Orange Life - Atsauksmes

Sveiki!
Par cik tikko salasījos daudz un dažādas sūdzības par Orange life ceļojumu kuponiem, tad vēlētos lai padalaties ar pieredzi par ceļojumiem uz Prāgu, kas notikuši šajā gadā. šobrīd ir pieejami kuponi uz Prāgu ar alus darītavas apmeklējumu. Vai kāds ir devies šajā konkrētajā ceļojumā maijā, jūnijā??? Būšu ļoti pateicīga.

E

D Dailis Bezvārdis 11.07.2012

Vēl neviens uz turieni par tādu naudu nav aizbraucis ! Te autobuss pēkšņi salūzis, te meksikas līcī vētra, te globālā sasilšana patraucējusi ! Labāk nemēģini, sabojāsi sev brīvdienas.

I ika 11.07.2012

Vai tiešām ir par maz ar visu lasīto? Pat vakar brauciens tika atcelts, bet naudu par agrāk nenotikušiem ceļojumiem daudzi vēl arvien nav atpakaļ saņēmuši!
Turklāt - Jūs nemaz neuzzināsiet, ar kādu "tūrisma" firmu ceļojat, ja gadījumā ceļojums notiks.

E eliotta 11.07.2012

viņiem vajadzētu kādu tautas balsti vai bez tabu uzsūtīt, lai papēta, kas par lietu!!!

L liene9082 16.08.2012

tāpat notika ar Kuponi. lv, jo iegādājos 2 kuponis uz Belastoku, bet saits ir slēgts un naudu laikam neatgūšu.
Uzticēties nevar nevienam!!!