www.sudzibas.lv Lindorff Parāda piedziņa

Lindorff - Parāda piedziņa

Esmu Avon konsultante. Pirms laika pasūtīju preci, bet nesanāca samaksāt ilgstoši, es nestrādāju nekur citur. Pagājušā mēneša vidū zvanīju uz Avon, lūdzu lai atļauj nomaksāt pa daļām (45 Ls), bet man teica, ka līdz 28 datumam ir jānomaksā! Man nebija iespējas to izdarīt, un šī mēneša 9. datumā atnāca vēstule no lindorff, ka man jamaksā jau 92 lati. Piezvanīju uz turieni, jautāju, kā tāda summa varēja sanākat, par nepulnām divām nedēļām, raudāju klausulē kā bērns, jo, tiešām, nesamaksāju, nevis tāpēc, ka negribēju, bet tāpēc, ka nevarēju. Teicu, ka netaisos maksāt nezināmas summa! Otrā galā, vienkārši nometa klausuli! Es pat tagad nezinu, ko darīt, man nav iespējas kaut kādiem parādu piedzinējiem atdot tādu naudu nenormālu, bet galvā nāk visādas stulbas domas! Var būt kāds zina, kā varētu beigties šis stāsts? Vai, tiešām nevarēšu saņemt kredītus, , vai vēl kaut kas?

P pufa 10.11.2009

nu, bet tev tak par tiem produktiem cilvēki naudu samaksāja. kāpēc tērēji svešu naudu nevis atdevi tur, kur bija jāatdod?jebšu tu priekš sevis tos produktus sūtīji?

. .... 10.11.2009

Praatinj naac maajaas.. No saakuma noskaidro, cik vari atljauties teereet un tad pasuuti no kataloga... Ja man nav naudas, es nepasuutu visaadas fignjas un neraudu kaa berns.. tas kko mainiija?! Domaaji iezeelinaat? Pati vien vainiiga..

E Es 10.11.2009

Ar lindorff var sarunāt maksāt pa daļām. Pasaki, ka maksāsi pa daļām un viņi tev atmaksas grafiku sastādīs. Ja arī kādu reizi visu summu nevarēsi iemaksāt tad samaksā vismaz kaut ko, lai nav tā, ka neliecies zinis.

B Burunduks 10.11.2009

Arī esmu Avon konsultante. Un nevaru saprast, kā var tā būt, ka nevar samaksāt par pasūtījumu. Tu taču no klientiem to naudu savāci, klienti ar tevi norēķinājās. Tālāk tev bija jānorēķinās ar Avon kompāniju. Pati vainīga, novēlu vissliktākās beigas šīm stāstam. Tādi ir jāparmāca. Turklāt Avon vienmēr vairākas reizes pirms iesniegt Lindorfam brīdina par parādu. Reiz pati biju aizmirsusi samaksāt - atšūtīja īsziņu, uzreiz nomaksāju un piezvanīju atvainoties. Šie pateica, ka viss k, man ir pāris dienas nokavēas, ka viņi vienkārši pabrīdināja.

S S. 10.11.2009

Vai kads vispār normāli izlasīja rakstīto??? Pirmkārt - man ēsti arī gribās, otrkārt, es samaksātu, ja viss būtu godīgi! Ja teir tik daudz gudru konsultantu, tad tie, laikam zina, ka līgumsods ir 0, 5 %, un par astoņām dienām nekādīgi nesanāk 20 lati! un kā par tām pašām 8 dienām var prasīt vēl piedziņas izdevumus 20 latus? Gudrās konsultantes, laikam ar vecākiem dzīvo, kas nomaksā, tiklīdz parāds!

A anonims 10.11.2009

nomierinies, nemaxa neko tam noladētājam Lindrofam, bet pa taisno Avon!

B Burunduks 10.11.2009

Nē, es pati strādāju, pati pelnu, pati tērēju savu naudu.

J Jeļena 10.11.2009

Jau vairkārt bija teikts! Nemaksājiet neko parādu piedziņas kompānijam, jo viņu darbība ar soda sankcijām utt ir pretlikumīga! Parādu maksajiet pa taisno uz Avon.

A anonims 10.11.2009

nu pareizi Jeļena, nesen tak TVNETa arī bija raksts par tam ''šaraškinam kantorkam''

J Jeļena 10.11.2009

Vot, ļoti interesanta un lietderīgā juristu diskusija par parādu piedziņas kompānijam, ar dokumentu un iesniegumu paraugiem!

S S. 10.11.2009

Burunduks
(Nē, es pati strādāju, pati pelnu, pati tērēju savu naudu.
Pati vainīga, ta nebija tava nauda tik un tā, kuru tu notrieci. Te nav ko lasīt, visi saprata - tu paņemi no klientiem naudu, noēdi to, jo savs vēders svarīgaks, un ar Avon kompaniju nenorēķinājies.)

Es nenoēdu naudu! Man ir maza meitiņa, kurai šad tad ir vajadzīgas dažādas lietas un arī ēdiens. Es taču neteicu avonam, ka nemaksāšu, es zvanīju un lūdzu lai atļuj maksāt pa daļām! Kur man tagad to naudu ņemt? Vai, tiešām tik daudziem ir darbs un nav problēmas ar naudu?

J Jāzeps 10.11.2009

Jūtu līdz, bet tiešām, Tava vaina. Lai nu kā, nemaksā ne kapeikas parādu piedzinējam, bet mēģini sarunāt ar Avon, ka nomaksāsi viņiem. Lindorff līdzīgie uzņēmumi ir radīti, lai parazitētu uz grūtībās nonākušu cilvēku rēķina. Ar to, ka samaksāsi viņiem, tikai vairosi viņu augstprātību un peļņu. Parāds jāatdod, bet ne jau piedzinējam.

R rojs2 10.11.2009

Mjā, man aŗi viena darba kolēģe strādā šādā veidā kā pilddarbu, bet naudu taču tiešām savāc, galu galā, jāaprēķina, cik var atlauties iztērēt. Tagad problēma vēl lielāka. Zinu, ka jau visi gudri māk izrunāties un pamācīt...
Cerams, viss beigsies tev labi, tikai citreiz esi uzmanīgāka. Bet ar parādu piedzinēju jāsazinās obligāti. citādi ar katru dienu summa, ko viņu prasīs augs.

K Kleo 10.11.2009

S., Tev nav šeit nevienam jātaisnojas, kāpēc tā ir sanācis. Kauns tiem, kas palīdzības vietā izrāda savu pārākumu!

Kā dažos komentāros jau teikts, arī es iesaku sazināties ar Avon un piedāvāt viņiem samaksāt visu parādu uzreiz un bez sodiem. Tu taču noteikti zini, ar ko agrāk risināji pasūtījumu un apmaksas jautājumus, vai ne? Tad nu mēģini atrisināt arī parāda atmaksas jautājumu. Ja iespējams - arī vienoties ar Avon rakstiski, kur Avons Tev garantētu pēc parāda summas samaksas (uzrādi visu parāda summu) pretenziju neesamību. Pēc tam, kad samaksāsi Avonam, tad Lindorfam vajadzēs piedziņu pārtraukt. Ja Avon vienoties negrib, tad nav labākais risinājums, bet - ieskaiti parāda summu tai pat kontā, kur veici līdzšinējos maksājumus. Tikai precīzi norādi maksājuma mērķī, par ko šī nauda tiek maksāta. Kvīts kopiju vari aizsūtīt Lindorfam.

92 lati iespējams ir radušies tāpēc, ka piedziņas kompānija papildus parādam aprēķina izdevumus pas saviem pakalpojumiem, kas ir ne tikai nepamatoti augsti, bet var arī pārsniegt parāda summu. Ja viņi gribēs samaksu par darbu, tad neliecies ne zinis, ja vien Tev netiek iesniegta dokumentāli pamatota pretenzija. Tev nav pienākums maksāt Lindorfam par darbu, jo ne jau Tu viņus nolīgi.

Un vēl - nevēlos moralizēt, BET - ar kreditoriem ir jārunā! Izvairīšanās ir sliktākais no risinājumiem, jo tā parādnieks var radīt sev neatgriezeniskas problēmas.. līdz pat spēkā esošam tiesas spriedumam, kur parāds jau būs aprēķināts ar visiem sodiem.
Veiksmi Tev, S.!

L lauris 10.11.2009

Ka varbut tik bezatbildigs cilveks, panemt no klientiem naudu un nesamaksat tam kam ir parada, sanak ka visi tagad var kaut ko tadu izdarit un pec tam aizbildinaties ar berniem, pati vainigi vareji kaut kur aiznemties, vaj to pasu kreditu panemt, summa nav liela, vot del tadiem bezatbildigiem cilvekiem ar nojuk viss biznes

S S. 11.11.2009

nestrādājošiem cilvēkiem nedod kredītus! Man tiešām nav ko teikt, visi tik bagāti ir, vai? nevienam dzīvē nekad nav gadījusies situācija, kad esi pārliecināts, ka samaksāsi drīzumā, bet kaut kas noiet greizi, un tev nenāk pretī un neļauj kaut kā sarunāt! es vēlreiz atkārtoju, ka netaisījos nemaksāt, man nebija naudas uz to brīdi. murgs kaut kāds! es neaizbildinos ar bērniem, es mēģinu vairumam šeit paskaidrot, kādu apstākļu dēļ man nesanāca laicīgi samaksāt lai visi gudrie saprot, ka es netērēju to naudu jaunu drēbju iegādei, vai iešanai tusēties! es domāju, ka tas nav godīgi, ka sešu nokavēto dienu dēļ, man jāmaksā vēl papildus 45 lati!

B bulka 11.11.2009

Katrs maksā par savām kļūdām!!!

S S. 11.11.2009

liecieties mierā! es pati tieku galā ar savu problēmu! lai jums visiem dzīvē veicas, bet atcerieties jūsu "ieteikumus", kad paši būsiet di...!

Atsevīšķi pateicos Kleo par sapratni un padomiem!

K Kika 12.11.2009

Tiešām, ''Burunduk', pārāk skarbi, novēlu tev neatrasties nekad šādā situācijā.'

L L 14.11.2009

es tevi saprotu jo pasai iznaaca liidziigi! man bija jaamaxaa 100 ls, bet sodien atnaaca no landorfa info par to, ka jau ir jaamaxaa 200, pati esu sokaa jo nesaprotu, kaapeec tik lieli ir tie procenti! es mieraa neliksos!
veiksmi tev!