Nezinu ko darit - Valsts likumi

arko lai saku pazaudeja darbu virs pazaudeju es ir divi burvigie berneli nepilngadigi dzivojam kuti ko pasi saviem spekiem meginam izbuvet par maju pie mums salst kajas un neka vertiga nav . Aizgaju uz pasvaldibu lugt palidzibu' tur nostradaju 6menesi stipendiju darbus tur pazemoja ka mazinu dabuju griezties pie gimenes arstes kautka man deklareja 100latus liekus sociala darbiniece laila spilva ko saka ka ta nebija vina bet vaditaja sarmite cibulska parmet manam viram ka vins man sezot uz kakla nevis paskaidro kas notiek . mes parsudzejam lemumu ka mums pieskira pabalstu 70 lati menesi 2pieaugusi 2berni ka izdzivot labklaibas ministrija ari konstateja ka man nepareizi aprekinajusi bet ko tas dod neko meiginu versties tiesa nesanak jo termins itka nokavets ko lai es daru pabalsts tagad jau 154lati jo bernu naudu ieskaita ka ienakumu pietiek tikai paest naudas malkai nau paradi aug bet nomaksat nav arko parads man 800lati +100lati ko tagad panemu kreditu sms lai varetu nomaksat zemes nodokli savadak pabalstu nedos un berniem davanas nopirku un 5dienam partiku +sauridai parada 245lati ko vini man aizdeva ko jaatdod saja janvari120lati un februari 125lati jaunaja gada mes paliekam bada jo pabalsts bus jaatdod sauridai ka solits savadak mani iesniegs tiesa man nav pamat izglitibas viram videja laukos darba nav man ir nepieciesama palidziba steidzama karta vai jus milie deputati juristi advokati vai pat prezidents spejat palidzet ar darbu vai naudu jo es vairs nevelos iet uz socialaiem tas ir bezjedzigi vini saka ka nevar palidzet mans nr28761394 marija zeltina esam bezizeja ko ieteiksiet drosivien pat neizlasisiet bet es ceru uz brinumu saka jaunaja gada piepildas ;}

U una 31.01.2011

fredij...izskataas ka arii tev dirsa piebaazta ar labumiem...bet zini, es tev noveelu, lai arii tu tiec starp ciiksteetaajiem-tad nu bled redzeesi kaa tas ir!un tad te nedirsiiisi netaa visaadas stulbiibas...sniegu vinjam tiiriit, bled tu ccmo balotnaja, kurss par to sniega tiiriissanu maksaas-passvaldiiba-bled tu galiigi debiils esi??pilniigs idiots un miizalgalva!bled saksim ar to passvaldiibaam nau jau to darbu ko dot...un tu zini kas ir tajaas pakaas???auzu paarslas, grikju paarslas, sausai pienns, pankuuku milti...UN?cik ilgi lai cilveeks no taadas paartyikas iztiek???es te nerunaaju par sstopkuukaam vai pasarg Dies pat cukuru...maize, kartupelis, ellla-ar ko lai uzcep taas pankuukas-uudenii vaariit??bled tu domaaa ka truuciigie ir tie slinkie un savu muuzzu darbu nau redzeejussi-ble tiessam kas par bezmadzenjenju radiiijumu tu esi..noteikti esi vienpatis bez gjimenes un deldee savu resno dirsu kaadaa no suuda ofisiem...ble karocc lai tev dahuja jauka dziive, ccmo!

