www.sudzibas.lv Kredītu Inkasso Attieksme pret klientu

Kredītu Inkasso - Attieksme pret klientu

Šodien centos sazināties lai segtu parādu. Vēlējos sarunāt ko tādu lai katru mēnesi varu iemaksāt kādu noteiktu summu. Taču pretī saņēmu vien pārmetumus. Manis teikto nemaz necentās klausīties. Pārāk bravūrīgi sevi parāda un iedomājas to ka ir atļauts viss. Ir arī tomēr cilvēcigumam jābūt.
Saprotu to ka pats esmu vainīgs par neatmaksāto parādu bet es vien vēlējos to nomaksāt. Taču saņēmis vien esmu sliktu garastāvokli.

13.09.2019

S

T Turkey901 14.09.2019

Cilvēciskais klienta situācijas izvērtējums nav darbinieku kompetencē!
Tie ir tiesīgi darboties vienīgi saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem un uzņēmuma iekšējās kārtības noteikumiem!
Šajā gadījumā, ne Jūs nosakāt, cik maksāsiet, bet gan viņi nosaka to, cik Jums ir jāmaksā!

K Kretiins 24.09.2019

Ko tu gudri, ja cilvēks apzinas savu vainu un ir gatavs maksāt noteikti ikmēnešu summu kur viniem problēma ir? Tapat savus +++ dabus un naudu. Tēlo tikai baigos labinos, cilveks videji sanem labi ja 500€ un prasa atdot paradu uzrei 800€, kur tadu naudu raut menesa vidu? Un pectam ka dzivot ja atdod visu uzreiz, iet zagt edienu un sedet cietuma? Tas viss notiek tikai tapec ka sita valsts ir viena liela D****, butu normali likumi, algas utt tadu paradnieku butu maz, paši noved savu tautu tik zemu un tad brīnas ka tu nevari izdzivot ar 400€ menesi, ja tev ir dzivoklis kuru īrē, 2 berni un dzivo viena vai viens. valsts tas ari viss, kas ierauj visus mūs bedrē...

H HurijsK 26.11.2019

Nevienam neiesaku iet uz turieni strādāt. Priekšniece neadekvāta augstprātīga mūzikas skolotāja Margarita, kura tikai pļāpā darba laikā pa telefonu ar savu meitu par ģimenes problēmām un ļižet žopu Via Sms vadībai, lai viņu to veco bābu neizmestu ārā no darba. Atmosfēra tur ir pretīgā pazisam. Darbinieki kā zombēti sēž, nedrīkst ne vārda pateikt vienam otram kad Margaritas čuska ir birojā.