www.sudzibas.lv Orange Life Bushu loti pateiciga par atsauksmem.Ka norisinajas brauciens,kas notika 23.februari uz Pragu ?

Orange Life - Bushu loti pateiciga par atsauksmem.Ka norisinajas brauciens,kas notika 23.februari uz Pragu ?

Taisamies ar draugiem braukt uz Pragu ko piedava OrangeLife,bet ir daudz sudzibas par sho iestadi.Ludzu visi ,kas brauca uz Pragu 23.februari vai esat apmierinati?vai viss notika pec plana?vai nebija nekadas ''sleptas piemaksas''?
Piedavajums ir vilinosh ari cena nav parak darga.Tapec bushu loti pateiciga ja uzrakstisiet atsauksmes.

N njam 10.04.2012

Tikko atbraucām ar viņiem no Berlīnes. Negribu lieki izpausties epitetos, bet silti iesaku savu programmu sagatavot pašiem, jo mūsu gide ne reizi nebija bijusi Berlīnē, neko nezināja, visu laiku jauca laikus un grafikus, līdz ar to cilvēki bija neapmierināti. Cilvēkiem nebija informācijas un padoma, ko darīt brīvajā laikā.
iesaku katram gadījumam pašam sagatavoties, izskatīt viesnīcas atrašanās vietu, transportus, transporta biļešu cenas un pirkšanas iespējas, brīvā laika pavadīšanas iespējas.
Pretenziju pret viesnīcu nebija un autobusu gandrīz nebija (visu laiku nepietika ūdens tējai un kafijai, kafiju pirkām benzīntankos, autobusā nebija noregulēta klimata kontrole, bija ļoti auksti)

в Владислав 14.05.2012

Сервис низкого качества.

P prikindel 11.06.2012

Jā! viņi visu pārtaisa, dod citas viesnīcas, laiki citi... Var braukt, izmantojot viņus kā transportu un viesnīcu.. vissss...