Nezinu ko darit - Valsts likumi

arko lai saku pazaudeja darbu virs pazaudeju es ir divi burvigie berneli nepilngadigi dzivojam kuti ko pasi saviem spekiem meginam izbuvet par maju pie mums salst kajas un neka vertiga nav . Aizgaju uz pasvaldibu lugt palidzibu' tur nostradaju 6menesi stipendiju darbus tur pazemoja ka mazinu dabuju griezties pie gimenes arstes kautka man deklareja 100latus liekus sociala darbiniece laila spilva ko saka ka ta nebija vina bet vaditaja sarmite cibulska parmet manam viram ka vins man sezot uz kakla nevis paskaidro kas notiek . mes parsudzejam lemumu ka mums pieskira pabalstu 70 lati menesi 2pieaugusi 2berni ka izdzivot labklaibas ministrija ari konstateja ka man nepareizi aprekinajusi bet ko tas dod neko meiginu versties tiesa nesanak jo termins itka nokavets ko lai es daru pabalsts tagad jau 154lati jo bernu naudu ieskaita ka ienakumu pietiek tikai paest naudas malkai nau paradi aug bet nomaksat nav arko parads man 800lati +100lati ko tagad panemu kreditu sms lai varetu nomaksat zemes nodokli savadak pabalstu nedos un berniem davanas nopirku un 5dienam partiku +sauridai parada 245lati ko vini man aizdeva ko jaatdod saja janvari120lati un februari 125lati jaunaja gada mes paliekam bada jo pabalsts bus jaatdod sauridai ka solits savadak mani iesniegs tiesa man nav pamat izglitibas viram videja laukos darba nav man ir nepieciesama palidziba steidzama karta vai jus milie deputati juristi advokati vai pat prezidents spejat palidzet ar darbu vai naudu jo es vairs nevelos iet uz socialaiem tas ir bezjedzigi vini saka ka nevar palidzet mans nr28761394 marija zeltina esam bezizeja ko ieteiksiet drosivien pat neizlasisiet bet es ceru uz brinumu saka jaunaja gada piepildas ;}

A Anonims 31.12.2010

Vismaz būtu pieturzīmes salikusi. Neko nevar saprast.

U unk 01.01.2011

e-pasts izsaka visu: [slēpt]@inbox.lv :) :)

M marijazeltina 01.01.2011

esmu baltkrieviete ka varu ta uzrakstu un uzskatu ka e-pasts nenozime neko neesmu nevienam nodarijusi pari ne melojusi.

J Ješka 02.01.2011

Pārdod savu uzvārdu lombardā...

M moisha 02.01.2011

kas tev vainīgs, ka nemācīcies un neieguvi pamat izglītību, cik zināms gan LV gan BLR ir bezmaksas izglītība. ja dzīvo laukos kāpēc neiekopi dārzu, var turēt govi vai vismaz kazu, izbarot suķi. ak nē ir jasēž netā, atrodas laiks. pagalmu no sniega nevajag attīrit, a huļi, palūdz citiem nafik pašai ko darīt

D Delyta 02.01.2011

var turēt govi vai vismaz kazu, izbarot suķi.

Galighi lohs esi?Doma to cuku izbarot ja pasiem nav ko est ir viegli?Ar pilkiem darzeniem ar talu netiksi, a lai iekoptu lielu platibu vajag tehniku, soļarku, un vel kaudzi ar lietam, bez naudas nekur.Ta var dirst tikai tas kas dzivo pilseta un ņihuja nezin...

I ilo kozulins 02.01.2011

viram jabrauc uz UK stradat

M moisha 03.01.2011

to Delyta
pac lohs. lai izaudzēt ģimenei kartupe'lus nevajag tehniku, tikai lapstu un gribēšanu. mana ģimene ari bija apmeram tados apstaklos 90to sākuma, abet vnmer lecskapis bija pilns ar produktiem. neie'su te st'ast'it tos procesus, ne agronomijas lekcija

M marijazeltina 04.01.2011

piedodiet bet man nav zemes tikai skunis kura es dzivoju jo maju nodega 15gadi atpakal un palidzet ar neviens nepalidzeja jo degpunkta vai beztabu ari nebija un rakt zemi svesa ipasuma nav prata darbs un netikai rakt zemi ar lapstu protu