M marijazeltina 31.01.2011

fredijs un fredijam ir viens un taspats cilveks un sauc sarmite no sociala dienesta. un mila sarmite pirmkart es jus neesmu apsaukajusi otrkart jusu darbinieki bija apsekosana. un konstateja ka man majas ir izpuvusi grida sapelejusas sienas un siltums 12gradi tas ir ko var sakurinat ziema cauram diennaktim kurinot un vel sudzejas jusu darbiniece ka vinai nosala kajas.un nezkapec mani berni maz slimo jo es rupejos par viniem un ja es dzertu ka jus apgalvojat tad mani berni sen butu slimnica. un jus nezinat vienu mila man pret alkoholu ir alergija. un jums tasniba es staigaju pa pasauli 15gadu vecuma pelnot sev maizei ganot govis pie indula un ja neaizmirsat es gaju piejums lugt palidzibu macibam tehnikuma jus man patejcat ka varat samaksat 2ls menesi par istabinu bet iztikai 48ls un celam man jagada pasai brt ka es vareju sagadat ja man nebija gimenes.tas nozime ka jus nepildat savus darba pienakumus jus nepalidzejat nepilngadigam bernam neskatoties ka es jums ludzu palidzibu.jums kluva vieglak. un es nebaidos te uzrakstit savu vardu uzvardu bet jus gan

U una 31.01.2011

kada starpiba kada gjimene-ees t ta visis gribam!

P plebejstuesiUna 02.02.2011

Jā - est visi grib, bet starpība ir tāda, ka vieni grib, lai viņiem visu pakās iedod un vēl naudu klāt par to vien, ka viņi tādi dzīvo pasulē un smirdina gaisu, jo citas jēgas no viņiem nav. Bet ir vēl citi, kuri paši domā, kā kaut ko izaudzēt dārzā, salasīt mežā un sagatavot ziemai - bet tā tevis aizstāvēta Zeltiņa izskatās no prasītāju un sūdzībnieku sugas.
Lai pasaka šeit godīgi - KO DARA VIŅA VĪRS, BĒRNU TĒVS, LAI APGĀDĀTU ĢIMENI??? Tā arī viņa neko nesaka. Par citiem gan zina - cik mašīnas, kādas mājas utt. Tad jau laika strādāt neatliek, vai ne - ja jāsēž netā un jāraksta klačas.

L LOLIS 02.02.2011

VISUS KAM TRUKST NAUDAS AICINU KOPIGI PAKARTIES...KA REDZAM VALSTS UZ TO AICINA

E Evelīna 02.02.2011

Es domāju ka jums Marij vajadzētu vērsties http://www.lad.gov.lv/lv/ un uzrakstīt vēstuli ministru prezidentam.
Pati esmu rakstījusi, man atbildēja un palīdzēja.
Zinu ka tie kam viss ir jūs nesapratīs, tagad tādi laiki kad daudziem ir grūti un itkā būtu jākļūst iejūtīgākiem, bet latvieši nav tādi kas sapratīs:(
Ja pa TV ziedot LV lūgtu lai jums palīdz tad gan, bet kamēr jūs pati te lūdzat tikmēr viņi ries:((
Es jums no visas sirds novēlu vissu to labāko, jo zinu kā tas ir lūgt.
Kā jums ir ar pārmaksātajiem nodokļiem varbūt tur varat kādu latu atgūt?
Katrā ziņā es aizlūgšu par jums, un lai Dievs dod jums spēku to vissu izturēt.

E Evelīna 03.02.2011

Paldies ka palabojāt http://www.mk.gov.lv/lv/send-email/?uid=183
te būs pareizā adrese.
Un par to ka kāds par šo ģimeni stāsta, lai akmeni pirmais met tas kurš nav grēkojis.

K kukū 03.02.2011

Marija Ze;ltiņa - nu taču pasaki beidzot, ko Tavs vīrs dara?

? ? 03.02.2011

Nu cik var ķengāt to cilvēku?

Z zaiga 06.02.2011

Miiljie cilveeki, kas arii te dirsh par to, ka redziet paardod datoru un buus nauda. Juus esat debiili?
Dators tagad daudziem, ljoti daudziem cilveekiem ir vieniigaas zinjas, informacija, kur visu var apskatiit. Kontakts ar cilveekiem un iespeejas, viss vienaa kastee-datoraa!
Ja cilvekam ir vecs dators, tad vinju neviens nepirks. Jums jau laikam visiem te portatiivie, daargie datori, ja tik gudri muldat.
Ja datoru paardod, tad sanjem to nieciigo summinju, paeed un izlaid podaa. prieks uz vienu dienu. bet naudas nav un datora ari vairaak nav! un tad cilveeks tiesham var pakaarties, jo vinjam vairs nekaa nav un zaudeejis peedejo izklaidi, kontaktu ar pasauli-datoru.
bet taa jau vismaz ir kaada ceriiba, iespeejas ar datoru, atrast darbu, , kkaa taa... a bez naudas un datora tiesham beigas.
takaa nemuldiet par to, ko nejeedzat!!! idiooti...

