www.sudzibas.lv Kinoloģiskais Klubs Favorīts Neiesaku ar šo klubu iesaistīties

Kinoloģiskais Klubs Favorīts - Neiesaku ar šo klubu iesaistīties

Labdien! Četrus mēnešus atpakaļ iegādājos STAFFU klubā Favorits. Sunīts, augot bija Ļoti, Ļoti mīļš un jauks, bet ar raksturu kā jau stafiem pienākas. Diemžēl, šodien no rīta plkst. 11.50 suniti iemidzināja. Iemesls- iedzimta nieru mazspēja. Tā sanāk kad suņus krusto krustām-šķērsām. Un ar nožēlu jāsaka, ka vainīgs pie tā esmu es, jo uzticējos tām divām blondām "kucēm". Neiesaku ar šo klubu iesaistīties. Man ciltsrakstam bija jāskraida pakaļ, bet beigās tā ari nedabūju (vairs arī nav vajadzīgs). Un tā kā zinu ka viņas šo saitu ļoti bieži skatās jo trīc no bailēm ko tad atkal pateiks par mūsu mazo BIZNESU. Tad ludzu - es ceru ka tavu Unigo Tajan Tavinjo (mana bijuša miļuma tēvs) nepiemeklēs nekas tads kas bija AMERIKAI. p.s. Kur skatās LKF, jo šis klubs ir jāsoda par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem. Gribēšu redzēt ko man teiks LKF, jo griezīšos tikai tur - FAVORĪTĀ nav jegas griezties. Gaidiet atbildi!!!

1 11 09.04.2007

A jus gajat pie favorita direktorej? A jus esiet parliecinata ka bija nieru mazspeja? vai gertrudes klinika, kartejais viruss ir nieru mazspeja?

p.s. nieru mazspeja nevar buut iedzimta! taa nau genetiska slimiba

A a 10.04.2007

Pirmais:JūS NE ESAT AMERIKAS SAIMNIEKS!!!!! Unigo Tajan tavinjo nav reģistrēts neviena klubā, un viņam ir FCI ciltsraksti, sanāk, ka viņam jābūt registrētam LKF! Tāpat Amerikas mamai ciltsrakstos ir FCI suņi no Igaunijas un ASV. Nevienam kucēnam no viņa nav nekadu problēmu ar vesēlību, visi ir dzīvi un vesēli.OTRAIS: Ciltsrakstos nav neviena radinieka, un teikt ka krusto "krustām-šķērsām" ir vismaz muļķīgi.Kāpēc Jūs nepateicāt neko par Amerikas mamu? Trešais: par "blondu kuci" mēs ar Jūms parunāsim cita vietā.Ceturtais: Kur Jūs skraidījat, lai saņemt ciltsrakstus? Tie jau sen atrodas klubā, un neviens pat nepiezvanīja lai saņemt tos. Šo saitu es vispar neskatos, šī ir pirma reize, es netrīcu no bailēm, jo man nav no ka baidīties un par savam ricībam es atbildu vienmēr! Pastāstiet, lūdzu, kāds BIZNESS man ir.Viens metiens gadā, tas ir biznes?Ka Unigo var piemeklēt kaut kas tāds, ja tas ir iedzimts?Jūs pat ne piezvanījāt, kad uzzinājāt par šo problēmu, jo Jūs neesat Amerikas saimnieks, bet tikai saimnieku radinieks, un šo rakstu jūs nerakstījāt viens.Tas ir acīmredzams. Šodien Amerikas saimnieki bija Rīgā un paņēma kucēnu no Unigo!Viņi ir saprotošie cilvēki. Kā cilvēks var ņemt kucēnu no cilvēka, kuru viņš uzskata par "kuci"???:))). Par šo rakstu uzzināju no malas, palasīju citus rakstus un sapratu ka tie notiek ciņa starp LKF un LKA(tieši Favorītu). Tāpēc šis raksts ir saprotams!:))) LKF biedri palīdzēja to sastādīt.:))Jā, tas notika un es neatsakos no tā, un es pateicu saimniecei, ka gatava nest atbildību.Nesaprotu tikai vienu, kāpēc Jūs nepiezvanījāt man un neizteicat savas pretenzījas?atbilde ir viena: SUŅA ĪPAŠNIEKIEM NAV PRETENZIJAS! Jūms nav žēl savu māsu!!LKFam ir skaudība, par to ka tiek atvesti cienīgi suņi, kuriem jābūt lkf bet tie tur neiestājas, tāpēc parādas šādi raksti. Viņi izmanto Cilvēkus kuriem ir nelaime savos nolukos!

R Rita 10.04.2007

Jā pilnīgi piekrītu Undigo saimniecei.LKF ir maitu lijas, un pat labāk teikt līķu tārpi, pas lien , grauž, okšķerē visur, bet to ka paši atrodas sūdos vēl jo projām nesaprot. Bet varūt saprot!!! Viņu skaudība un staļinistiskā domāšana šo kļubu drīz nogremdēs. Viņi šobrīd turas tikai tādēļ, ka savos ciltsrakstos var ierakstīt 3 burtus FCI un kucēnus tad ir vieglāk pārdot uz ārzemēm un tas ir viss!!! Citādāk vismaz puse no saimniekiem jau sen būtu aizgājuši.

Y yorky 10.04.2007

Man arī ir suns ar FCI cilcrakstiem - zinot kas notiek LKF at nolūku tur nestajos, kau tan skraidīja pakaļ un "Lūdzās". Izdariet secinājumus.No ģertrūdes klīnikas aiziet ne viens viens dzīvnieks citos laukos. Aizsūtiet tak kāds pārbaudi uz to kreiso kantori.

G gt 12.04.2007

Ļoti žēl, ka tā sanāca.Suns nav vainīgs:( Bet taču visiem ir zināms, kā raksta ciltrakstus Favorītā - nav nekādas garantijas, ka "tēvs" ar "māti" ir īstie!

S sf 12.04.2007

Ļoti žēl, ka tā sanāca. Suns nav vainīgs:( Bet taču visiem ir zināms, kā raksta ciltrakstus Favorītā - nav nekādas garantijas, ka "tēvs" ar "māti" ir īstie! Vse eto kto? Vot vi naprimer kto? I otkuda u vas takaja " dostovernaja" informacija?

F fg 12.04.2007

Mne napremer takoe neizvesno? 4to ja, ne vse? vi kak podpoljnie krisi toljko tjafkaete, a faktov net. toljko vawe boljnoe voobrazenie.

A a 13.04.2007

povtorjaju eshe raz.sobaka(unigo) ne zaregistrirovan ni v odnom klube, on zaregistrirovan v rossijskoj kinologicheskoj fediracii i zakreplen za Rossijej, v Favorite nikto ne poddelival nikakih rodoslovnih! vse mogno proverit' cherez rossijskuju i estonskuju fediraciju!!! o chem vi govorite!!!ja lichno vjazala dvuh sobak! i kak pravil'no kto-to skazal eto bolezn' ne geneticheskaja,a ili polnostju priobretennaja ili vrozhdennaja(poka mama bila beremennaja), no sut' ne v tom obe sobaki iz odnogo pitomnika. Ja ne mogu otvechat' za drugie porodi v Favorite, no chto kasaetsa staffordov iz pitomnikov,to tut zavodchiki nesut otvetstvennost' za shenkov. Vladel'cev nikto ne poslal kuda podal'she, a naoborot pomogli chem smogli, moget dlja kogo-to eto bizness, no ja ochen' ljublju etu parodu i svoih sobak! hozjaeva shenka bili v shoke ot togo chto pojavilos' eto soobshenie!ljudi naslushajutsa vsjakih glupostej, a potom nachinajut k mestu i ne k mestu govorit' po povodu istinnosti sobak. Ljuboj chelovek v ljuboe vremja moget priehat' i sverit' kleimo s rodoslovnoj, sdelat' zaprosi v fediracii, est' li u nih takie sobaki!problema vsja v tom chto, kobel' dostojnij, a eto prosto povod oblit' grjazju!DELAITE VIVODI:LJUDI VZJALI ESHE ODNU SOBAKU OT ETOGO KOBELJA-NUZHNO ESHE CHTO-TO OBJASNJAT'?

