Nezinu ko darit - Valsts likumi

arko lai saku pazaudeja darbu virs pazaudeju es ir divi burvigie berneli nepilngadigi dzivojam kuti ko pasi saviem spekiem meginam izbuvet par maju pie mums salst kajas un neka vertiga nav . Aizgaju uz pasvaldibu lugt palidzibu' tur nostradaju 6menesi stipendiju darbus tur pazemoja ka mazinu dabuju griezties pie gimenes arstes kautka man deklareja 100latus liekus sociala darbiniece laila spilva ko saka ka ta nebija vina bet vaditaja sarmite cibulska parmet manam viram ka vins man sezot uz kakla nevis paskaidro kas notiek . mes parsudzejam lemumu ka mums pieskira pabalstu 70 lati menesi 2pieaugusi 2berni ka izdzivot labklaibas ministrija ari konstateja ka man nepareizi aprekinajusi bet ko tas dod neko meiginu versties tiesa nesanak jo termins itka nokavets ko lai es daru pabalsts tagad jau 154lati jo bernu naudu ieskaita ka ienakumu pietiek tikai paest naudas malkai nau paradi aug bet nomaksat nav arko parads man 800lati +100lati ko tagad panemu kreditu sms lai varetu nomaksat zemes nodokli savadak pabalstu nedos un berniem davanas nopirku un 5dienam partiku +sauridai parada 245lati ko vini man aizdeva ko jaatdod saja janvari120lati un februari 125lati jaunaja gada mes paliekam bada jo pabalsts bus jaatdod sauridai ka solits savadak mani iesniegs tiesa man nav pamat izglitibas viram videja laukos darba nav man ir nepieciesama palidziba steidzama karta vai jus milie deputati juristi advokati vai pat prezidents spejat palidzet ar darbu vai naudu jo es vairs nevelos iet uz socialaiem tas ir bezjedzigi vini saka ka nevar palidzet mans nr28761394 marija zeltina esam bezizeja ko ieteiksiet drosivien pat neizlasisiet bet es ceru uz brinumu saka jaunaja gada piepildas ;}

č Čaunāns 05.01.2011

Tas ir Preiļu rajonā, pazvani pati, sarunāsi dzīvošanu šeit pat uz vietas.

M marijazeltina 06.01.2011

viegli teikt piezvani ja nav kredita un kur tiesi sis cilveks atrodas riga cesis vai vel kautkur kur tiesi ?

M marijazeltina 06.01.2011

prejli ja es ropazos novads un ka ar berniem ari lidzi uz dzivosanu un ka ar patversmes sunisiem sesiem ko es pavelti pieskatu un viru ari lidz nemt tas nav reali cels vien cik izmaksa es neesmu viena ja butu viena tadjau nebedatu bet pamest gimeni tas nav prata darbs tajau daudzas gimenes juk bet maneja pastav 12gadus esmu zaudejusi dzivokli esmu zaudejusi masinu lai pabarotu gimeni atdevam gredzenus lombarda pardeva visu ko var pat saja grutaja bridi mes ceram ka bus mums atkal labi darbi kur maksa algu lai nevienam nevajadzetu lugties jo es redzu tas ir bezjedzigi vairs es te nenaksu bet paldies par aizvainojumiem bet lielu cienu tiem kas aizstaveja paldies

M marijazeltina 06.01.2011

ne neesmu nekada zane mani var apskatit draugos marija zeltina [slēpt]@inbox.lv esmu dzivs cilveks

D Dīdī 06.01.2011

Traki ka starp mums ir tādi cilvēki kas pat šajos grūtajos laikos var atļauties smieties par trūkma cietējiem:( Skumji.

č ČangalsPleška 06.01.2011

Sveika Dīdī! Kā klājas Kombuļu krustmāmiņai?

H harijs 06.01.2011

Blin ble ma..su.. kas man palīdzēja!?
Nav ne izglītības ne specialitātes. Sitos pa dzīvi kā pratu. Nekad neko neprasīju, nežēlojos, bet raku. Tagad dz'ivoju norm'ali un līdz šim neko neprasu.
Nevajag būt lepniem. Gaid'it kaut ko. Jācenšas būt noderīgam sabiedrībai. Un sabiedrība neaizmirsīs,
Tagad man ir remontfirmina, viss sūri grūti sarūpēts. Un visa kā pietiek.
Str'ad'at vajag, kaut vai savāā privātsaimniecībā.

