www.sudzibas.lv Orange Life atcelts brauciens

Orange Life - atcelts brauciens

Neiesaku nevienam pirkt orange life piedāvātos braucienus, ja gribat dodies ceļojumā 100% un plānojāt savu laiku. Jo orange life atceļ braucienus bezkaunīgi! Man bija nopirkts kupons braucienam Saaremaa salā 07.07.2012 (sestdiena) un piektdien 06.07 aptuveni pulkst. 16.30 man piezvanīja un teica, ka braucienu no sestdienas pārceļ uz svētdienu. Par cik svētdien es nevarēju braukt, man bija jāatsākas. Rezultātā brīvdienas sabojātas. Apsolīja atgriezt naudu mēneša laikā (kaut gan mājā lapā rakstīts - 10 dienas).

Z

A Andris22 10.07.2012

Мы тоже попали в такую ситуацию. Эта кантора бездельников и обманщиков, которые предоставляют не существующие услуги. Вы сможете вернуть деньги, если обратитесь в "Общество защиты прав потребителей". Такой фирме не место в бизнесе и работы с людьми!!! Я думаю работники данной компании посмотрят это сообщение и поймут, что хватит обманывать людей своими акциями, вы и так себе создали проблемы в бизнесе.

S [email protected] 17.07.2012

Pilnīgi krāpnieki!!! Un tur strādā arī studentu bariņš, kuri dara ta, ko viņiem liek...

S susurmamma 19.07.2012

ssigne23, vai jums ir bijis kāds brauciens, kurš ir atcelts, vai arī bijāt, bet bija slikta attieksme, jau nevaru pa naktīm gulēt, jo arī uzķēros uz šiem kuponiem

Z zuzu4 28.07.2012

Tagad es gaidu, kad atgriezis naudu par braucienu Saaremaa. Iesniegumu uzrakstīju 11.07, tātad nauda jābūt 21.07, bet 17.07 viņi atsūtīja mailu :’’Labdien! Mēs no sirds atvainojamies saistībā ar naudas līdzekļu atmaksas aizkavēšanos nenotikušo un atcelto braucienu dēļ. Mēs saprotam un atzīstam, ka esam pārkāpuši savas saistības Jūsu priekšā, kā arī esam Jums radījuši zināmas finansiālas problēmas. Lūdzam Jūs pieņemt mūsu atvainošanos attiecībā uz radušos situāciju, mēs veiksim naudas atgriešanu periodā no 23.07.2012. līdz 25.07.2012. Ceram uz Jūsu sapratni. Ar cieņu, IZDEVĪGI PIRKUMI’’. Kontu pārbaudīju 28.07 naudu, protams, nav atgriezuši. :(

S susurmamma 28.07.2012

TAS, KA VIŅI MELO VISU LAIKU, TAS TĀ IR. ZVANĪJU KATRU OTRO DIENU, NEKO, KO SOLĪJA- NEIZDARĪJA