LV RU
www.sudzibas.lv Kredītu Inkasso Legāls rekets no Kredītu Inkasso

Kredītu Inkasso SIA - Legāls rekets no Kredītu Inkasso

Sākšu ar to ka nevainoju pilnīgi nevienu pie tā ka esmu parādā, saistības ir un apzinos ka būs jāpilda, bet sliktā finansiālā stāvokļa dēļ uz šo brīdi diemžēl sanācis, ka parādu vēl nespēju apmaksāt.

SIA “Kredītu inkasso” saziņas metodes pārsteidz!

Maija iestāde sazinājās ar mani ka mana parāda lieta nodota viņu rīcībā, vienojāmies par parāda apmaksas grafiku, kuru diemžēl tā arī nespēju izpildīt, jo paliku bez ienākumiem, bet ne par to stāsts.

Pēc 3 mēnešiem facebook.com saņēmu vēstuli no Raivja Apaļa https://www.facebook.com/raivis.apals vēstulē teikts, lai sazinos ar juridisko biroju. Ieejot epastā skatos saņemta ziņa no SIA “Kredītu inkasso” un tapa skaidrs, kas tas par Raivi.

Traki liekas pats profils ar masīvu veci profila bildē un ziņu lentē redzams, ka persona aktīvi pieseko dažādām cīņu klubu, baikeru klubu un tamlīdzīgām lapām. Protams viss šis paredzēts, lai iebiedētu parādnieku. No 90 gadu sērijas - nemaksāsi tad izsitīsim!

Papildus man, viņi no šī paša profila uzrunāja arī manus radiniekus. Protams profils viltus un izveidots tikai ar mērķi psiholoģiski ietekmēt.

P.S atkārtoju, ka nav mērķis nemaksāt parādus un apzinos, ka esmu parādā! Šobrīd finansiālā situācīja vienkārši nav tā labākā.

I

Komentāri (10)

PilotsTims 01.08.2017

Šis ir pavisam cits cilvēks.

Работяга 02.08.2017

Ну и рожа не отягощенная интелектом :(

Dainis 02.08.2017

Lēts triks, ja parāds ir zem 1000 eur neviens uz tiesu neies, tākā neiespringstiet, un maksājiet, kad būs iespēja, šie kantori jebkurā gadījumā paliks ar pluss zīmi...

PilotsTims 02.08.2017

Tieši tā. Un lielajam vīram arī tak jāmaksā. ja Tavs parāds ir 1000 eiro, tad lielais resnais vēders neies ''izspiest '' parādu par 100 vai 200 eiro.

P Panda2017 02.08.2017

Interesanti no kurienes Jums tāda informācija, ka ja parāds ir zem 1000 eur, tad tas neies uz tiesu?

M Marta112 02.08.2017

Man tas pats tik Ineta Berziņa raksta facbookaa un neliek mieru.

Оккупант 02.08.2017

Tu vari uzradit visu lietu no sakuma lidz sim bridim?

M MNkonsultants 02.08.2017

BEZMAKSAS juridiskās konsultācijas finanšu grūtībās nonākušajiem!

Vai parādsaistības Jums kļuvušas par smagu krustu, vai parādu piedzinēji jau zvana un neļauj Jums uzelpot?
Saņemiet visizdevīgāko risinājumu rakstot mums uz [slēpt]@inbox.lv !

Ja pārmērīgo maksājumu dēļ vairs nespējat maksāt, likumā Jums paredzētas tiesības atbrīvoties no esošajām parādsaistībām un visi Jūsu parādi tiks dzēsti pilnībā! Raksiet mums un mēs visu izstāstīstīsim bezmaksas!

Оккупант 09.08.2017

Не верьте!

alergologs 03.08.2017

Labs viltus profils :D

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes