Nezinu ko darit - Valsts likumi

arko lai saku pazaudeja darbu virs pazaudeju es ir divi burvigie berneli nepilngadigi dzivojam kuti ko pasi saviem spekiem meginam izbuvet par maju pie mums salst kajas un neka vertiga nav . Aizgaju uz pasvaldibu lugt palidzibu' tur nostradaju 6menesi stipendiju darbus tur pazemoja ka mazinu dabuju griezties pie gimenes arstes kautka man deklareja 100latus liekus sociala darbiniece laila spilva ko saka ka ta nebija vina bet vaditaja sarmite cibulska parmet manam viram ka vins man sezot uz kakla nevis paskaidro kas notiek . mes parsudzejam lemumu ka mums pieskira pabalstu 70 lati menesi 2pieaugusi 2berni ka izdzivot labklaibas ministrija ari konstateja ka man nepareizi aprekinajusi bet ko tas dod neko meiginu versties tiesa nesanak jo termins itka nokavets ko lai es daru pabalsts tagad jau 154lati jo bernu naudu ieskaita ka ienakumu pietiek tikai paest naudas malkai nau paradi aug bet nomaksat nav arko parads man 800lati +100lati ko tagad panemu kreditu sms lai varetu nomaksat zemes nodokli savadak pabalstu nedos un berniem davanas nopirku un 5dienam partiku +sauridai parada 245lati ko vini man aizdeva ko jaatdod saja janvari120lati un februari 125lati jaunaja gada mes paliekam bada jo pabalsts bus jaatdod sauridai ka solits savadak mani iesniegs tiesa man nav pamat izglitibas viram videja laukos darba nav man ir nepieciesama palidziba steidzama karta vai jus milie deputati juristi advokati vai pat prezidents spejat palidzet ar darbu vai naudu jo es vairs nevelos iet uz socialaiem tas ir bezjedzigi vini saka ka nevar palidzet mans nr28761394 marija zeltina esam bezizeja ko ieteiksiet drosivien pat neizlasisiet bet es ceru uz brinumu saka jaunaja gada piepildas ;}

D Dīdii 14.01.2011

Slaistu un salašņu bars, citu salīdzinājumu es nezinu.Šinī pašā portālā lasīju šīs pašas Marijas Zeltiņas komentāru, ka darbu "simtlatniekos " viņa uzskatot par milzīgu pazemojumu, kad pie mums laukos tā ir gandrīz vienīgā iespēja nopelnīt iztikas līdzekļus.Interesanti-kādus darbus tad šī izredzētā persona gribētu strādāt? Vienīgā iespēja bija dota vasarā-iefiltrēties kādā partijā, un kandidēt vēlēšanās.

S Stīvens 14.01.2011

Marija, viss būs labi.
Es tevi šonakt apciemošu.

J 16.01.2011

Paldies Dīdii! Tas tā arī ir.

L lalalā 16.01.2011

jā tagad sliņķiem un tādiem, , , nu pajocīgiem uznākusi vēlme vairoties---papildināt maznodrošināto rindas, bet to jau nu nevajadz'etu gan atbalstīt!

D Dīdii 16.01.2011

Vajadzētu visiem veikt piespiedu sterilizāciju, it īpaši alkoholiķiem un narkomāniem.

H ha ha 16.01.2011

didii vaj tev nav berni ir;] un starpcitu tu lieto alkoholu, ka ari citus apmelo, marija stradaja stipendiatos un neslinkoja, vina alkoholu vispar nelieto. un pazemoja vinu 10-12 cilveku kladbutne sapulces laika un paraksti vinai ari ir no lieciniekiem. un es ari parakstijos!!! TAKA DOMA KO RUNA .

J janka 16.01.2011

es tken zinu didii ir 5sikie uz pabalstiem dzivo un 2invalidi nah tadam toc jaliedz dzemdet.

M marijazeltina 16.01.2011

stiven nac tik surpam nezkapec divas dienas gaidu. ja tu doma ka tas ir smiekligi tu nedraudzeies ar galvu .ja tu doma ka mani nobiedei tad rugti maldies ..bet ja tas bija domats ka joks tad ta nekas. haha liels liels cilvecigais paldies!

T tre 17.01.2011

Nesaprotu, cilvēkam smagi apstākļi, bet internetu apmaksāt var...

L lalalā 17.01.2011

Pašvaldībai iekams dod kādu pabalstu ---vajag noskaidrot---kāpēc viņi par tādiem kļuvuši u n rakstiskā veidā---tad ko domātu, tādiem ar pļotku pa pakaļu ---nevis pabalstu---tik zin kā---dzert, č, , , , , , s un vairoties un tad nodokļu maksātājiem jāurtur, jo paši jau nevienu santīmu noteikti ka nav maksa'juši nodokļos---vispār nav pareizi tas mehānisms noorganizēts---ne vienu santīmu šādiem, bet redz ka nets darbojas---tad jau visss ir OK un sīvajam ar redz sanāk :)))))

č Čiepa 17.01.2011

Pilnīgi piekrītu Zanei, cilvēki kļuvuši nežēlīgi...un tu Čangali pats savus bernus pārdod ...gatavais muļķis

D Dina 17.01.2011

Ja cilvēks nav slinks, tad laukos izdzīvot var-pa to laiku, kamēr gāji uz pagastu pabalstu prasīt, varēji dārzu iekopt un ko izaudzēt

č Čiepa 18.01.2011

Kretīn, ej ārstēties!!!

č Čiepa 18.01.2011

Cik tad Tev to gadiņu puņķu tapa un tici pasakām!!! Čangals ir čangals...

Cilvēks izklāsta savu sāpi sūdzībās, un tādi idioti kā tu raksta stulbus komentārus...nežēlīgi un stulbi. Atceries, ka zeme ir apaļa un viss kadreiz nāks atpakaļ čangal...

N nu ja 19.01.2011

varu teikt tā, ka, tomēr, daudz ir paša cilvēka spēkos, vajag tikai gribēt, tik tiešām piedāv'iet sniegu š''kūrēt vai malku skaldīt, istabas tīrīt utt. vasarā ej mežā lasīt ogas un sēnes, tējas i- neta ir daudz piedāvājumu. Citi audzē šitaki sēnes un gliemežus, tamborēž eķēs uz pasūtījuma, pameklē i-neta, ko kam vajag, par dārznieku piestrādā. Ir tad jāmaina dzīves vieta vai kā tmldz. Ja grib strādāt un maizei sagādāt manuprāt, ka var. Pati biju līdzīgos apstākļos. tā, ka darba nevajag baidīties- ir dumi, ka liekas, ka jāvergo, bet darboties vajag un tad jau tās iespējas rodas un saules gaisma parādās. Izturību un drosmi uzdrīkstēties.

N nu ja 19.01.2011

Sāc strādāt, kaut citā pagastā.

N nu ja 19.01.2011

īsti neesmu pārliecināta, ka šī ir istā vieta, kur meklēt palīdzību, ,

N nu ja 19.01.2011

Strādāt, strādāt un vēlreiz strādāt,

, , 19.01.2011

taisniba

T To Ferratum 19.01.2011

Tauta, ja naegribiet palidzet nepalidziet tikai beidziet te apdirst cilvekus.Izabella tu jau vemienu sac izraisit ar saviem komentariem!Visas jomas un sferas esi ass.