Plus Punkts

Na LIDOŅJU 30 rabotajut otvratiteļnije prodavci,zajti nevozmozno vonjajut potom,grjaznije ,neoprjatnije,a razgovarivat s pokupateljami voovs4e neumejut, 2hamki s nedovolnoj rozej,ve4no u nih pereriv na 10 minut,v 4eke vibivajut v mesto 3 pa4ek sigaret 4,budte vnimatelni proverjajte 4ek,a lu4she voobs4e tuda nehodit.

. ........ 11.07.2008

Nepiekrītu tam ka PLUS PUNKTS tirdzniecības kioski svētdienās ir slēgti... Piemēram Dobelē PLUS PUNKTS kiosks darbojas katru svētdienu...

W www 22.07.2008

Ziepniekkalna kioska parasti lodzinu grezno pulkstenis ar 15-30min partraukumu, bet diemzel ta tas ir katru ritu vai loti biezi ari cita laika:)

M marite 01.09.2008

arprac :D
noperciet kartinjas :D

S SUPREMO 27.11.2008

Tur normals cilvēks neies strādāt, jo samaksa ir 1, 05 stundā pirms nodokliem-ko var gribet par tadu algu!

S SUPREMO 27.11.2008

Kas tad ies strādat par tadām naudām, 1, 05 pirms nodokliem stundā!

A aNDA 28.11.2008

MUSDIRENAS PAR TADU ALGU NORMALI NEVIENS NESTRADAS!

S Sētnieks 29.11.2008

Es saņemu vairāk:)

S SUPREMO 02.12.2008

PLUS PUNBKTA MAJAS LAPA KUR ATSAUKSMES MANUS KOMENTUS DZES VISLAIK ARA, TAISNIBA nepatik

F Faktus 09.01.2009

Anete, nu jau labu laiku tur tagad tā vairs nav! Kokteilpaužu vairs nav, tikai tualešpauzes. :D :D :D

X xxxxx 09.01.2009

Johaidi, ja zinat, ka svetdien ciet kiosks, noperkat biletes uz priekshu! Kaa no koka nokritushi...

T Trueman 04.12.2010

Ssstttoooppp!!!

Tagad klausieties juus visi gudrie pluspunkta darbinieku nodirseji un paargudrie liekuli!

Es arii straadaaju paris gadus pp un viss bija patiikami lidz kriuzei, bet kad tev saaka maksaat uz rokas tik ka vairak par ires nomaksu maju un darbu nekam naudas vairaak nepalika bija loti nepatiikami un prom aiziet kaa te dazss labs teica arii nevareeja jo neviens ar skolas apvienosanu nevelejas nemt un vispar suutiju paari 70 cv nekaa, taa nocietos to gadu kurs man bija palicis lidz beigam, jaa bij reizes kad ienaaca cilveeks un man vnk nebija ne speeka ne motivaacijas ne iedvesmas smaidiit un buut paarlaipnam ja tev meenesii jaastraadaa 210 stundas un veel skola.
Es neaizstaavu pp taa ir visdrankiigaakaa firma kuraa esmu straadaajis jo taadas smadzenu skalosanas neesmu nekur piedziivojis kaa darbinieku necieniisana nekad neieklausaas muusos un neciena paveikto un loti lielas summas izkraapa par iztruukumiem kuri tika nozagti bet atteicaas tai pasaa laikaa uzstaadiit kameras vai jebko kas paliidzeetu pret zagliem.
Es nevienam nekad neieteiktu straadaat tajaa suudabedree vaarda vistiesaakajaa noziimee un ofisa darbinieki kas tevi veel nodirsina par zaglu vainaam un nekaadas cilveeciigas pieklaajiibas pret paardeveejiem naw.
Gribu teikt tikai to pirms apdirsat kaadu nevainiigu cilveeku paskatieties kaadi ir vina darba apstaakli un kas vinam ir japardzivo bezdarba laikaa latvijaa no vina vadiibas.
Rakstiet vadiibai kaa viniem piemeeram ir vecas formas veci plaukti un preces ar paarstanceetiem terminiem un loti daudz citas netiiraas lietas vaarda vistiesaakajaa noziimee.
Sis viss ir ko es piedziivoju pa triis gadiem esot sai firmaa.
Think about it what you say...