www.sudzibas.lv Kinoloģiskais Klubs Favorīts Neiesaku ar šo klubu iesaistīties

Kinoloģiskais Klubs Favorīts - Neiesaku ar šo klubu iesaistīties

Labdien! Četrus mēnešus atpakaļ iegādājos STAFFU klubā Favorits. Sunīts, augot bija Ļoti, Ļoti mīļš un jauks, bet ar raksturu kā jau stafiem pienākas. Diemžēl, šodien no rīta plkst. 11.50 suniti iemidzināja. Iemesls- iedzimta nieru mazspēja. Tā sanāk kad suņus krusto krustām-šķērsām. Un ar nožēlu jāsaka, ka vainīgs pie tā esmu es, jo uzticējos tām divām blondām "kucēm". Neiesaku ar šo klubu iesaistīties. Man ciltsrakstam bija jāskraida pakaļ, bet beigās tā ari nedabūju (vairs arī nav vajadzīgs). Un tā kā zinu ka viņas šo saitu ļoti bieži skatās jo trīc no bailēm ko tad atkal pateiks par mūsu mazo BIZNESU. Tad ludzu - es ceru ka tavu Unigo Tajan Tavinjo (mana bijuša miļuma tēvs) nepiemeklēs nekas tads kas bija AMERIKAI. p.s. Kur skatās LKF, jo šis klubs ir jāsoda par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem. Gribēšu redzēt ko man teiks LKF, jo griezīšos tikai tur - FAVORĪTĀ nav jegas griezties. Gaidiet atbildi!!!

A anti 05.10.2009

Ir tāda Marina kas Ķengaragā Maskavas ielā 429 dzīvo .Viņai ir mopšu kabeļs vārdā Maksis no ši kluba. Šī Marina dzīvo no tā ka iet visur un ar savu Maksi sēklo, un pēc tam kucēnu alimentu naudu iegūst. Šis klubs pie pārošanās iesaka pārsvarā viņu jo viņa ir laba paziņa ši kluba amatpersonām . Patiesībā Maksis sūdīgs kabeļs, aizdomas arī par viltotiem čempiona sertifikātiem, bet galvenais
Maksa kucēni dzimst ar pārmatotu patoloģiju -trešā plakstiņa adenomu.

Mamma 05.10.2009

Vai ka te saka, vai ta nav ta ka adenoma no veeja uzmetas. Redz atkal skaugji raksta, tavs kabelis laikam gan netiek pie tas sekloshanas, gan ko?

I ieva 21.10.2009

Mums kaimiņos ir suns, kura saimnieks mums pastāstīja, ka iepriekšējais stafs viņam bija no Favorīta. Liels bija viņa izbrīns, kad sarunā ar kādu citu stafa īpašnieku konstatēja, ka otram Favorīta stafam ciltsrakstos ieraksīts VIŅA suns kā tēvs! Lieki piebilst, ka šis suns nekad nebija pārots vispār... Nu, skaidrs, kā Favorīts "cep" ciltrakstus - zīlējot kafijas biezumos.

. ..... 21.10.2009

žuļiki ir gan lka gan lkf, bet no tā cieš tieši labie cilvēki abās organizācijās.Suns no favorīta kādu laiku apakaļ nomira no sirds slimības, bet es favorītu par to nevainoju, lai viņi ''CEP' tos ciltsrakstus, bet lai suņiem taču beidzot sāk veikt veselības pārbaudes pirms pārošanas.LKF suņi man ļoti apmierina, skaisti šķirnes pārstāvji, draudzīgi saimnieki, zinoši audzētāji un stingri noteikumi attiecība uz suņu veselību un pārošanu.Tapēc visi mani suņi no LKF tagad, nekādu pretenziju.Lieliskas izstādes un super vērtējumi.Bet negodinu LKF, tur arī gadās melnās aitas.

D daina 28.12.2009

Pusotru gadu atpakal iegadajos vidusazijas kuciti ar Favorita" ciltsrakstiem", vinai ari ir iedzimta nieru mazspeja, bailiga pec rakstura, ar smalkiem kauliem!Neviens Eiropas kinologiskais klubs neatzist Favorita ciltsrakstus!

S Sanita 22.08.2010

Nu nezinu, nezinu, mans mopsis no šī paša Favorīta ir izcils sunīts neslimo, lustīgs un visādi jauks suns, viņai jau būs divi gadi un nav slimojis ne ar ko.Pirku no saimnieces Sarkandaugavā un viņa nekad nav atteikusi ar padomu, ļoti atsaucīga, mani viss apmierina.