D Dāma 10.02.2011

Marija Zeltiņa pieveries tak - mauka staigājošā. Sūdzās te vēl - ej uz Lienes ielu stāvēt un būs tev nauda utt... Par baigi pareizo uzsities - smiekli nāk... pajautājot Ropažos par tevi - visu ko var dzirdēt..Atradusies eņģelis...ha ha ha ha ha... Zagle un mauka vienā eksemplārā!!!

D Dāma 11.02.2011

Tā kā patiesība ir acīm redzama - un domāju, ka tālāk šo vēstuli nav jēgas komentēt...
Sūdzās ka nav naudas utt...
Ko tad Tu draugiem.lv sūti maksas sms - ar visādiem zīmējumiem - ķipa tās dāvaniņas sms veidā - ko apmaksā ar kredītu???? Un tas saucās nav naudas??????????? Būtu labāk pa to naudu bērniem vismaz kādu konču nopirkusi!!!

L lana 11.02.2011

PAZISTU PERSONIGI MARIJU UN VARU TEIKT KA VINA DAUDZIEM IR PALIDZEJUSI NEKO NEPRASOT PRETI CILVEKI AR SIRDI. Un nav nekada mauka un zagle un dama zemu kritusi ja spei so cilveku apmelot.

D Dāma 14.02.2011

Lana.. Par zemu krišanu vēl varam parunāt!! Ja viņa tev dirsā lien tā nav mana vaina...Es izsaku savu viedokli par šo cilvēku - tādu kādu viņu pazīstu...
Zagle ir un tāda arī paliks!!!

е Евгений 14.02.2011

Этот случай является хорошим примером тому, что с проблемой проникновения оккультных практик в систему образования можно что-то сделать. Вовремя поднятая родителями тревога и быстрая реакция специалиста Департамента образования предотвратили возможную трагедию вовлечения детей в опасные душевредные практики.

M marijazeltina 14.02.2011

interesanti damit kota es tev nozagu un vaj tavu veci izpisu un zini ja es uzzinasu kas tu esi tu busi zeme un edisi mati zemi un starpcitu, ka tavam vecim sokas, ka prokuraturai attaisnojas, kur ipasumus sagrabat, taka muti turi un sanem ko pelniji ar cienu, nevis apsaukaies un apmelo .bet es vel sekosu lidz lai nekad jus savos amatos nestradatu, zem egles dzivosu bet taisnibu panaksu.starpcitu pardodu ipasumu lai nomaksatu paradu un apmaksatu advokata izdevumus .un starpcitu palidzibu vairs nevajag .jo parvacamies.un kompensacija ar nebus maza

D Dāma 15.02.2011

Marija Zeltina muti pievaldi - paklīdene... Tu te man nedraudi - kamēr pa muti neesi atrāvusies - tas man problēmas nesagādātu!!! Ja jau Tu zini kas Es esmu - ko tad mani vārda nenosauc????? Redz Es tevi zinu - un tu nemaz nezini kas es esmu!!! Tā kā lasies vien prom no Ropažiem... ! Dzīvo savu nožēlojamo dzīvi un čakarē prātu citai pašvaldībai - un ceri, ka kādu dienu neatraujies pa muti un ilgu laiku nerunāsi... Jo ja kāds no pagasta šo te varētu izlasīt - domāju par saviem vārdiem varētu tiesas priekšā atbildēt... Un domāju pagasts pierādīs, ka neko viņiem nav tev jāmaksā... Ja prastu normāli strādāt būtu arī nauda... Jo sūdzēties mēs visi mākam... Bet kā acīs jāsaka - tad uzreiz aste nolaižās... Beidz te visu priekšā pazemoties un sūti savu nejēdzīgo vīru strādāt - lai visiem nebūtu par tevi jāsmejas...Jo tagad tas viss ir tik ļoti smieklīgs!!!

Un zini ar maniem un vīra īpašumiem viss ir viss pilnīgākajā kārtībā - esam strādājoši un pelnoši cilvēki un nauda ir pietiekami lai varam atļauties vairākas reizes gadā ceļot un pirkt ko vien sirds kāro!!!

X xx 15.02.2011

Nu ko lai saka - ja viņa arī kaut kur tiks strādāt - tad tauta jau nav dumja. Ierakstīs kaut vai viņas vārdu google.lv un tur viss parādīsies - un tad neuzklausīsies nekādus attaisnojumus! Pirms rakstīt ko tādu vajadzēja padomāt - par izrietošām sekām..!!! Tā kā darbu normālu tuvākajā apkaimē viņai nedabūt - un domāju ka visi kas ir iesaistīti no pašvaldības panāks to - jo neļaus lai kaut kāda tur baltkrieviete regulētu viņu darbu un pārējo lietu!!! Tā kā Marija pati sev sūdus ir līdz ar ausīm sataisījusi!! Brauc uz Baltkrieviju... Laimīgu ceļu!!!

A Amanda 15.02.2011

Piekrītu Zanei.Kā jūs mīļie tautieši tā varāt zākāt cilvēku? Nedod Dievs, ka jūs nonāksiet tādā situācijā.Un parasti jau tie, kas tā izsakās komentāros, nepadomā par saviem vārdiem, jo tas viss, var nākt atpakaļ. Dievs tādus cilvēkus nemīl, kuri var par cilvēku tā spriest.

M marijazeltina 21.02.2011

DAMA laipni lugta dot man pamuti loti loti gaidu un ka ropazos nedabusu darbu to es zinu jo tiem kam pieder darbavietas strada pasvaldiba arto viss ir izteikts. un ka manu reputaciju saboja socialas darbinieces ari zinu jo es tiesam nevienam neko neesmu nozagusi to var uzzinat policija un neesmu pat tiesata papiri ka balta lapa. un sakara parto paklideni un mauku ar DNS analizem var pieradit ka berni no vira un nearvienu citu neesmu sex.taka dama es zinu kas tu esi laipni gaidita. un milie cilvecini laipni gaiditi apskatit ka es dzivoju vai esmu alkoholike vai kas tamlidzigs. kristigam cilvecinam ka man nav ko slept godigu dzivi dzivoju un arto lepojos. un milie man maja tagad 7gradi siltuma malka nav jo pabalsts gadam malkai 80lati bet lai man sakurinatu maju vajag minimums tadi 3pabalsti un socialie to konstateja pie apsekosanas bet palidzibu nesniedza un redzeja savam acim ka ardurvis ir lielas skirbas siltums iziet lauka un nav naudas pako nopirkt to vinas ari zinaja es ludzu kautvai arkartas pabalstu ari neka vinas nekadu palidzibu nesniedza iznemot pabalstu 40ls pieaugusam 45ls bernam tas partikai tikai un vel jaizdoma ko es varu apest menesi jo noskaiti nost elektribu malku ko nota japerk pulveri paketes tualetes papirs untt. un vinas visu to zina. bet es vinu del zaudeju dzivokli ko bija domats berniem tagad pat pedejo maju atdosu jo neva ta dzivot ja ir mazi berni . un kur milas pasvaldibas palidziba . Mans virs un es sedejam bez maizes un citiem labumiem lai panaktu to ka vismaz musu berniem kautkas butu un 14 gadi kakim zem astes godigi centamies godigi maksajam nodoklus bet kad vajadzeja palidzibu mums pagrieza muguru. tagad mums vairs nav ko zaudet. meginasim nojauna iegut bernu del .