www.sudzibas.lv Kinoloģiskais Klubs Favorīts Neiesaku ar šo klubu iesaistīties

Kinoloģiskais Klubs Favorīts - Neiesaku ar šo klubu iesaistīties

Labdien! Četrus mēnešus atpakaļ iegādājos STAFFU klubā Favorits. Sunīts, augot bija Ļoti, Ļoti mīļš un jauks, bet ar raksturu kā jau stafiem pienākas. Diemžēl, šodien no rīta plkst. 11.50 suniti iemidzināja. Iemesls- iedzimta nieru mazspēja. Tā sanāk kad suņus krusto krustām-šķērsām. Un ar nožēlu jāsaka, ka vainīgs pie tā esmu es, jo uzticējos tām divām blondām "kucēm". Neiesaku ar šo klubu iesaistīties. Man ciltsrakstam bija jāskraida pakaļ, bet beigās tā ari nedabūju (vairs arī nav vajadzīgs). Un tā kā zinu ka viņas šo saitu ļoti bieži skatās jo trīc no bailēm ko tad atkal pateiks par mūsu mazo BIZNESU. Tad ludzu - es ceru ka tavu Unigo Tajan Tavinjo (mana bijuša miļuma tēvs) nepiemeklēs nekas tads kas bija AMERIKAI. p.s. Kur skatās LKF, jo šis klubs ir jāsoda par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem. Gribēšu redzēt ko man teiks LKF, jo griezīšos tikai tur - FAVORĪTĀ nav jegas griezties. Gaidiet atbildi!!!

I Indra 21.11.2008

Neko sliktu par klubu nevaru teikt!!!

panjeemu pirms 2.5 gadiem mopsha kuceenu no audzeetaajas, kura arii straadaa Favoriitaa - ljoti veseliiga meitene, supper audzinaata, raksturs arii ljoti labs. Protams, ir raksturiigaas mopshu "slimiibinjas", kas saistaas ar elposhanu, bet shai shkirnei taa tas ir un neko mainiit nevar.
Un iisteniibaa, ja intereseejas saimnieks pats, tad vinji arii censhas paliidzeet. Piemeeram, man nekaadu probleemu ar klubu nav bijis.

I Indra 21.11.2008

jaa, starp citu, ... gan maati, gan teevu pati redzeeju - mammu, peerkot kuceenu, teevu klubaa un arii izstaadees.

H Hanna 26.11.2008

Lindai Kalvitei.Neviens nevar ieskatities dzivnieka ieksa, ari ne izcilais LKF.LKF nav nekads tiesnesis, kas sauks pie atbildibas Favoritu.Ja jus domajat, ka LKF ir perfekts, tad jus stipri maldaties.Par dzivu butni pat ar visam parbaudem neviens jums nedos 100 procentu garantiju.Ari LKF visadi gadas...

L Lolita 24.02.2009

Nesen biju Jorku izstādē(pirmo reizi mūžā, aizgāju līdzi māsai) un biju šokēta. Piečurāti, smirdīgi paklāji, vietu nav kur apsēsties, Zooveikalā cenas nereālas, "žūrijā'' divas vecmeitas, nedabujušas kucītes, un maksa 10 Ls par šo farsu.
Nākamais, par ko biju šokā bija paši SUŅI!!! Kopumā bija 100 Yorki, apmēram 120 suņi patiešām izskatījās pēc jorciņiem, pārējie giganti, briesmonīši... Manējais 1, 5 kg LKF Yorciņš bija pats smukākais laikam.
Kad viss šis bezpriģels beidzās, tad sākām pļāpāt ar vienu jauku sievieti, kura bija tuvu izmisumam: viņa iegādājusies jorku par 500Ls, un suns 7 mēnešos jau sver 3kg, izaugušas garas kājeles un purniņš izaudzis kā lielajam terjeras...Mīļš gan bija, bet par tādu naudu gribētos taču ĪSTO SUGU!!!

L Lolita 24.02.2009

Sorry, apm. 20 suņi izskatījās pēc suņiem!!

L Lolita 25.02.2009

Un vetārsts, kas pieņēma dzīvniekus turpat pie galdeļa, naudu ņēma bez nekādiem čekiem, kaut ko špricēja suņukam, turpat izstādes laikā??? Vai tikai nav darbiņš ekonomikas policijai?
Prsona žaržecka :D:D:DStrādā ''favorītā'', ko??

