www.sudzibas.lv Kredītu Inkasso Par kompānijas parādu piedziņas metodēm

SIA "Kredītu Inkasso" - Par kompānijas parādu piedziņas metodēm

Labdien!

Informejam-Jusu nenokartotas saistibas pret A/S Minicredit ir nodotas kompanijai SIA Kreditu Inkasso . Tiek gatavots prasības pieteikums tiesai!
Jums vēl ir iespēja nomaksāt mierizlīguma ceļā, bez tiesas!!

Steidzami atzvaniet, lai vienotos - 26956846.

Rekviziti:

Sanemejs: SIA Kreditu Inkasso,Reg.Nr: 40103496070, Konts: LV31HABA0551032472537,:lig.nr. 25002459 , A/S Minicredita parada summa: 145.00 Ls

Ja atzvana nav , sagatavoto prasibu sniedzam tiesvedibai . Tiks veikta piespiedu piedzina. Bridinam!!! Parads tiks atguts ar tiesu izpilditaja palidzibu, blokejot Jusu kontus un ienakumus.

--
Ar cieņu,
Zinta

SIA "Kredītu Inkasso"
mob.tālr.: 26956846
Tālrunis: 67320159
E-pasts: [slēpt]@kredituinkasso.lv

Pēc tam man zvanīja pa telefonu un tad tikai sākās terors visu dienu nepārtaukti man zvanot. Publicēšu arī e-pasta saraksti ar šo dāmīti.

On 15/07/2013 17:07, [slēpt]@inbox.lv wrote:
Sveiki!
Kā izskatās Jūs nepārzināt Parādu ārpustiesas atgūšanas likumu. Ieteiktu Jums ar to iepazītieshttp://likumi.lv/doc.php?id=252964, pievēršot uzmanību 7 un 10 pantam. Informēju, ka par konkrēto gadījumu informēšu PTAC, ka parādniekam tiek liegta iespēja sniegt atbildi likumā noteiktajā termiņā.

Citējot zinta :
Labdien, godājamais Jāni Krūmiņ !
Pirmkārt, vēlos norādīt, ka Jums - godājamais Jāni Krūmiņ, vajadzetu pieversiet nedalītu uzmanību šī paša likuma 8 panta . 1 punktam!!!!!!!
Vai varbūt forma, kādā ar Jums, godājamais Jāni Krūmiņ, sazinājos, bija cieņu un godu aizskaroša? Man būtu ļoti interesanti uzzināt, kādā sakarā Jūs, pieminat Parādu atgūšanas likuma 7. un 10.pantu? Vai tika veiktas darbības, kas aizskāra Jūsu dzimumu, vecumu, etnisko piederību, reliģisko, politisko vai citu pārliecību, invaliditāti, sociālo izcelsmi vai seksuālo orientāciju? Vai varbūt Jūs,godājamais Jāni Krūmiņ, tikāt apmeklēts darbavietā vai dzīvesvietā bez paša iepriekšējas piekrišanas? Vai arī Jums, godājamais Jāni Krūmiņ, šķiet, ka saziņā netika ievērots samērīgums, jo Jūs, tikāt traucēts svētdienā vai likumā noteiktajā svētku dienā vai laikā no pulksten 21:00 līdz 8:00 un bija apgrūtināta Jūsu,godājamais Jāni Krūmiņ , spēja izmantot ikdienas saziņai attiecīgus elektroniskos sakaru līdzekļus?

On 16/07/2013 10:46, [slēpt]@inbox.lv wrote:
Labdien!
Tad kad Jūs iemācīsieties normāli bez bļaušanas un apvainojumiem runāt pa telefonu, tad arī būs iespējams vienoties gan par summu, gan par datumu. Man nav jāklausās visu laiku kaut kāda histēriska kliegšana

Citējot zinta :
Esmu megjinajusi vairaakkaart jautat( gan saruna , gan e apsta , gan sms veida ) kad un cik Jus maksasiet pa daljam , atbildi es nesanjemu .
Ta ,ka pietiks spelet spelites - ar garu e pastu rakstishanu , un sudzibam , parads pats no sevis nenomaksasies.
Uz sho bridi
Ieraksts lieta: mierizliguma celja nav iespejams vienoties. Ljaunpratiga izvairishanas . Piespiedu piedzinja , pec tiesas arestejot kontus.
ja tomer izdomajat maksat mierizliguma celja , kontu ziniet- tika aizsutits pirmaja e pasta. . Visu labu !

On 16/07/2013 11:53, [slēpt]@inbox.lv wrote:
Nekas es jau uzrakstīju sūdzību PTAC, ka Jūs atsakāties sniegt informāciju par parādu, kā arī sniedzat nepatiesu un nepilnīgu informāciju. Tālākais vairs nav manā kompetencē, ar tiesvedības lietām nodarbosies jurists!

Citējot zinta :

Ieraksts lieta: mierizliguma celja nav iespejams vienoties. Ljaunpratiga izvairishanas . Piespiedu piedzinja , pec tiesas arestejot kontus.
Visa nepiecieshama informacija Jums ir , atlika vienigi maksat! :) bet varat rakstit sudzibas un sudzeties kur vien velaties :) Izskatas, ka nauda juristam Jums ir! .

J

Komentāri (6)

M Magdalena0951 16.07.2013

Veciit, tev sirmitis aizveries?

D dzek29 16.07.2013

neko nemaksā inkāso kompānijai, sūtu Zintu trīs mājās tālāk..
bet ieteikti gan maksāt kredītoram, vismaz 5Ls ar iespēju kādu mēnesi samāksāt arī vairāk..

adiabo 27.07.2013

Varu dod strādājošu padomu tavai situācijai, ir interese raksti man privatajā:) Pats esmu kam līdzīgam izgājis cauri.

L lilacka 11.08.2014

Man arī līdzīga situācija, tikai zvana kaut kāds puika, kurs pat nenosauc savu vārdu. Zvana mana tēva kaiminam un sola, ka ņems naudu no konta, kad gribēs un cik gribēs:)

N Nor4iks 21.11.2016

sms bomberus visiem tiem inkasso ideali stradaaa ir meginats
[pa 1k 2 k sms un liekas miera ar savam sms unjelibaam

L llietotājs 25.04.2017

Man līdzīga situācija...bet es darīju vienkāršāk. Melnā maģija pret melnajiem ir spēks. Un galvenais kad man tā neatgriezīsies. Un galvenais kad neviens pie tevis nevar piekasīties. Tad atliek tik novēlēt visiem kas tikuši līdzīgās situācijas, lādēt, nolādēt lai izjūt to saldumu ko paši.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes