Plus Punkts

Na LIDOŅJU 30 rabotajut otvratiteļnije prodavci,zajti nevozmozno vonjajut potom,grjaznije ,neoprjatnije,a razgovarivat s pokupateljami voovs4e neumejut, 2hamki s nedovolnoj rozej,ve4no u nih pereriv na 10 minut,v 4eke vibivajut v mesto 3 pa4ek sigaret 4,budte vnimatelni proverjajte 4ek,a lu4she voobs4e tuda nehodit.

S sant 22.01.2007

Ja polnostju soglasen ,ve4no zakrit larjok,a esli otkrit,to ve4no u nih pretenzii k pokupateljam i vsjo 4em to nedovolni.

A anka 24.01.2007

u nih pereriv vsjo vremja jakobi na 10 minut,oni uze ustali tam rabotat,a es4o i orut na pokupatelej,kogda uze ih uvoljat,kuda smotrit na4alstvo .

J janis 10.05.2008

VEIKALI BAIGI MEKLE PARDEVEJUS, MENESIEM ATLASA, BET AIZKRAMETI TIE IR TA KA TRAKAK VAIRS NAV KUR UN LOTI LENI STRADQA PARDEVEJI, LAIKAM VISI PEC DATUMIEM UN FOTO ATRASTI TAPEC TIK PIEKRAMETI VEIKALI, TIE PARDEVEJAS SLINKI IESPEJAMS NEVAR STRADAT LABI, VARBUT NEPAREIZI DOMAJOSI, HMM.

P PAVILS 10.05.2008

vispar lasiet so un rakstiet saita par iespejams sliktiem pardevejiem visas vietas, jo tacu tik baigi atlasa visus, bet kutri ir tukstosiem pardeveju, varbut no laukiem vai stroiku gruzu lasitaji, ja sagerbtos un sakoptos butu caklaki par siem specialistiem, kuriem varbut darbu nevajaga vispar, ja var pateikt atrak, es gribu est un nedemonstret prece, ne jau pluspunkts saja gadijuma, bet vispar daudzi ir tik slinki, laikam drosi, ka pieredze un labs cv, tad var but kutri, jo daudzkur tas ira, preces ari pluspunkts labas, ari citur, tikai vairak jasudzas par visiem pardevejiem, lai censas vairak.

P PAVILS 10.05.2008

paredeveji visas vietas ja jus slikti apkalpojusi, ziniet ka sudeties saja saita un zinot vinu vadibai lai nem caklus, jo jus maksajat un par visadiem sliktiem vajaga rakstit.

J juris 13.05.2008

PLUS PUNKTAM DAUDZ VEIKALU SVETDIEN CIET, NEVAR BILETES SAB.TR.TAM NOPIRKT JO CIET, LOTI LIELS SLINKUMS VARBUT, VARBUT NEVAR ATLASIT PARDEVEJUS?

J juris 13.05.2008

CIET SVETDIENAS, LAI GAN TAKS KONKURSU BILESU PARDOSANAI IT KA VINNEJUSI, KUR PAZUDIS CAKLUMS, VARBUT ARI PARDEVEJI NAV IZSIJATI VEL ATLASES PROCESA, KA VARB.NAV KAs rukaa?

J juris 13.05.2008

CIET SVETDIENAS, TA IT KA NEGRIBETU TIRGOTIES VISPAR, AGRAK MENESI TUR PAR 10LIDZ35LATIEM IEPIRKOS, TAGAD VAIRS NEI9ESU, JO SVETDIENAS CIET, TA MAN VIENIGA BRIVDIENA, IESU UZ NARVESEN, TUR VAIRAK SVETDIENAS VALA .

J juris 13.05.2008

vai tiesam nevar kadus noalgot darbam svetdienas, kaut speciali tikai prieks svedienu darba?

J juris 13.05.2008

Jastrada ilgak, ari svetdienas.

J janis 16.05.2008

SUDZOS PAR TO, KA PLUS PUNKTS VAIRAKI KIOSKI UN VEIKALI SVETDIENAS NESTRADA, NESAPROTU, KAPEC

J janis 16.05.2008

Nepatik, ka nestrada svetdienas nezinu vai var ticet, ka kadi veikali smird, ta sudzmane laikam meloja, bet slinki VINI IR, JO SVETDIENAS NESTERADA, NEVAR IEPIRKTIES, BILETES TR TAM GRUTI SVETDIENAS NOPIRKT

J janis 16.05.2008

Nekas tajos veikalos nesmird, mulkibas, tikai tiesam aizkrameti vini ir totali, un svetdienas nestrada vairums no tiem, kapec nema tirgot sabiedriska tr ta biletes, ja svetdienas tik daudzi veikali ciet.

I INESE 16.05.2008

JASTRADA ARI SVETDIEN BET VEIKALI NEKUR NESMIRD, NEVAJAGA MELOT.

A Anete 15.06.2008

Plus Punkts pie Iļģuciema "RIMI" - pārdevējas regulāri ir reibuma stāvoklī, pat jau aiz kases stāvot dvingulis smako :p Un tad kad vajag kaut ko steidzīgi nopirkt, kiosks ir aizvērts kārtējā kafijas /kkteilīša/ pauzē.

B Baiba 18.06.2008

Juris ir konkrēti uzēdies uz Plus Punkta... Bet, varbūt, ka Tu, Juri vari iepirkt vairākas transporta biļetes, lai nav jālamājas, ka Plus punkts nestrādā svētdienās. Tas ir tīri tāds ieteikums, turklāt arī pārdevēji ir cilvēki...

A Anita 21.06.2008

Šie veikali strādā ka grib! Darba laiks kas izlikts logā laikam neattiecas neuzko un ar to pat reikinaties nevar!

D Diksis 29.06.2008

Varbūt pastrādājiet jūs par smieklīgu algu tādu darbu????? Es varu iedomāties, kā ir tiem cilvēkiem, kad pienākums pie pienākuma. Un ja nu neizdarīs kādam pa prāta, m tiksi sudzibas.lv! Haaaa!!! Tiešām trūkst vārdu!

A Anita 29.06.2008

Bet neviens tak neliek stradāt cilvēkiem par smieklīgu naudu!!! Kas jus tur tur? R+Tas ka piedava kopmitni? Kurs stradas par 1, 30h musdienas? Kapec nevar iet uz citu veikalu kur maksā vairāk?

plus punktā man kāds nozaga 5 latus!