M marijazeltina 06.01.2011

zini Harijs man ari daudz kas bija' uzssveru bija 'varbut darbu vari piedavat;} kamer tev ir ?

Z Zz 06.01.2011

Varbut aizbraukt uz Baltkrieviju ?

S Speys 07.01.2011

Nu draugos ir 6personas ar tadu vaardu, kura esat juus?

K Kaimiņš 07.01.2011

Painteresējieties pie darba devējiem, kur ši persona ir iepriekš strādājusi, tie pastātīs dauudz interesantu faktu.

M marijazeltina 07.01.2011

kaimin ja tu mani zini tik labi ka apmelo tad vismaz savu vardu vari nosaukt jo mani darba devei nav sudzejusies.

K Klementīne-2 07.01.2011

tĀ Tu arī nepateici, kura esi draugos.

L Liz 08.01.2011

Milie tautiesi! ES redzu, ka jums tur ir gruti, to var izjust caur komentariem. Cik bedigi, kur ir izeja? Neesiet tik agresivi, ta ir sezona caur kuru ir jaizie cauri, nebus visu laiku sudigi, viss mainas, esat pacietigi, nekaskojaties, tiesi otradi smaidiet preti, tad ari jums kads uzsmaidis... Turaties pec iespejas pozetivi!!! Sirsniba tautiete

L Latgalis 08.01.2011

Pie mums latgalē 90% ir bez darba un līdzīgos apstākļos, kā šī kundze. Ja Rīgas tuvumā nekādu darbu nevar atrast, tad tur tiešām kaut kas nav kārtībā, ne jau par velti kaimiņš raksta, ka informāciju vajag ievākt pie iepriekšējiem darba devējiem.Pie mums visi tā arī dara, un atklājas daudz nepatīkamu faktu.Cerēsim, ka šoreiz Marijas kundze izrādīsies šķīstāka nekā Jaunava Marija, un novēlu viņai Jaunajā gadā tomēr atrast darbu pie labiem saimniekiem.

Z zinātāja 11.01.2011

Normāla sieviete, kamēr neiepazīst tuvāk. Kad iepazīst tuvāk, pastrādā kopā, sākas īsts murgs. Ja cilvēks tik daudzās vietās strādājis un visi slikti, tad padomājiet paši, kaut kas nav kārtībā. Tādiem cilvēkiem jādod makšķerēt, nevis gatavas zivis un dārzeņus var sapelnīt rudenī ejot palīgā novākt ražu, vajag tikai rosīties!!!

S Sociālaisdarbinieks. 11.01.2011

Un ar ko tad nodarbojas sūdzības rakstītājas vīrs? Lasa Korānu, un sniedz intīmpakalpojumus sādžas vientuļajām sievietēm? Parasti vīra pienākums ir apgādāt ģimeni.

M marijazeltina 12.01.2011

manos kolektivos bija kolosali cilvecini un ja jums ir rugta pieredze tad man zel, un kur virs var apgadat gimeni ja nav darba vins apgadaja musu gimeni 10gadi neka netruka un ceru ka jums ta negadisies ka mums ka nakas lugt palidzibu citiem un jakas ta ari neviens nav palidzeis bet nosodija daudzi.

Z Ziņkārīgais 12.01.2011

Bet par to, ar ko tas vīrs nodarbojas neviena vārda, klusē kā partizāne.Laikam tomēr tur kaut kas nav tīrs, vai nu dropē, vai ir aktīvs tikai pie bērnu taisīšanas.Ir miljons visādu līdzekļu, kā tikt pie naudas nestrādājot. Piemēram saliec visās iespējamās avīzēsjo žēlabainākus sludinājumus, jo labāk, neaizmirstot norādīt bankas konta numuru.Mūsu pusē viena bomžu ģimene šādi tika pie jaunas un plašas mājas, un nopirka pat auto.Vienīgi tev vajag vēl 8 bērnus uzriktēt augšā.

T tādomāju 13.01.2011

Ja jauni cilvēki, kuri ir fiziski veseli, galva un rokas savā vietā, nevar nopelnīt iztiku, bet par visiem sūdzas, tad tiešām nav kārtībā. Varbūt tas vīrietis tiešām navvecis, bet bāba, zinu, ka citiem iet daudz grūtāk, bet nečīkst un nemeklē vainīgos, bet cīnās.