www.sudzibas.lv Plus Punkts gop-stop! mi prodvci v plus punkts:D

Plus Punkts - gop-stop! mi prodvci v plus punkts:D

Labdien.
Tallinas iela plus punkts man sanak pa celam uz darbu. Ta ka jau ilgu laiku noveroju ka pardeveja Rita pilnigi neatbilst nekadam normam, lai stradat ar cilvekiem. Loti rupja, dusmiga sieviete. Negribas tur nakt, bet diemzhel kad nav laika ir jaiet tur. Labprat paietu talak lidz STATOIL, jo tur ir patikami ienakt, pardeveji perfekti. Sodien ap 10 no rita 17.10.2012 Rita dzina prom pircejus, jo vinjai esot partraukums no 10. Kliedzot un apvainojot klientus. Tas nav pienemami manuprat. Bija ari gadijumi ieprieks, kad Rita lamajas ar savu paligu,virieti gados klientu klatbutne. Un cita plus pukta es aizmirsu atlikumu, piegaju pec 2min un man teica,ka neka nebija,kaut neviens pec manim tur nebija piegajis.

Ar cienju, klients.

V

Varbūt būtu vērts apgūt pareizrakstību, pirms mētāties ar apvainojumiem. Regulāri apmeklēju šo tirdzniecības vietu un pazīstu arī Ritas kundzi. Piekrītu, ka viņa pret neadekvātiem organismiem ir visai skarba, taču pret normāliem pircējiem attieksme ir kvalitatīva. Baidos, ka sūdzības autore ir smagi pārvērtējusi savu statusu, viņa nav Plus Punkts kliente, bet vienkārši nekaunīga patērētāja (sk, LR Civillikumu).