Nezinu ko darit - Valsts likumi

arko lai saku pazaudeja darbu virs pazaudeju es ir divi burvigie berneli nepilngadigi dzivojam kuti ko pasi saviem spekiem meginam izbuvet par maju pie mums salst kajas un neka vertiga nav . Aizgaju uz pasvaldibu lugt palidzibu' tur nostradaju 6menesi stipendiju darbus tur pazemoja ka mazinu dabuju griezties pie gimenes arstes kautka man deklareja 100latus liekus sociala darbiniece laila spilva ko saka ka ta nebija vina bet vaditaja sarmite cibulska parmet manam viram ka vins man sezot uz kakla nevis paskaidro kas notiek . mes parsudzejam lemumu ka mums pieskira pabalstu 70 lati menesi 2pieaugusi 2berni ka izdzivot labklaibas ministrija ari konstateja ka man nepareizi aprekinajusi bet ko tas dod neko meiginu versties tiesa nesanak jo termins itka nokavets ko lai es daru pabalsts tagad jau 154lati jo bernu naudu ieskaita ka ienakumu pietiek tikai paest naudas malkai nau paradi aug bet nomaksat nav arko parads man 800lati +100lati ko tagad panemu kreditu sms lai varetu nomaksat zemes nodokli savadak pabalstu nedos un berniem davanas nopirku un 5dienam partiku +sauridai parada 245lati ko vini man aizdeva ko jaatdod saja janvari120lati un februari 125lati jaunaja gada mes paliekam bada jo pabalsts bus jaatdod sauridai ka solits savadak mani iesniegs tiesa man nav pamat izglitibas viram videja laukos darba nav man ir nepieciesama palidziba steidzama karta vai jus milie deputati juristi advokati vai pat prezidents spejat palidzet ar darbu vai naudu jo es vairs nevelos iet uz socialaiem tas ir bezjedzigi vini saka ka nevar palidzet mans nr28761394 marija zeltina esam bezizeja ko ieteiksiet drosivien pat neizlasisiet bet es ceru uz brinumu saka jaunaja gada piepildas ;}

A Anna 21.01.2011

vaj jus padomajat ka vina jutas drosivien gan vina gan virs to lassa un jus piedaVAIET pardot bernus, uzvardu, par ubagiem apsaukaiet .mos vel pakarsiet savam rokam. svolacu bars.

A Anna 21.01.2011

ja cilveks saka ka nav darba vinu apkartne tad nav. Lasiet rupigi pirms komenteiet.

L lalalā 21.01.2011

kāda starpība vai izabella vai kazubella, bet taisnība ir un te metušies aizstāvji, kuri ir līdzīgi, jāpiebilst ---ja jau darbu nevar atrast Pierīgā ===tad ko lai saka pārējie===nekļūstiet jau smieklīgi, cita runa, ka negribat strādāt, bet vieglāk sēdēt uz citu kakla===nekauņas!!!

Z zemene 23.01.2011

Marija, personīgi Tevi nepazīstu, bet gribētu teikt, lai nenoliec Ropažu soc. centru. Pati esmu no Ropažiem, zinu, ka tur strādā atsaucīgi cilvēki, par Lailu vispār nerunājot. Pašai, kad beidzu 12.klasi bija problēmas pat kleitu nopirkt, aizgājām ar mammu pie Lailas, izstāstījām situāciju, pēc nedēļas jau dabūjām naudiņu, gan kleitai sanāca gan vēl mamma parādus atdeva un bija vieglāk izķepuroties. Tagad esmu dabūjusi labu darbu, pelnu pietiekami, lai dzīvotu pienācīgi un pateiktu paldies Ropažiem.
Ja Tu un Tavs vīrs esat godīgi cilvēki, Jums palīdzēs, gan ar naudiņām, gan bērnus skolā palaist, tikai nevajag dzīvot uz ilūzijām vien, vajag meklēt, darīt un strādāt, kaut vai tajos pašos simtslatniekos, domāju tur tagad darba pietiek, sakarā ar sniega gūzmu..
Katrā ziņā turies, un nevajag vainot sociālo centru vai valsti, ja neko nedara, tad nekā arī nebūs..!!!

veiksmivēlot..ropažniece!

M marijazeltina 23.01.2011

esmu lugsi palidzibu, bet man atteica . tu drosivien esi iznemums vai radiniece . neviens cits normals cilveks pabalstu tur nevar sanemt un simtlatniekos lai stradatu jagaida rinda . un bezrindas tiek ieksa tie kas klusse ka vinus izmanto privatam vajadzibam ka mani . un daudzus citus .un pazemojumu ko neesmu pelnijusi mirsu nepiedosu . un izdarisu visu lai vinu nelikumibas atmaskotu.vienigais cilveks kas tur ir normals kam japasaka paldies sarmite krote vinai muzam busu pateiciga . un kad man bija 15 gadi kad nodega maja vai vini mums berniem palidzeja ne mes ziemas laika ara palikam un zini palidzeja linda dalbina ar kaiminiem parko muzam busu pateiciga.

M marijazeltina 23.01.2011

un vel viena aizkersanas ka vareja pabalstu kleitai pieskirt un izmaksat nedelas laika ja ministru kabineta likumos paredzets meness.un apgerbiem pieskir pabalstu tikai nepilngadigiem berniem .un pieaugusaiem tada nav . un vel ja tu dzivo ropazos tad jus cienita mani zinat jo mani te visi zin un zinu ka visi ropazi skan par so sudzibu un zinu ka tiesi sis rupjibas un neciena un nepieklaiba izskan no tiem cilvekiem kas velas lai es aizvertos vienreiz bet piedodiet es ta nedarisu neesmu jukusi neesmu narkomane neesmu alkoholike esmu dzivs cilveks kas mak cienit citus un patejkt paldies labiem cilvekiem.

