www.sudzibas.lv Kredītu Inkasso Cilvēku maldināšana, slikta apklapošana

Kredītu Inkasso - Cilvēku maldināšana, slikta apklapošana

28/11/2019 savā paskastīte saņēmu brīdīnājumu-atkartotu no sia kredītu inkasso uz 111.94eur.
Zvanu uz t.67214004 28/11/19 plkst.08: 25 ar prasību izskaidrot šo vēstuli. Jo ši vēstule pēc teksta ir
atkartota un pirmo es nemaz neesmu saņēmusi.
Noskaidrojas, šajā vēstule adrese mana, bet cilveks nepazistāms. Atvainošanās vietā, saņēmu
pārmetumus kā atveru vēstuli uz svešu vārdu! Par savu kļudu atzīšanas pat negāja ne runa.
Atruna, kā klients var noradīt jebkuru adresi. Bēt kļūda īsti bija mājas nr. Rupja toni, vairakās
reizes izskanēja, kā nesaprot, ko no viņas grib un ko es ceļu traci. Beigās es vel jūtos vainigā,
kā iztraucēju kundzi un prasiju izskaidrojumus. Vel intresanta lietā, kā kaimiņš jau vairakus gadus
ir miris un šādai kompanijai nav par to informācija? Iesaku pirms šadu vēstuļu sutišanas, parbaudīt
visu. Adresi ieskaitot!
A ja tadu vēstuli saņemtu cilveks gados? Kāda viņam būtu reākcijā?

K

really? 28.11.2019

nav ko raut valaa citiem adresetas vestules un sniipi bazt kur nevajag, ja adresata vards nav juseejais,tad kaads sakars vel kko zvanit un skaidroties?

Pacco_al 30.11.2019

Man ir tikai viens jautājums, vai šī vēstule bija adresēta jums, uz viņās bija Jūsu vārds un uzvārds? Ja nē, tad jautājums, kāpēc jūs atplēsāt svešu vēstuli un pilnīgi vietā.
Informācija par to, ka cilvēki ir miris, nav publiski pieejama un netiek paziņota visiem, kam tā ir vajadzīga un kam nav. Tik arī būtu jāsaprot.
Pārbaudīt adresi pirms vēstules rakstīšanas? Kā jūs to iedomājaties? Pastāstiet lūdzu sīkāk... tā kā kāda vajadzēja ierasties un pārbaudīt vai tik tiesām šī persona šeit dzīvo vai tieši otrādi nedzīvo. Kad jūs atvērsiet durvis jūs ir jāpagrūž malā, jaizstaigā jūsu dzīvoklis, jo jūs taču varat slēpt personu, jāatzīmē ka nedzīvo un pēc kāda laika šī pārbaude atkal jāatkārto? Tā jūs to iedomājaties?

Steroidman 03.12.2019

Augļotāju sunītis rej vau vau

A Artūrs Dante 30.11.2019

Iesaku neņemt vērā augstāk minēto parādu piedziņas kantoru propogandētāju. Viss ko viņš saka ir pirdiena vērts. Parādu piedziņas kantori ir krāpnieki un iesaku darīt tāpat kā es vienkāršī ņirgāties par viņiem, īpaši efektīvi strādā metode pieminot viņu vecākus, vai zin kur strādā, vai nolaiž acis, kad kāds ieminās kur strādā viņu meita/dēls

Pacco_al 01.12.2019

Atgriezīsimies pie lietas pamata. PARĀDNIEKS IR PARĀDĀ NAUDU, kuru protams negrasās atdot.
Es jau rakstīju vienā komentārā, ka pret šādiem "gudriniekiem" vajadzētu noalgot nelielu grupu fiziskai iespaidošanai. Bet ne uzreiz, teiksim pēc kāda pus gada vai deviņiem mēnešiem, lai nerodas aizdomās. Domāju, ka laiks, kuru pavadīs slimnīcā ar salauztu galvaskausu, liks savādāk paskatīties gan uz dzīvi kopumā, gan uz savu bravūru un pofigismu. Jo diemžēl ir tāda cilvēku kategorija, kuri nesaprot tikmēr, kamēr neiesiet tiem pa seju, toties pēc tam pareizās atziņas ātri smadzenēs izkristalizējas.

A Artūrs Dante 02.12.2019

Es domāju, ka tavai mātei vajadzētu ar kāju starp acīm iedot, un vēlams ar kerzu, ka laIdusi pasaulē idiotu - jebkurā gadijumā esmu pārliecināts, ka viņu neaizstāvētu, nomīzis stūrītī stāvētu. Ja tev nepieliec, ka ir parāds draugam, kaimiņam vienalga kam, kas neliek %, tad tāds ir jaatdod. Bet, ja paņem 100 eur un pieprasa 500 eur, tad tādus ir jāsūta tālu - viņi tikai izmanto cilvēku slāni, kas nesaprot, ka nedrīkst pārdot 100 eur par 500. Cilvēki ne aiz labas dzīves šos kredītus ņem.
Atkārtoju, jebkuru, pret kuru vēršās parādu piedzinēji, esmu pilnīgi bez maksas konsultēt, ko atbildēt, kā rīkoties, lai šie parādu piedziņas kantori ātrāk izmirtu un neko nesaņemtu, viss ko viņi var ir ielikt melnajā sarakstā - bet tas ticiet man ir pilnīgs fufelis - jācenšās dzīvot ar saviem līdzekļiem, nevis barot augļotājus.
+ ja baidieties, vai neziniet ko īsti atbildēt piedāvāju bezmaksas zvanu pāradresāciju uz savu telefona numuru, ar prieku ar viņiem parunāšu - un likšu viņiem saprast, ka viņi ir tikai un vienīgi parazīti, kas iedzīvojās uz grūtībās nonākušu cilvēku rēķina.

D Dantee 02.12.2019

es domāju, ka Tavai mātei vajadzētu ar kāju starp acīm iedot, un vēlams ar kerzu, ka laidusi pasaulē idiotu - jebkurā gadijumā esmu pārliecināts, ka viņu neaizstāvētu, nomīzis stūrītī stāvētu. Ja tev nepieliec, ka ir parāds draugam, kaimiņam vienalga kam, kas neliek %, tad tāds ir jaatdod - a tu nu kā lai tevi nosauc - mīzelis... Bet, ja paņem 100 eur un pieprasa 500 eur, tad tādus ir jāsūta tālu - viņi tikai izmanto cilvēku slāni, kas nesaprot, ka nedrīkst pārdot 100 eur par 500. Cilvēki ne aiz labas dzīves šos kredītus ņem.
Atkārtoju, jebkuru, pret kuru vēršās parādu piedzinēji, esmu PILNĪGI bez maksas konsultēt, ko atbildēt, kā rīkoties, lai šie parādu piedziņas kantori ātrāk izmirtu un neko nesaņemtu, viss ko viņi var ir ielikt melnajā sarakstā - bet tas ticiet man ir pilnīgs fufelis - jācenšās dzīvot ar saviem līdzekļiem, nevis barot augļotājus.
+ ja baidieties, vai neziniet ko īsti atbildēt piedāvāju BEZMAKSAS zvanu pāradresāciju uz savu telefona numuru, ar prieku ar viņiem parunāšu - un likšu viņiem saprast, ka viņi ir tikai un vienīgi parazīti, kas iedzīvojās uz grūtībās nonākušu cilvēku rēķina.