www.sudzibas.lv Plus Punkts aiziet pusdienaas,kaut cilveeki staav

Plus Punkts - aiziet pusdienaas,kaut cilveeki staav

nesaprotu vai ir pieklaajiigi nemt pusdienas paartraukumu, kad cilveeki tiko atnaak.tikai niciigi paskatiijaas paardeveeja un aizgriezas.vai tiesaam nav normaalu cilveeku ko pienemt darbaa?fui.vina tur visu laiku seez pie kases un izskataas tik nelaimiiga, laikam par to, ka jaastraadaa. 15.07.10

L Labvelis 15.07.2010

Ja darba līguma nav noteikts kad pusdienas laika veikals jābut ciet, tad viss ir normāli, visi esam cilvēki un visiem gribas ēst, kas attiecas par dabu, 90% cilvēku ir neapmierinati ar savu darbu, to attieksmi utt un tā joprojam, bet ja nav citas iespejas, tad jaizmanto visas!

S sintija 15.07.2010

tiesi taa, ja darba liigumaa nav noteikts pusdienslaiks, tad tiesi saada riiciiba ir nepienemama.kaa es varu zinaat ka vinai pusdienslaiks.logiski ka es saprotu, cilveekam 1xdienaa jaanem paartraukums.bet ja staav cilveeki, kuru acu prieksaa vina aizsleedz veikalu, tas nav normaali.tad lai nestraadaa ja nepatiik darbs.cilveeki pie taa nav vainiigi

S Sominsh 18.07.2010

Sintija, ir dienas, kad apmeklētāji nāk bez pārtraukuma, un ja es vēl tanī dienā nēesmu ēdis no rīta un man nav doti noradījumi, kad un kā man slēgt veikalu, tad man ir pilnīgi vienalga, kuram es deguna priekšā aiztaisu veikalu, ar tādām problēmām ir jānodarbojas vadībai nevis man.
Aizej iepērcies MC kvadrataa, tur Tev apkārt lēkās, bet protams, par to attiecīgi maksāsi. vai varbūt nāksi pastrādāt manā vietā pārtraukuma laikā, būtu tak tikai cilvēcīgi, ja Tu man izpalīdzētu ko ?