www.sudzibas.lv Lindorff naudas izspiešana

Lindorff - naudas izspiešana

Saņēmu draudu vēstuli no SIA LINDORFF ,kurā viņi grib atgūt vel pagajūšajā mēnesī samaksāto parādu. ( Parāds ne jau viņiem, bet par citas firmas pakalpojumiem, summa smieklīga). Un pieprasa apmaksāt savus "pakalpojumus" 75.% no parāda summas. Nolēmu vēstuli ignorēt, jo prasības uzskatu par nelikumīgam.
1)Ar SIA LINDORFF man nav nekāda līguma.
2)Parādu viņi nav cesējusi, un nemaz nevarētu to darīt, jo tāds neekzistē.
3)Nav žēl naudu, summa nav liela, bet jau ir runa par princīpiem!!!
a)Kāpēc man jāmaksā dubultā - tas ir jāapmaksā otro reizi vienu un to pašu rēķinu???!!!
b)Kāpēc man jāmaksā bandītiem???!!!
4)Samaksu par parādpiedzinēja pakalpojumiem ir jāsēdz tam,kurš tos ir pasūtījis.

Bet man ir jautājums zinošiem cilvēkiem:
Vai LR likumdošana dod šādiem bandītiem kaut kādas tiesības?
VAI VIŅI VAR,PIEMĒRAM, TRAUCĒT MAN IZBRAUKT UZ ĀRZĒMEM, ka draud?
Uzklausīšu jebkādus padomus, jo esmu ļoti saniknota un gatava iesudzēt viņus tiesā.

J

Likumsargs 11.03.2012

Pastudējiet likumdošanu! It sevišķi Civillikumu! Šīs firmas pat nav tiesīgas jūs nosaukt par parādnieku, kur nu vēl liegt izbraukt u.t.t.
Vienīgā instance kas var jums ko liegt vai atņemt ir tiesu izpildītājs un arī tad tikai pēc tiesas lēmuma!
Nerakstīšu sīkāk, jo šeit var atrast daudz padomus kā rīkoties, ja jūs vajā parādpiedzinējs! Esmu ļoti daudziem sniedzis komentārus un padomus kā rīkoties!

profils 11.03.2012

> "sauliite"

Sarunvalodā (t.sk. arī publiskajās diskusijās virtuālajā telpā) nereti lietotais apzīmējums "likumdošana" parasti tiek domāts ( un arī saprasts - ja vien atsevišķiem personāžiem ar sapratni un loģisko domāšanu nav īpaši smagu problēmu, dabiski ) kā spēkā esošās likumdošanas kopums, kurā ietilpst arī attiecīgajās diskusijās aktuālie normatīvie akti / tajos definētie nosacījumi.

Savukārt, pirms kādu "viedi" pamācīt ( t.sk. arī attiecībā uz "terminu" nozīmes "uzzināšanu" un taml. sekundārām "prioritātēm" ) - šādu "viedu pamācību" paudējiem a'priori būtu lietderīgi iespējami objektīvi un kritiski izvērtēt viņiem piemītošo destruktīvo tendenci - aizstāt šo personāžu rīcībā neesošu argumentāciju par aktuālo tēmu ar šādām "pārgudrām" pamācībām un taml. drazu, kas tikai un vienīgi piesārņo citiem (normāli smadzeņot spējīgiem) cilvēkiem aktuālo diskusiju ar "spama" balastu.

Jau iepriekš - pateicība par sapratni (iespējams), t.sk. arī attiecībā uz turpmākajām diskusijām. ;)

profils 12.03.2012

> "sauliite"

1. A'priori - runa NAV par mani, bet gan - par tevi: mans viedoklis tika publiskots tikai un vienīgi reaģējot uz tavu kārtējo publiskās kretinēšanās iniciatīvu.

2. Atšķirībā no tevis - daudziem citiem cilvēkiem (t.sk. arī man) absolūti nav nepieciešams "ilgi pētīt vārdnīcu", lai pietiekami argumentēti formulētu savu viedokli.

3. tava nepatika vai, visticamāk, nespēja publiskot pietiemi izvērstu viedokli par attiecīgo tēmu, tā vietā pa tukšo "spamojot", ir tava problēma, nevis jebkura cita cilvēka atbildība.

