Orange Life - Krāpniecība

Neiesaku iesaistīties nevienam! Nopirku ceļojumu, bet ceļojums nenotika. Sākumā bija liela reklāma, bet pēc tam ceļojums vairs netika reklamēts internetā, acīmredzot, viņiem vajadzēja savākt tikai naudiņu, lai kreditētu citus darījumus. Lai atgrieztu naudu, viņi prasīja rakstīt iesniegumu, ka "atsakos no ceļojuma", bet teicu, ka šādu iesniegumu nepildīšu, jo neatsakos, bet viņi man nenodrošina pakalpojumu! Uzrakstīju savu iesniegumu un solīto 10 dienu laikā, lai atgrieztu naudu - gaidīju 3 nedēļas un tikai ar draudiem, ka sūdzēšos patērētājos, iešu uz tiesu. Pēc intensīvas zvanīšanās un draudiem, pēkšņi mana nauda tika atgriezta stundas laikā, bet iepriekš notika aizbildināšanās, ka grāmatvede nav uz vietas, tad - nauda ir pārskaitīta. Mums bija viena banka, bet nauda tā arī īstenībā netika pārskaitīta! Meli, meli, meli!!!! Neuzticēties, lai arī cik vilinoši būtu piedāvājumi!!!

E

K Katrina06 03.08.2012

nu gan jau, gan jau.Protams neviens tik traki ne kustaas kaa muums gribaas, bet es domaaju kaa tuuvakaaja laikaa viss saaksies.Tagad jau galvenais pacietiiba

K Katrina06 03.08.2012

un veel, ir taads piedaavajums varbuut dalities ar siikako informaciiju kaut kaa cita veidaa, ir atstaati daudzie e maili un tad varbuut caur vinjiem kaut ko. Citaadi ja mees sheit visus siikumus izrunaajam, tad firmas vadiiba katro soli no muusu puses zin un tikaj var papricaaties kad muums kaut kas nesanaak.

P praulins 03.08.2012

Vajadzētu gan, tik jāizdomā kā!!!

S susurmamma 03.08.2012

Mums nekas nevar nesanakt, jo vienalga domaju pēc divam nedēļām iet uz tiesu, bet domaju, ka vajadzetu iesaistīt, piem Latvijas televīziju un Dienu, jo tie ir nopietni masu mediji, ar savu izmeklēšanas komandu

D dacuks123 04.08.2012

Nu luk, gribejat pa leto-to ari dabujat! Vajag iet pirks normalus celojumus nevis kautkadus kuponus. Skopais maksa divreiz, vajag tacu domat logiski-autobusa noma, degviela, viesnicas, gidi-cik maksa, tik maksa-no kurienes peksni var uztaisit tik leti, j normala turisma firmas brauciena uzcenojums ir 10%, maksimali 20%!

K Katrina06 04.08.2012

dacuks123 ticiet man pavisam veel nesen pati neticeeju visaadam kuponiem un tadiem braucienaam. Beet pedeejaa laikaa no daudziem saviem draugiem, pazinjam dzirdeeju tikaj to labaako tieshi par braucienam tadaa pasha veidaa caur internetu nopirktus. Dazhi tikaj shogad paspeeja jau divos-trijos braucienaas aizbraukt!!! Un nezin kaapeec viss bija ok. Nekadus problemus vinjem nebija. Es tiesham ilgi skatijos, domaaju, kameer nopirku. Nezin kaapeec atrodaas taadi cilveeki kaa juus kuri vaino normaalos cilveekus, kuri gribeeja godiigi atpusties un neko citu, bet ne to aferistu??? Kursh ta vinjam lika likt internetaa izdomaatos braucienus???? Galu galaa mees tos kuponus nopirkaam ne caur kadu sludinaajumu, no kaut kaadam rokaam, bet no oficiaala saitaa, no oficiaalas firmas (jo cik es zinu tie saiti, kuri atljav savaa maajas lapaa tirgot, parbaud tos firmus diezgan ciitigi)caur banku. Tad varbuut Aleksandram Knirkam pirms ielikt taadus kuponus vajadzeeja padomaat, cik tas ir izdeviigi un izpildami??????? Ko tad sanaak kaa vinjsh zinot kaa tas nav iespeejams jau no pasha saakuma kraapa muus??? Tad jebkuraa gadijumaa tas ir kriminall kodekssa pants!!! Krapshana!!! Un par to vinjsh atbildes!