T tavajag 23.01.2011

esmu no tumsupes soci neciena cilvekus piekritu.

E edgars 23.01.2011

taisniba esmu no oskalniem un mes daudzi saskaramies ar pazemojumiem sam nav kauna ka vispar .vel strada

E enija 23.01.2011

esmu palidzejusi tai sievietei kas nak no ropazu novada ropaziem ar berniem kur beztabu radija vina tak ar uz rigu aizgaja lai nenomirtu bada jo socialaiem kad prasija palidzibu vinai pateica lai iet prom un nepienema iesniegumu no vinas un atteikumu ar nedeva pateica nav finansejuma un daudziem ta saka. un domaju ka kadam .tiesam vajag .parbaudit.

O onte 23.01.2011

ROPAZU novads labais kamer nesi apmeklejis soc nodalu, tas ir tas pac ka iet pie zobarsta 1945 gada, vectevs stastija rauj zobus un smird tapat ka 1945 gada.

A aldis 28.01.2011

Ja baltkrieviete, vajag braukt uz Baltkrieviju pie Lukašenko, tur dzīve kā padomju laikos! Vai arī pieteikties darbā ārzemēs! Kas tas par jaunu, darbaspējīgu vīrieti, kas nevar ārzemēs bērniem maizi nopelnīt!?

E edža 28.01.2011

Man pašam grūti gājis un ir bijuši kas par mani smējās. Tagad viss ir nokārtojies. Tos smējējus vajag iznīcināt, saberzt putekļos lai no viņiem nekas pāri nepaliek. Pamācīt un izsmiet tas visiem patīk, bet kad vajag palīdzību tad neviena nav. No tādiem arī ceļas visas nelaimes un valsts uz leju iet, atbalstīt vienam otru vajag nevis grūst vēl dziļāk bedrē! Viņi domā ka pašam ir tad par otru pohuj! Tie ir ļauni un riebīgi cilvēki!

H harijs 28.01.2011

Vācijā trūkst darba spēka, meklējot strādniekus. Hei latvieši laižam okupēt vāciju. Īrija pilna. anglijā vairāk nelien iekšā, amerika tālu.

S Stīvens 28.01.2011

Harij, tas ir Invincible?

S Stīvens 28.01.2011

Labāk Vācijā, nekā Austrālijā. Diez vai tu izturēsi manu apciemošanu latgalieti.

P pieredze 30.01.2011

katrā pagastā ir tādi diedelnieki, kuri labi zin, kas viņiem pienākas, bet paši ne pirkstu nekustina.Dāmīte tā arī neatbildēja, ko vīrs dara un kā apgādā ģimeni. Neticu, ka jaunam, kārtīgam vīrietim Rīgas rajonā nebūtu iespējams atrast darbu - bet tādi parasti gaida, kad viņiem kāds darbu klāt pienesīs un kur nu vēl, ja tālāk par mājas slieksni darbs būs. Tad jau ērtāk uz pagastu pēc pabalstiem. Un ņems pa gultu, kā truši.

M marija zeltina 30.01.2011

nedomaju ka mes esam liekezi . nodoklos maksats ir daudz un vel no savas kabatas piemaksajam un menesi no abiem sanaca 234.65 un 15 gadi maksajam nodoklos un negajam un neludzam neko bet kad pienak laiki kad aizej palugt tad mums nekas nepienakas tadjau drosi varu teikt nakotne jaliek nodokli konverta un banka uz procentiem un ropazu novada ropazos vel prasa vai nav kauna nakt pec pabalsta mila pasvaldiba vaj jums nav kauna kost taja roka kas jus baro. un mes jums sagadajam darbu nejau jus mums . un vel kur palika nozagta nauda ta ari neesat atbildejusi . un varbut atdosiet nodoklus tad nevajadzes neko lugt jums no jums pirdienu neizspiedisi kurnu palidzibu

L ludmila 30.01.2011

ropazu novada ropazu pagasta galva ANTONS CIBULSKIS un ropazu novada ropazi socialas majas ;dzipari; vaditaja SARMITE CIBULSKA dzivo pari saviem lidzekliem 2 divstavu majas 3 masinas un daudz kas cits ka ari virs un sieva ha ha palasiet milie sai sievietei ir taisniba un var izlasit google ierakstiet google [ropazu novada ropazi sudzibas] un tur pat valsts kontrole apstiprina ka no 2005 lidz 2009 ir pazudusi nauda vairaki miljoni un es vairs nebalsosu

F Fredijs 30.01.2011

nezinaju, ka kutii ir dators ar internetu.. PARDOD KOMPI - ATDOD NAUDU! kadu palidzibu gribi? VAJADZEJA MACITIES KAD VEREJI a ne klejot pa ielam. ka saka - klejosi skolas laikaa, klejosi visu dziivi!!! Redzkur rezultats. a uz jutam tu vari nespelet. kada jega cilvekam palidzet ja vins neko negrib?! iedod naudu, est, pudeli, cigareti i pizd*j!
Vai ari sis jauns vaids ka UZMEST? :D
tel.nr, ja nemaldos, tad amigo :D
pardod visu un dzivo!!
Zajeba*i sitie cikstetaji, neko negrib darit, bet grib zelta gulet!!

U una 31.01.2011

Latvijas saeima suukaa...pretiigi skatiities uz tiem treknajiem purniem...norijuisies cuukas...bled lai uzmana savas noriitaas dirsas...jo kaadu dienu latviessiem tas valdzinjss truuks...tas ir tikai laika jautaajums...