C Ceļotājs 14.08.2012

Kā liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija, apkrāptie iedzīvotāji kuponus ceļojumiem bija iegādājušies portālos «www.orangelife.lv» un «www.kupon.lv», ko savukārt reklamēja uzņēmums «Izdevīgi pirkumi».

Kriminālpolicijas darbinieki noskaidroja, ka iedzīvotāji iegādājās ceļojumus sākot no 50 līdz 340 latiem.

Veicot izmeklēšanas darbības, likumsargi 10.augustā aizturēja 1980.gadā dzimušu vīrieti aizdomās par krāpšanu.

Rīgas policijas darbinieki turpina izmeklēšanu un aicina iedzīvotājus uzmanīties no viltus kuponu iegādes. Kā arī policija lūdz atsaukties citus cietušos, zvanot uz tālruņa numuriem: 67208765, 67208313, 110 vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

J JuliaR 15.08.2012

Es nesaņemu

K ketrin 20.08.2012

es ari ne, bet kads sanema vispar naudu par braucieniem kuri nenotika?