www.sudzibas.lv Kinoloģiskais Klubs Favorīts Neiesaku ar šo klubu iesaistīties

Kinoloģiskais Klubs Favorīts - Neiesaku ar šo klubu iesaistīties

Labdien! Četrus mēnešus atpakaļ iegādājos STAFFU klubā Favorits. Sunīts, augot bija Ļoti, Ļoti mīļš un jauks, bet ar raksturu kā jau stafiem pienākas. Diemžēl, šodien no rīta plkst. 11.50 suniti iemidzināja. Iemesls- iedzimta nieru mazspēja. Tā sanāk kad suņus krusto krustām-šķērsām. Un ar nožēlu jāsaka, ka vainīgs pie tā esmu es, jo uzticējos tām divām blondām "kucēm". Neiesaku ar šo klubu iesaistīties. Man ciltsrakstam bija jāskraida pakaļ, bet beigās tā ari nedabūju (vairs arī nav vajadzīgs). Un tā kā zinu ka viņas šo saitu ļoti bieži skatās jo trīc no bailēm ko tad atkal pateiks par mūsu mazo BIZNESU. Tad ludzu - es ceru ka tavu Unigo Tajan Tavinjo (mana bijuša miļuma tēvs) nepiemeklēs nekas tads kas bija AMERIKAI. p.s. Kur skatās LKF, jo šis klubs ir jāsoda par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem. Gribēšu redzēt ko man teiks LKF, jo griezīšos tikai tur - FAVORĪTĀ nav jegas griezties. Gaidiet atbildi!!!

S suna saimniece 25.10.2011

Nezinu gan...man ir suns no si kluba un viss pagaidam ir kartiba..varbut tie pasi LKF kko tadu ir uzrakstijusi del konkurences jo saprot ka zud klienti jo tur ir tiesami dargi un par to vai suns ir vesels tas ir tikai vienigi uz tava pasa sirdsapzinas..

O olga 02.11.2011

U menja toze uze vtoraja sobaka iz etogo kluba, voobse net nikakix problem.Daze za granicej mi xodili na vistavku i polucili otlicnno pri tom nas pustili na ring xotj mi voobse v drugom klube i iz drugoj strani, a vot LKF pocemuto ne xo4et puskatj na ring i sprasivaetsja pocemu??4ego bojatsja???Ocenj mnogoe zaviset ot zavodcika.delo v tom cto o4enj dolgo uze idet vojna mezdu LKBA i LKF, i ksozeleniju LKF vedet sebja otvratitelno, ja sama licnno videla paru zavodcikov kotorije nastroinni tolko na to 4tob polucatj dengi na sobak svodjat s radnej voobsem bordak polnij i ctob prikritsja kakto polivaet grjazju Fav orit.

K kuuka 02.11.2011

es pieņemsim no šī kluba jau favorits pluss, no kada cilveka, gribeju pirkt čivavu, BET kuce nemaz nav līdzīga čivavai, kaut kāds mix ar čivava un toju, un vēl pārdod par 400.Ls...aarpraac, tālāk no šī kluba, cerams likumi mainīsies un viņi vairs neeksistees, arī zem citiem nosaukumiem...

M mika33 05.03.2012

Runājot par visiem suņu klubiem Latvijā atsauksmes ir visdažādākās, jo tiešām pastāv liela konkurence. Es ar mammu esam lieli suņu fanātiķi. Kopumā ir izaudzēti vairāki sanbernāru, šarpeju, ņūfaundlendu, bulmastifu pārstāvji kuri ir bijuši piereģistrēti dažādos klubos. Man dzīvē ir bijis arī skumjš gadījums, kad nomira šarpejs ar ādas vēzi nesasniedzot divu gadu vecumu...īstenībā šķirnes suņi slimo ļoti bieži un ar letālām sekām, tajā pašā brīdi bešķirnes suns, kas neviena neaprūpēts ir vesels un bez nevienas vainas. Otra lieta ir par barību ka visi liela vik laba ir pirktā sausā barība un jo dārgāka, jo labāka...pēc pieredzes, jā tas ir ērti, bet sunim vajag arī uzkosts kādu zupu kur ir kāds apvārīts gaļas gabals ar kartupeli. Atgrižoties pie suņu klubiem, visi grib nopelnīt, bet tā, ka tiek pāroti radinieki nav nevienā vietā...ja ir tādas šaubas, tad ir visos procesos jāpiedalās pašam. Uz doto brīdi es esmu klubā Favorīts ar savu Bulmastifu un nesaskatu tur nekādus mīnusus, vienīgi telpas briesmīgas, bet viņiem nav nekādā dižā finansējuma.