P praulins 07.08.2012

Gaujas ielā15, kriminālpolicijā gaida jūsu iesniegumus par krimināllietas ierosināšanu pret Aleksandru Knirku(190680-10652) un Veroniku Grīnvaldi par krāpšanu.12.pants. Fiziskās personas kā juridiskās personas pārstāvja atbildība

(1) Juridiskās personas lietā atbild tā fiziskā persona, kura nodarījumu izdarījusi, rīkodamās individuāli vai kā attiecīgās juridiskās personas koleģiālās institūcijas loceklis, balstoties uz tiesībām pārstāvēt juridisko personu, darboties tās uzdevumā vai pieņemt lēmumus juridiskās personas vārdā, vai īstenodama kontroli juridiskās personas ietvaros vai būdama juridiskās personas dienestā.

(2) Juridiskajām personām, kas nav publisko tiesību juridiskās personas, var piemērot šā likuma VIII1 nodaļā paredzētos piespiedu ietekmēšanas līdzekļus.
(05.05.2005. likuma redakcijā, kas stājas spēkā 01.10.2005.)177.pants. Krāpšana

(1) Par svešas mantas vai tiesību uz šādu mantu iegūšanu, ļaunprātīgi izmantojot uzticēšanos vai ar viltu (krāpšana), —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz sešdesmit minimālajām mēnešalgām.

(2) Par krāpšanu, ja tā izdarīta atkārtoti vai ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz sešiem gadiem vai ar mantas konfiskāciju, vai ar naudas sodu līdz simt minimālajām mēnešalgām.

(3) Par krāpšanu, ja tā izdarīta lielā apmērā vai ja to izdarījusi organizēta grupa, vai ja tā izdarīta, iegūstot narkotiskās, psihotropās, stipri iedarbīgās, indīgās vai radioaktīvās vielas, sprāgstvielas, šaujam­ieročus vai munīciju, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz trīspadsmit gadiem vai ar naudas sodu līdz simt piecdesmit minimālajām mēnešalgām, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.
(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 12.02.2004. un 13.12.2007. likumu, kas stājas spēkā 12.01.2008.)177.1 pants. Krāpšana automatizētā datu apstrādes sistēmā

(1) Par svešas mantas vai tiesību uz šādu mantu, vai citu mantisku labumu iegūšanu, apzināti ievadot automatizētā datu apstrādes sistēmā nepatiesus datus, lai ietekmētu tās resursu darbību (datorkrāpšana), —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz astoņdesmit minimālajām mēnešalgām.

(2) Par datorkrāpšanu, ja tā izdarīta atkārtoti vai ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem vai ar mantas konfiskāciju, vai ar naudas sodu līdz simt piecdesmit minimālajām mēnešalgām.

(3) Par datorkrāpšanu, ja tā izdarīta lielā apmērā vai ja to izdarījusi organizēta grupa, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem vai ar naudas sodu līdz divsimt minimālajām mēnešalgām, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.
(28.04.2005. likuma redakcijā ar grozījumiem, kas izdarīti ar 13.12.2007. likumu, kas stājas spēkā 12.01.2008.)
NEKĀDU CEĻOJUMU NEBŪS DROŠI APRAKSTOT APSTĀKĻUS VAR LŪGT IROSINĀT KRIMINĀLLIETU PAR KRĀPŠANU!!!Visi apkrāptie saņemieties, nēsiet naivi.

P praulins 20.08.2012

Antārio vel joprojām turpina krāpt cilvēkus:(