P.S. Mana iepriekšējā viedokļa trešajā rindkopā pausto viedokli atļaušos "atsaukt" - izrādās, ka uz īpaši kretīniskiem personāžiem tas atbilstoši "nenostrādā", diemžēl. ;)

L Lāčplēsis 12.03.2012

profil, tava mamma joprojām nozēlo, ka abortu gaidot tevi neveica? maz apzinies cik no malas smieklīgs izskaties? gari un plaši te dižojies ar savu varēšanu argumentus domāt un terminus citēt, bet patiesībā pats izdarīji tieši to pašu ko Sauliite - nokomentēji kāda cita komentāru! Tavi vienīgie argumenti ir tie, ka pēc paša domām esi pareizāko viedokli pateicis un ka esi vienīgais kuram drīkst būt viedoklis! Būtībā jūsu abu komenti ir vienādi, starpība ir tā, ka Sauliite savu tiešām argumentēja, bet tu kā mazs bērns uzreiz apvainojumus sāki bārstīt!

Un pievienojos Sauliitei - likumdošana ir tikai normatīvo aktu pieņemšas darbība, nevis paši akti!

profils 12.03.2012

> "lāčplēsis"

;)))

Skat. iepriekšējo viedokli, īpaši jau 1. punktu.

Savukārt, tava privātā paškritika, kā arī tavas ģimenes "iekšējās" problēmas un taml. "apgrūtinātu" personāžu subjektīva izkārnīšanās publiskajā telpā, mani absolūti neinteresē, atvaino. ;)

Speciāli saulītei un lāčplēsim:
"Likumdošana ... 2. Likumu kopums, kas nosaka, regulē noteiktas valsts, sabiedrības attiecības vai atsevišķas to jomas, piem., civilā Δ, kriminālā Δ." (Ekonomikas skaidrojošā vārdnīca. — R., Zinātne, 2000)

Tik daudz taču nav grūti saprast?

K Katja 12.03.2012

likumdošana - vārds tiek plaši lietots lai apzīmētu normatīvos aktus.
nav pa rokai vārdnīca, bet pieļauju, ka arī vārdnīcā būs tāda definīcija.
kaut gūglē paskatieties.
protams, tēma ļoti svarīga un incidents nopietns, ka prasījis arī manu laiku, lai uzrakstītu šo komentāru.

Kļūst uzjautrinoši...:)

Sauliite, kam veltījāt savu pēdējo komentāru????!!!

; ;jgi;ygv v 12.03.2012

Tas tiesa, juridiskās vārdnīcas man nebija pa rokai. Spēcīgs arguments...
Tālāk citēti teksti, par kuriem "juridiskākus" atrast nevar:

"— termins "likumdošana" aptver likumus un citus normatīvus aktus ...;" (http://www.likumi.lv/doc.php?id=58873&from=off)

"(a) termins “likumdošana” ietver jebkurus... noteikumus un likumus;" (http://www.tiesibsargs.lv/lat/tiesibu_akti/ano_dokumenti/?doc=218)

"Starptautiskā un nacionālā likumdošana nosaka bērnam īpašu statusu sabiedrībā un norāda uz to, ka..."(http://www.tiesibsargs.lv/lat/petijumi_un_viedokli/petijumi/?doc=86)

Vai būs vēl kādi jauni un amizanti aizbildinājumi?

Atklāšu jums, Sauliite, mazu noslēpumu: ievadot gūglē vārdu savienojumus "likumdošana nosaka" un "termins likumdošana", atklāsiet sev daudz jauna un jums nebūs jākrīt kaunā par savu laucinieciski histērisko uzvedību publiskā telpā.

; ;jgi;ygv v 12.03.2012

Sauliite, tātad jūs piekrītat, ka terminu "likumdošana" ir iespējams izmantot kā apzīmējumu likumdošanas aktu (likumu un noteikumu) kopumam?

; ;jgi;ygv v 12.03.2012

Fantastiski! Jūsu atbilde pārsteidza gaidīto...:)
VĀRDS, TERMINS... fantastika!!!

Sakiet atklāti, kurā brīdī jums sāka likties, ka komentētāja vienkāršajā aicinājumā "Pastudējiet likumdošanu" runa noteikti ir par procesu? Dzirdat balsis?