J Juris 18.09.2010

Nesaprotu, ko te visi uzbruk Favoritam. Domaju, ka negodigi cilveki ir abas federacijas. Man pasam ir rotveileru kucite no Favorita un esmu loti apmierinats. Ja ir gadijusas paris slimibas, bet mana pas vaina, nomainiju paiku un suns paguleja caurveja, bet tagad viss kartiba ir izersteta un kluba neliedz padomu un ar attieksimi vismaz pret mani ir ok. Paniem pazinam ir amstafs no si pasa kluba un ari ir loti apmierinati ar suni, super raksturs. Un vai suns pardzivos kadu slimibu vai ne r atkarigs no saimnieka, vai aizvedis pie kvalitativa arsta laicigi vai ari ne. Taka saimnieki un toposie sunu saimnieki viss ir jusu rokas:).

V varis 18.09.2010

runājot par LKF un LKA. diena un nakts LKA ir krietni zemāks līmenis, vismaz izstādes organizēšanā ķīpsalaa par to esmu pārliecinājies un vēl vvienā kurā jau tiesā kautkādi kreisie pazīstamie tiesneši no krievijas kur Latvijas klubi kā piemēram nerakstīšu, var sarunāt kam iedot CAC!!!Esmu pats redzējis tās draudzīgās atiecības . Mans suns ir no LKA, ņemts no kāda kluba kas ir LKA, nerakstīšu kāda. Suns nav iesaistīs nevienā klubā pagaidām, bet gribētos startēt no kāda kluba izstādēs, pagaidām startējam bez kluba un esam visās izstādēs kur būts saņēmuši labākos atzinumus. UN VISPĀR VAI IR IESPĒJA TIKT TAJĀ LKF UN KĀ? Jo LKA ir diezgan liels midzenis kur visi plēšaās savā starpā. arī veda suni pārot pie mana un kuce ar kluba ;īpašniekiem pazuda ar galiem, nezinājām kā pareizi jārīkojās, uzticējāmies. bet 99 procenti kad kucēni bij, jo visss kautkā baigi slideni noklusa ar visssaadām atrunām.nu un tagad dievs viņu zin ko ciltsrakstos ierakstījuši par tēvu nu un tāds redz biznes tam klubam, nu žēl man tos sunīšus un cilvēkus kas tiek piemuļķoti.

S Sanita 23.09.2010

Es arī esmu pirkusi mopsi Favorītā, izcila sunīte, neslimo, aktīva.Un bijusī sunītes saimniece Svetlana V. ir ļoti ataucīga, jauka sieviete, nekad nav liegusi padomu.Pērkot mopsīti visu sīki izsāstīja kā jāaprūpē, man šis ir pirmais sunīts-nezinātāja šai jomā, cits būtu izmantojis šo gadījumu, bet Svetlanai esmu pateicīga par godīgumu.

I Ilze 09.10.2010

2005.gadā nopirkām Am.Staff. terjera kucīti ar Favorīta ciltsrakstiem. Jau pēc gada sākām skatīties, ka mūsu sunīts nu nepavisam nelīdzinās šķinei, kura rakstīta kucēna iegādes dokumentos. Mēs jau smejam, ka mums ir amerikāņu stafordšīras stirniņa - kājas garas un slaidas, purniņš un ķermenis arī sportiski slaids, ja nu vienīgi krūšu daļa liek domāt, ka varētu kaut kur tālu senčos būt stafiņi :))) Bet sunīte mums super - mīļuma iemiesojums, paklausīga un sasodīti gudra, reizēm liekas, ka tik nesāk runāt :))) Nu jau es saprotu: kā teica kādā visiem labi zināmā filmā "... u menja bumagi vsjo v porjadke, ..." Jo krutāki papīri, jo par kucēnu var prasīt lielāku naudiņu, tā es to tagad saprotu. Lai jau veicas Lielajā Biznesā Favorīta darboņiem :)))

V Vera 18.10.2010

Neko par Favorita suņiem sliktu nevaru teikt, atbilst šķirņu prasībām, gan eksterjērs, gan veselība..
Nesen nopirku Franču buldoga kucēnu.. tiešām visu cieņu audzētājiem par nepārbarotu un atsaucību palīdzēt audzēšanā ne, kā bija LKA kur nopirku kucēnu ar rāvējslēdzēju vēderā kura rezultātā bija sabojāts kuņģis..
Man ir 4 suņi 2 no favorīta 2 no LKA
Un secinājumi tikai vieni Favorītnieki viss, viss labākie, bez veselības problēmām..
Iet runa par 2 rotveileriem no LKA
Un no Favorita
VAS un Fr.buldoga kucēnu..
LKA nāk suņi ļoti daudz ar svara problēmām, kas arī liecina par neveslīgu šķirņu ražošanu.. atšķirībāno Favorīta
Atcerieties ir cilvēki kuri vilto dokumentus iespējams daudzi suņi kuri pēdiņās nāk no kluba ir parastu printējamo aparātu upuri..un jauno saimnieku neizglītotībā šķirņu suņu izvēlē, netīši atbalstot pagrīdes kranču ražotnes...