M marmellatta 07.10.2012

Очень жаль, что с вашей собачкой так случилось. Но на самом деле виноват не клуб, а сами хозяева, которые сводили...перед вязкой должны были подойти к выбору кабеля серьёзно, а не абы как.
У нас собаки тоже с этого клуба, и когда мы решили повязать, мы очень тщательно отбирали кабеля, и кабеля мы искали сами, но клуб тоже искал и при поиски в первую очередь учитывали родословную...и проконсультировали хорошо, и не всегда болезнь собаки зависит от родословной, влияет так же протекание беременности, роды и количество щенков. Мой совет, старайтесь брать щенков у тех, для кого это не является бизнесом, и кому важно отдать малышей в хорошие руки.
У нас после вязки прошло 1, 5 года, мы щенков старались отдать по максимуму в хорошие руки и на то сколько они заплатят за них было безразлично, главное...чтоб окупились прививки и всё такое. И мы по сей день интересуемся жизнью щенков, так как отдавать их было тяжело, мы даже одного себе оставили...не смогли отдать)))

L lursofts 07.02.2014

Es arii iegaadaajos no favoriita suni 5 gadus atpakalj nemineeshu ne skirni bet teikshu kaa ir man vienkaarshi bija pazaudeeti nervi deelj visa shii. Saakumaa sunim bija dazaadas alergijas kameer atradaam iisto bariibu tad jau saaka iet spalva nost atklaajaas ka sunim ir taukainaa serobreja tas noziimee ik peec 2 dienaam mazgaat suni veelaak saaka paraadiities veel visaadas patalogijas gan iedzimtaas kaaju patalogijas, kuras ir raksturiigas pat mazaam skirneem un beigaas jau analiizes no siim patalogijaam bija loti sliktas gan vairogdziedzeris, gan cukurs giibshana un kaut kaada iedzimta galvas slimiiba acs aklums vienai acij un taas visas bija iedzimtas kaites suns 5 gadu vecumaa izskatijaas kaa 18 gadu vecs suns. Kaapeec rakstu 18, jo man bija taada skirne kura var nodziivot liidz 18 gadiem. Suniitis tik daudz bija vadaats pie vetiem un es vinju ljoti centos glaabt bija noziimeetas zaales liidz muuza beigaam deelj cukura un vairogdziedzera. Diemzeel suniitis nomira sasniedzot 5 gadus un vienu meenesi un nomira no visaam iedzimtaam patalogijaam. Vets pirmo reizi ieraugot manu suni man teica ka tik problemaatisku suni nav sen redzeejis un kad suniits nomira vinjsh teica ka taa tam suniitim buus vieglaak, ka briinums kaa vinjsh vispaar tik ilgi nodziivoja vinjam jau sen vajadzeeja nomirt kad bija pavisam mazinjsh. Uzminiet ko man favoriits atbildeeja kad es vinjam paraadiju suni jums vienkaarshi nav paveicies. Uzskatu kad tas ir absurdi pirmkaart jau suns nemaksaaja leeti tie bija 550 ls plus veel visa taa aarsteeshana un galvenais jau arii visas taas saapes ko es paardziivoju. Vareeja jau atdziit savu vainu tas klubs. Vetaarsts jau teica ka favoriits iipashi labs klubs nav, bet es jau to veel nezinaaju jo tas bija pirmais suniits ar dokumentiem kursh man bija un no shii kluba arii peedeejais, jo saapes kas bija jaapaarciesh nav aprakstaamas. Taapeec es neieteiktu pirkt sunjus no shii kluba ja vieniigi ar notariaalu apstiprinaatu liigumu var buut tad vinji no kaut kaa maaciitos.

L LexaLeksa 13.01.2015

Jus perkat suni ne no kluba bet no adzetaja...visos klubos ir gan labi gan slikti audzetaji.
Ja tam klubam ir daudz minusi. Bet kucenu veseliba galvenkart atkariga no adzetaja ne no kluba.

Es arii esmu audzetaja, man ir gan favorita kuceni gan LKF...es vienadi audzeju visus savus kucenus...kas tad sanak ka vieni man bus labakie par citiem tik tapec ka viniem atshkiras papiri???