Nekautrējieties izteikties plašāk — neliedziet iespēju šīs diskusijas lasītājiem izbrīnā ieplest acis un izliet tējas krūzi, lasot jūsu apbrīnojami nevīžīgos domu graudus... Iespējams, kāds ar atbilstošu kvalifikāciju spēj jums palīdzēt.

Sauliite, rakstiet vēl!

Jums mana uzņēmuma juridiskajā nodaļā jau izveidojies fanu pulks! Ir arī citi interesenti...:)

Gaidam nākamos opusus. Šoreiz mums gribētos dzirdēt plašākus skaidrojumus jūsu tekstam "ja VĀRDU "likumdošana" lieto kā apzīmētāju, tad par likumdošanu var nosaukt kaut vai koku"...

Paldies.

;jgi;ygv v
ja juridiskā nodaļa par juridisku dokumentu uzskata prastu petījuma aprakstu, tad man būtu kauns vispār minēt kādam, ka tada nodaļa eksistē! Nosauc uzņēmuma vārdu, lai tauta zin, kur neprofesionāļi strādā!

Sauliite,
netērē laiku ar to muļķi, ja jau pat tik elementaru lietu kā juridisko terminu vārdnīcu viņš nespēj sekmīgi atvērt, tad kur nu vēl viņam pamatskolas latviešu valodas gramatikas pamatus iemācīt!

; ;jgi;ygv v 13.03.2012

Lāčplēsi, jūs arī uzskatāt, ka "likumdošana" nekādā gadījumā nevar būt pieņemto likumu un noteikumu kopums un ka Ekonomikas skaidrojošā vārdnīca (R., Zinātne, 2000) melo?

Ja jā, kādos apstākļos jums sākās šāda pārliecība?

L Lāčplēsis 13.03.2012

To ekonomikas vārdnīcu vari sev vienā vietā iebāzt, un kādreiz vēršoties kādā valsts iestādē civillikumu saukt par civillikumdošanu un kriminālikumu par kriminālikumdošanu, un labu veiksmi pēc tam skriet sūdzēties tautas balsij par to, ka valsts vienu idiotu nav sapratusi!

; ;jgi;ygv v 13.03.2012

Un kāda būtu jūsu atbilde uz pirmo jautājumu "vai uzskatāt, ka "likumdošana" nekādā gadījumā nevar būt pieņemto likumu un noteikumu kopums?"

Paldies.

L Lāčplēsis 13.03.2012

Ja runa ir par juridisko terminu "likumdošana", tad nē nevar.

Man ar tev ir viens jautājums - Tev tiešām liekas, ka ekonomikas terminu vārdnīcas skaidrojums ir pareizāks par LR Satversmes?

; ;jgi;ygv v 13.03.2012

Lāčplēsi, ja nav noslēpums, kurā brīdī jums, līdzīgi Sauliitei, radās uzmācīgas domas, ka jums ir kaut kāda saprašana par juridisko terminoloģiju? Vai dzirdat balsis, kas jums to apgalvo. Varbūt kāds jūsu galvā saka priekšā?

Jūsu izvērsto atbildi gaida nu jau diezgan liela auditorija, tāpēc izliecieties viss un parādiet sevi visā krāšņumā.

L Lāčplēsis 13.03.2012

Atkārtošu iepriekšējo ieteikumu par vārdnīcas iebāšanu, ''likumdošana''lietošanu un sūdzēšanos tautas balsij. Pēc tam ka kādreiz tiesā nokļūsi un ar lielo pārliecību atsauksies uz pētījumiem, pavārgrāmatām un atlanta darbiem, nētērē pēc tam laiku kompetentiem juristiem ar apelācijām un kasācijām!

p.s.tavu mātīti vajadzētu cietumā ielikt, par aborta neveikšanu!

; ;jgi;ygv v 13.03.2012

Paldies par atbildi. Nebija diez ko pārliecinoši... Sauliitei sanāca labāk.

Tomēr man jūs ir jāapsveic — esat iekļuvis "Sauliites nevīžīgo domātāju klubā", tagad Sauliites fani ir arī jūsu fani.

Starp citu, daži no maniem kolēģiem izsaka aizdomas, ka Sauliite un Lāčplēsis ir viens un tas pats trollis.
Vai varat apstiprināt?