M marijazeltina 04.01.2011

par pamat izglitibu ja nav neka parko macities tad gramatas nenopirksi un ja mate alkoholike kas naudu nodzer maju nodedzina uz bernunama aizsutit velejas paldies vecaimatei ka panema mus aprupe bet naudas nebija lai macitos

I Izabella 04.01.2011

Marija---tak tavā rakstā tu saki, ka zemes nodokli maksāji--tātad zeme ir ---ko melo, audzēt vajag dārzeņus, jāsecina, ka esi sliņķe, bet naska uz prasīšanu, vajag pašiem drusku par savu ģimeni rūpēties, un būtu šo depešu uzreiz sūtījusi ---deputātiem, prezidentam, ne jau šajā lapā, kur citi tevi aprej un uzjautrinās!

K KOKO 04.01.2011

Ja nav ne mājas, ne zemes, par ko tad jāmaksā nodoklis? Kaut kas neklapē.

M marijazeltina 04.01.2011

ir mantotais no kaimina skunis uz zemes parto ar jamaksa ka ari parads vina par elektribu 600ls

M marijazeltina 04.01.2011

ziniet bet es ajzsutiju valdim dombrovskim un valdim zatleram bet atbildi nesagaidiju un pat nezinu vai vini vispar lasa e-pastus un lai iestaditu kartupelus vajag naudu bet man tadas nav un ja citiem smiekligi lai smejas un internets ari masas jo man nav datora griezos uz beztabu teica ja sizets ieintereses atzvanis ta ari nezvana ja nav naudas ko var panakt neko un brinumus ar pavelti nedava un kam to zinat ka ne man

M marijazeltina 05.01.2011

esmu bijusi trauku mazgataja, oficiante, kasiere operatore benzintanka, ganiju govis kaiminam, meza zarus vacu papirmalku cupas krameju, ogas senes lasiju un tirgoju vasara, nepazudu nekad bet tagad ir savadak varbut iedosiet darbu pectam novertesiet vai protu stradat un ari tiesibas ir B kategorija vai parmani kaut viens cilveks var pateikt ko sliktu, ne jo vienmer es visu daru ar atbildibu, pasvaldiba par setnieci stradaju, un ja vajag ar tualetes srubisu ar zobbirsti. Vel jautajumi ir. Vai kads var piedavat darbu pirms nosodit.

M marijazeltina 05.01.2011

un pardodu savu uzvardu !!! tas man vel ir!!!

č Čaunāns 05.01.2011

Domāju, ka varēšu jums palīdzēt. Man kaimiņos dzīvo dikti lādzīgs onkulītis, kuram ir liela zemnieku saimniecība.Tā, ka visi vietējie ir vai nu nodzērušies, vai aizmukuši uz ārzemēm, viņam parasti trūkst strādnieku.Tu piezvani viņam, varbūt izdosies sarunāt darbu. Mobilā telefona NR-29360488. Sauc saimnieku Jāzeps.

Z Zane 05.01.2011

beidziet apriet cilvēku! kā nav kauna? cilvēkam ir grūti un smagi. Jūs nezinat ko nozīmē strādāt-vergot, tērēt savu laiku, spēkus, veselību, spējas dēļ niecīga darba, dēļ kapeikām. Tas ir drausmīgi un cilvēks nav pelnījis tā vergot un izdzīvot, nevis dzīvot.
Jūs te mācītāji lielie, padomājiet, vai tā ir cilvēka cienīga dzīve mūsdienās, - vergot pa kapeikām, kas aiziet atpakaļ valstij un cilvēkam nekas nepietiek un mokas. Ir jābeidz šie pazemojumi un murgs.

M marijazeltina 05.01.2011

kura vieta jazeps ir vai rajona jo ja tas ir talak par 10kilometri es nevaresu izstaigat ar kajam un ja nebus parak talu protams ka piezvanisu

M marijazeltina 05.01.2011

un parto bernu pardosanu vai jus savus bernus pardotu . nutad jautajums slegts