G g 22.04.2007

A vi takoj ekspert po porode 4to mozete osuzdatj prinadleznostj sobaki k ekstereru? I kakuju ze vi grupu sudete? a mozet vse? WAW... Odnim ekspertom-deletantom v Latvii stalo boljwe.

W w 22.04.2007

Vot interesno po kakim kreterijam dannij 4elovek opredeljaet otstojnostj rodoslovnoj. Vopros li4no k 9 komentatoru.

M mārīte 24.04.2007

Par FAVORĪTU sen dzirtdeju,ka nekas labs nav..bet riskeju ..tagad suns ir bailigs,pieklibo...un ciltrakstus tā ar nedabuju.Atjedzaties ,tikai ne no FAVORITA.

J jh 25.04.2007

Nu neznaju kak vi eto nepolu4ili rodoslovnuju? Idite v klub i razjesnite situaciju. A borotsja s tem 4to wenok boezlivij ne tak trudno, berite ego s soboju po ljudnim mestam i razrewajte vsem ego gladitj, hvalite za to 4to horowo sebja vidjot i rugajte esli ogrizaetsja. Nekomu nerazrewajte ego obizatj ili wljopotj rukoju, wenok nedolzen bojatsja ruk. 4erez mesec vi udivitesj izmenenijam v horaktere soba4ki. I vobwe horakter zovisit ot hozjaina, prosledite kak vi sami sebja vedjoti v situacijah kogda vaw pjos pugaetsja kogoto i prja4esja, esli vi ne4enaete ego za eto rugatj i govoritj na poviwenih tonah, to neudeviteljno 4to sobaka ewjo boljwe bugaetsja. V kniznih magozinah estj mnogo informacii po obu4eniju sobaki, i takoj punkt tam toze estj. I ewjo pri4jom tut prenodleznostj k klubu i horakter sobaki? U kazdoj sobaki svoja osobennaja indevedualjnostj. Puglivie, zlie, dover4evie, voriwki, kusaki bivajut vo vseh klubah i v lkf i v rkf i v amerekanskih i anglizkih klubah, ili vi s4etaite 4to toljko v favorite estj puglivie sobaki? A v otaljnih klubah mira oni vse hrobreci do bezumija???

R Rita 25.04.2007

Da shto tam objesnjatj. Vedj vidno shto eto prosto pridumannije vraki, vedj podrugomu negdje pridratsja k Favoritu! Neverte, pridite sami na vistavki kluba i ubeditesj shto tam normaljnije sobaki a ne kokijeto urodi, kakije kakbi kuplenni. Losh i vranjo. Davaite fakti!!!

L Lija 07.05.2007

Uzskatu, ka šie Favorita neslavas cēlāji ir jāsoda tiesas celā.Nevis jāveic kaut kāda idiotiska diskusija ar cilvēkiem kuri no sunū audzēšanas neko nejēdz.Ja vin''s par savu taisnību būtu pārliecināts tad sen būtu iesniedzis tiesā pieteikumu.Bet šis portāls vispār bu'tu jāslēdz par neslavas celšanu

V valentina 08.05.2007

Ja znaju, kak piwetsja rodoslovnie v FAVORITE, i vistavljajutsja odna sobaka za druguju. Eto pravda i ewe tak da#e mo#no zarabotatj, esli u tebja horowaja sobaka! Vot tak vot.

R rff 11.05.2007

" Ja znaju? kak piwetsja" ^) vi hotjabi vobwe 4toto ponemaete v tom 4to sami tut napisali? Vi hotite skazatj, 4to videli eto i u4astvovali v procese poddelki dokumentov????????????? Nu a esli net ? to kak ze vi togda mozete takoe utverzdatj? esli vi ne u4astvovali v etom procese eto opjatj ze spletni ili dezinvormacija . Vot ja 4etaju i ponemaju 4to eto prosto popitka oskvernitj klub, 4to u vas net nekakih dokozateljsv a prosto pustie slova, predumanie kemto i pereskazanie vami, Razvi vi ne4justvujete sebja GLUPO kogda vas ispoljzujut kak MARIONETKU.