ž žaržecka 25.02.2009

Strādāju veneroloģiskā dispancerī, tā kā esam labi pazīstamas- tu mums tāda veca kliente. Un kas attiecas uz čekiem- tu tak par saviem pakalpojumiem arī nevienam čeku nedod.

L Lolita 25.02.2009

Nu nestāsti mums savas erotiskās fantāzijas:D:D:DJa Tu ārstējies veneroloģiskā dispancerī, tad nevajag taču tā uztraukties, gan jau izārstēsies, nekas Tev dzīvē vēl nav zaudēts (izņemot veselo saprātu)!!!
Pašas Jūs ar savu ''intelektu'' kluba reitingu graujat ar saviem textiem, kā Jūs to nesaprotiet??:D:D:D

A Alise 25.02.2009

Favorīts ir balagāns, cilvēki naivi, nezin, kas un kā.. tur strādā tādas raganas, kas lieliski prot manipulēt ar izveidojušos situāciju, naudas noslaukšna un viss!! Par suņiem varu teikt- 15% labi, pārējie diezgan traģisks variants. Savam priekam pirkt suni par 500 Ls, ir par traku, tad vēl mistiskās izstādes sunīšiem bez titulu nākotnes, muļķošana, a cilvēki tā cenšas, rāpo pa tiem "kovralīniem", gan jau pašas paņirdz par redzētiem ''suņu eksperimentiem'' pēc iekšējām izstādēm.

G Gundega 25.02.2009

Diemžēl arī mans suns bija no Favorīta, divi neatkarīgi vetārsti konstatēja iedzimtu gūžu displāziju.

R redisons 25.02.2009

viss ir kārtībā!!!

Mamma 25.02.2009

Mans Yorks sver 1, 6 kg ir pareizas miesasbuves un vesels un nemaz nemaksaja 500 ls. Pirku pec kluba ieteikuma kluba Favorits. Bijam mes tai izstade un labu novertejumu ieguvam. man patik gan klubs gan daudzi ta biedri.Cenas veikala ir letas. Ta ka viss ieprieks rastitais ir klaji meli. Laikam konkurentiem skauz ka mums tik daudz labu sunju un jauku saimnieku.

M Monta 25.02.2009

Man ar ir yorks no Favorīta, uz izstādēm neejam, jo ne tāpēc viņu pirkām, bet suns ir super. Sver 1, 8 kg divos gados, spalva līdz zemei un ļoti labas kvalitātes, nekādu defektu. Ejam uz frizētavu Avotu ielā, kur strādā sievietes no otra kluba un arī viņas teica ka suns ir SUPER.

Mamma 25.02.2009

Ui ka te noliek labu klubu ar demokratiskam cenam, skaidrs konkurenti. Es te baigi labu suni nopirku- stafu. Labs un vesels. Un cilveki tai kluba sirsnigi un izpalidzigi.

A alinadolina 25.02.2009

Oj, a moj York vesit 3, 7 kg... Eto normalno, kak Vy s4itaete? Eto s4itaetsja harosij klub? Harosie schenki????

Mamma 25.02.2009

Mans Yorks sver 6, 5 kg. Un ir no LKF, ko man tagad pakarties? Rakstit cik slikts LKF ? Ne es milu savu suniti un man ir vienalga no kada kluba, un cik vins sver.

A agnese 26.02.2009

eee..ļautiņi...Favorīts NAV LKF, bet gan LKA...un tās ir 2 atsevišķas organizācijas...

R raivis 26.02.2009

bet par ko tad cilveks naudu maksa, ne jau par gigantisku suni, bet par iistu sugas yorku. pilnigi saprotu ieprieksejos komentus!

M Marina 26.02.2009

Es nejaucu LKF un LKA, mans 6, 5 kg jorks ir no LKF Daugavgrīvas ielā. Mīļš un smuks, bet somiņā neieliksi un ilgi nepanēsāsi.

A Alise 26.02.2009

Nu, ko tad saki, ka baigi priecājies un mīli savu sunīti, Tu atkārtojies, tātad tas satrauc, jo TAS NAV NORMĀLS JORKA SVARS!!! gan jau nauda arī nebija samaksāta maza! Runa iet šeit par to, ka notiek naudas ātra ražošana, cilvēkus neineresē labāks rezultāts, meklēt savām kucītēm labākos tēviņus- viņi būs pārāk dārgi, paņems visādus brīnumus, jo lētāk, neizlaidīs nevienu "tečku" un tik štancēs, tāpēc arī problēmas ar veselību kucēniem, asins radniecība, uttttttt. Klubiem to vajadzētu ierobežot un normalizēt, nevis atbalstīt.