www.sudzibas.lv Lindorff naudas izspiešana

Lindorff - naudas izspiešana

Saņēmu draudu vēstuli no SIA LINDORFF ,kurā viņi grib atgūt vel pagajūšajā mēnesī samaksāto parādu. ( Parāds ne jau viņiem, bet par citas firmas pakalpojumiem, summa smieklīga). Un pieprasa apmaksāt savus "pakalpojumus" 75.% no parāda summas. Nolēmu vēstuli ignorēt, jo prasības uzskatu par nelikumīgam.
1)Ar SIA LINDORFF man nav nekāda līguma.
2)Parādu viņi nav cesējusi, un nemaz nevarētu to darīt, jo tāds neekzistē.
3)Nav žēl naudu, summa nav liela, bet jau ir runa par princīpiem!!!
a)Kāpēc man jāmaksā dubultā - tas ir jāapmaksā otro reizi vienu un to pašu rēķinu???!!!
b)Kāpēc man jāmaksā bandītiem???!!!
4)Samaksu par parādpiedzinēja pakalpojumiem ir jāsēdz tam,kurš tos ir pasūtījis.

Bet man ir jautājums zinošiem cilvēkiem:
Vai LR likumdošana dod šādiem bandītiem kaut kādas tiesības?
VAI VIŅI VAR,PIEMĒRAM, TRAUCĒT MAN IZBRAUKT UZ ĀRZĒMEM, ka draud?
Uzklausīšu jebkādus padomus, jo esmu ļoti saniknota un gatava iesudzēt viņus tiesā.

J

L Lāčplēsis 13.03.2012

Un mani māc aizdomas, ka tava juridiska nodaļa ir nekas cits kā blakus palata tvaiak ielā.
fakts paliek, ka tu, tirliņ, terminoloģiju nepārzini, latviešu valodas pamatus nepārzini, viedokli savu argumentēt nemāki, citu viedokļus nepieņem, vienvardskot tu esi dumjš, nožēlojams cilvēks, bez savas privātās dzīves, kura vienīgais dzīves mērķis ir internetā anonīmi iztēloties, ka esi gudrs un zinošs cilvēks!

Kā jau tika teikts - nomirsti ātrāk un atbrīvo mūs no sevis :D

; ;jgi;ygv v 13.03.2012

Lāčplēša kungs, turpināsim, nenovirzoties no tēmas, ja jums nav iebildumu.

Latvijas Zinātņu Akadēmijas Akadēmiskajā terminu datubāzē AkadTerm ir vesela sadaļa ar 44 terminiem, kuros lietots vārds "likumdošana" (http://termini.lza.lv/term.php?term=nesak%C4%81rtota%20likumdo%C5%A1ana&list=likumdo%C5%A1ana&lang=LV).
Kā jūs izskaidrotu, piemēram, terminu "nesakārtota likumdošana", izejot no sava pieņēmuma par vārda "likumdošana" nozīmi?

P.S. Būsim pateicīgi, ja atbildot netašķīsities ar siekalām.

L Lāčplēsis 13.03.2012

pastāsti labāk, kāda jēga ir tērēt man savu laiku atrodot tev kādu argumentu, ja tu kā tāds zīdainis ietiepsies, atradīsi kādu skolēna domrakstu un piedēvēsim tam lielāku juridisko spēku nekā Satversmei? Sauliite šo jau bija tev izskaidrojusi "Lai arī cik bieži Tu lietotu nepareizi kādu terminu, tas brīnumainā kārtā pēc 100 lietošanas reizēm nekļūs pareizs!", tomēr tu esi par dumju, lai beidzot to saprastu.

lai no kāda prasītu nenovirzīšanos no tēmas, iemācies vispirms pats to izdarīt!

; ;jgi;ygv v 13.03.2012

Nenākas bieži dzirdēt Latvijas Zinātņu Akadēmijas valodnieku apstiprinātās terminoloģijas salīdzinājumu ar skolēnu domrakstu...

Paldies. Pagaidām jautājumu nav, jo esat kļūvis garlaicīgs.
Gaidīsim arēnā iznākam Sauliiti, ja vien tā nav jūsu, Lāčplēsi, sievišķā izpausme...:)

L Lāčplēsis 13.03.2012

Iemācies tacu vienreiz izlasīt uzrakstīto, nevis tikai lasi to ko velies redzēt!

; ;jgi;ygv v 13.03.2012

Labi, viss kārtībā, Lāčplēsi. Tikai nesautraucieties pār mēru. Būs jau labi.

L Lāčplēsis 13.03.2012

tu esi pārāk liela niecība, lai es tevis dēļ satraukties sāktu!

; ;jgi;ygv v 13.03.2012

kuš, kuš, Lāčplēsi, nomierinieties, būs taču labi... visi apkārt ir niecības, visiem jāmirst, jūs plēšat lāčus utt... viss būs, kā jūs vēlaties...

L laron 16.03.2012

SIA Lindorff ir legalie izpiedeji, nevajag daudz smadzeņu lai nopirkt svešu paradu un ar (likumdošanu) viņu izspiest dubulta. Tada veida biznes nau biznes.Tur nau jadoma par ieguldijumiem piemeram ražošana.