B Baiba 08.01.2008

Tad jau klubu var sākt vainot pie jebkuras suņa slimības, pilnīgs stulbums. Man pašai ir 2 suņi reģistrētu Favorītā un nevienu sliktu vārdu nevaru teikt.

I Inita 30.01.2008

Katrs dzīvnieka zaudējums saimniekam ir smags trieciens(tam tā vismaz vajadzētu būt, ja saimnieks sunīti tiešām mīlējis). Tādēļ var saprast saimnieka reakciju. Taču, pirms mesties apvainot visu pasauli, der apdomāties.
Neviens nevar galvot, kas izaugs no mazā suņuka. Tāpat kā no cilvēka bērna. Domāju gan rakstura, gan veselības ziņā. ja kāds audzētājs var apgalvot, ka nekāda apslēpta vaina sunim augot nevar atklāties, tad viņš melo. Vai ir Dievs.

Kucēnu no audzētāja saņēmāt labu, tas labi auga. Tātad var domāt, ka audzētājs bijis godīgs. Varbūt slimībā vainojama nepareiza kopšana, jo īpaši barošana? barībai ir jābūt daudzpusīgai un par to jāaprunājas ar labu vetārstu. Veikalos. protams, ieteiks tikai sauso barību. To var lietot, bet ar mēru. Cik tad ilgi pats saimnieks būtu gatavs dzert tikai Liepājas šķīstošo kafiju un buljonus no lētajiem koncentrātu kubiņiem? Nierītes, akniņas tūliņ apsāpētos. Ir jau ērti iebērt graudiņus no maisa, bet velti cerēt, ka suņa veselību tas neietekmē. Vēl muļķīgāk - daži iedomājas ka tas nāk tikai par labu.

Par klubu Favorīts - arī mani sunīši ir no šī kluba. Nekādu pretenziju. Ja ko vajag, padomu saņemu, uz izstādēm aicina. Man patīk arī tas, ka lieki neuzbāžas.

а Алла 21.02.2008

Прочитав коментарии о ЛКФ и ФАВОРИТЕ со своей стороны могу сказать, что оба клуба состоят из людей, а как известно все люди разные. Я думаю что и там и там есть и мошенники и честные, ответственные заводчики. Знаю также что и ЛКФ и Фаворитовские собаки мрут от болезней. Но я хочу сказать об отношении людском. Я себя считаю ответственным человеком за своих собак и была членом ЛКФ, но перенесла на себе унижения со стороны ЛКФ, каждое моё появление там воспринималось как-будь-то я пришла и в этом я уже виновата. А об их проверке глаз собакам и говорить не хочу. Глаза собакам проверяет человеческий окулист и ставит иногда не правильные диагнозы. Если уж ВЫ такие крутые почему у врача нет сертификата ветврача? Теперь я член Фаворита и меня там встретили с улыбкой и не гнали как это делается в ЛКФ. К стати у меня кобель не из России , а из Америки, это к сведению, а то здесь много читала о том, что Фаворит жульничает с Российскими собаками.

N Natalja 05.08.2008

Favorit I Jana ZARIŅA negodjaji kakih esčo poiskatj nado!!! Ljudi, ne pokupajte u Zariņi toj-terjerov !!! Budet kak u menja s rodoslovnoj "toj-terjer" razmerov XXXXL i vesom boleje 5 kg.Tak nado že bitj nastoljko nagloj, što ona k sebe domoj v Inčukalns, tipo v pitomnik VUK, priglašajet za sčenkom, mamu s papoj pokazivajet, denjužki strižot, a potom virastaet neponjatno što gigantskih razmerov s nestojačimi ušami, u kogo ot toj-terjera toljko gladkaja šerstj !!! Vozmusčeniju net predela!!! Ne povtorjajte moih ošibok ! A v Favorite rodoslovnuju poddelali, denjužki za nejo vzjali, a za členstvo v klube net.I toljko teperj, kogda sčenku 8 mes.ja ponimaju počemu! Začem im v klube dvornjažka ?