www.sudzibas.lv Plus Punkts nepieklājīga pārdevēja

Plus Punkts - nepieklājīga pārdevēja

07.03.2012 apmēram plkst 15.40 kioskā"Plus punkts"kurš atrodas Tallinas ielā pie nama nr.66 vēlējos iegādāties telefona papildināšanas karti un cigaretes.Kad piegāju pie šī kioska pārdošanas lodziņš bija pavērts,pie tā sēdēja pārdevēja un kaut ko cītīgi zīmēja uz baltas lapas.Nostāvējusi pie kioska lodziņa apmēram 5.minūtes gaidot kad pārdevēja beidzot pievērsīs man uzmanību,bet tā kā tas nenotika,uzrunāju viņu un palūdzu sev vajadzīgo preci,taču tā vietā lai saņemtu prasīto pārdevēja nometa savus zīmējumus un paceltā,skaļā balsī man uzbļāva:"Nekā šeit nav un ja arī būtu es te nevienu netaisos apkalpot,ja šeit nekas nestrādā,pagrāba no letes apakšas uzrakstu"Kiosks slēgts tehnisku iemeslu dēļ"aši iemeta to logā un turpināja savas izklaides ar zīmēšanu.Jutos ļoti apmulsusi un nesapratu vai pēkšņi viss sabojājās tāpēc ka es piegāju pie šī kioska,jeb arī es vienkārši iztraucēju šai pārdevējai nodarboties ar blakuslietām darba laikā.?

L Limenājs 07.03.2012

Pareiz ir, ka maksā tā strādā!

W Www. 08.03.2012

Nu nezinu, man tur parasti viss forši, tikai kartes bieži neņem...

S Savio 25.08.2012

Baznīcas un Lāčplēša krustā arī ir viena pārdevēja, ļoti nelaipna un nav pretīmnākoša. Katru reizi stāvēja ar ķieģeli sejas vietā. Nodarbojās ar savām lietām tikai. Gāju parasti cigaretes pirkt, un katru reizi man mācija dzīvot un izteica nelaipnus komentārus pret mani, meiteni pīpmani. Nekads sakars viņai ar mani nav. Nesaprotu, kāpēc jaucās svešās darīšanās

J Joey 26.08.2012

Darba laiku arī šajā kioskā neievēro. Bieži vien 8 no rīta nav pat vaļā un 18 jau ir ciet (citreiz pat agrāk), kaut arī pats kiosks strādā līdz 19.00!