šie ir salīdzinājumi un secinājumi ko esmu izdarījusi 'dzīvojot ar abu frakcīju pārstāvjiem..

Suņi man apsardzei, tādēļ izvēlos tikai šķirnes suņus un man ir liela nozīme kādos apstākļos, no kādiem cilvēkiem nāk manas atvases jo no tā visa atkarājas viņu veselība, psihe, pakļaušanās cilvēkam, šķirnes īpanibas.

Ar cieņu

Elīza

н Наталья 30.10.2010

Совершенно не доверяю клубу ''Фаворит''
Однозначно, единственная в Латвии нормальная организация это LKF.Конечно разные проблемные ситуации не исключение.Но всё остальное-полнейшая самодеятельность!
Дорогие мои, если Вы хотите приобрести хорошего друга высокопородного, здорового, красивого, с хорошей психикой и без обмана, то не могу посоветовать ничего, кроме как Латвийскую кинологическую федерацию!!!
Ещё раз УТВЕРЖДАЮ, если не хотите быть обманутыми, то не обращайте своё внимание на такие клубы, как Фаворит!!!

N Nubby 08.11.2010

Labs lasīt. Paldies par norīkošanu

A amatieris 11.11.2010

Dārgie komentētāji maza vārdnīca tiem, kuriem patīk skaļi izteikties līdz galam nesaprotot par ko paši runā.

LKF- Latvijas Kinoloģijas Federācija
LKA- Latvijas Kinoloģijas Apvienība
LSAA- Latvijas Suņu Audzētāju Apvienība
LKBA-Latvijas Kinoloģijas Biedrības Asociācija - klubs FAVORĪTS (šie daži burtiņi būs uz jūsu mīluļa ciltsrakstiem).

Man pašai ir suns no Favorīta ar ciltsrakstiem un bez veselības problēmām. Atskaitot alerģiju, kura ir raksturīga šai šķirnei un par kuras esamību jau zināju pirms kucēna iegādes. Esmu laimīga mīluļa mamma:)

Ieraugot kucēnu sapratu, ka ir īstais. Kucēnu pirku čipotu ar kucēna karti, bet ciltsrakstus vajadzēja izņemt pašai. Zināju no kura kluba būs audzētājs tādēļ paskatījos @. Protams atsauksmes @ par Favorītu mazliet nobiedēja. Tādēļ sazvanījos ar vienu no šķirnes specialīzētajiem klubiem, kura info redzams google, lai iegūtu vairāk informāciju. Protams manu audzētāju nolika zemāk par zāli, pateica, ka par viņas suņiem ir daudz sūdzību, ciltsrakstus es nedabūšot... u.t.t. Neaizmirstot piedāvāt, iegādāties viņu audzētavas kucēnu. Bet manu sirdi jau bija iekarojis viņš. Un tajā brīdī bija jau vienalga ar vai bez ciltsrakstiem. Kucēna pirkšanas dienā kopā ar audzētāju aizgājām uz vet klīniku, kur pārbaudīja vai čips atbilt k.kartītē norādītajam un paskatījās vai kucēns izskatās vesals. ( No pirmā zvana audzētājam līdz pirkšanas dienai bija pagājušas vairāk kā 2 nedēļas). Palaikam sazvanos ar audzētāju, lai pastāstītu, kā mums klājās, kā gājis izstādēs, ja nepieciešams palūgtu padomu. Lieki piebilst, ka aizejot uz klubu mums tika izsniegti ciltsraksti un ieteikts cilvēks suņa apmācībai kurš labi pārzin šo šķirni. Nekad man nav liegts padoms, kā arī esmu saņēmusi atbildes uz maniem jautājumiem. Sunim ir lielisks raksturs. Klubā attieksme ir laipna un par esošajām izstādēm tiek izsniegta savlaicīga informācija. Klubam maksāju biedru naudu 10 Ls gadā. Pilnīgi saprotams, telpu īre . Par izstādēm arī tiek maksāts, kā visos citos klubos. Nekas mūsdienās nav par brīvu, tas ir pilnīgi loģiski.

Trusi!
Kā tu kā "parasta kranča īpašnieks" vari būt tik erudīts suņu klubos? Jo cik saprotams tavs krancis nav no Favorīta, tad gribētos zimāt no kura kluba.Tu saki "uzskrūvētas cenas" un tajā pašā laikā "lēto suņu", tā kā vajadzētu izvēlēties vienu no. Salīdzinot ar LKF tiešām lēti.

Vari!
Ja pāro suņus, tad abpusēji paraksta līgumu, kurā ir aprakstīti nosacījumi, kā arī norādīta info par abu suņu saimniekiem. Loģiski domājot arī neticās, ka tā saucamais klubs, kurš plānojis veikt kāda veida mahinācijas nosauks savu īsto nosaukumu. Visticamāk pie tevis viesos bija Rumbulas tirgus klubs, kurš meklē tādus kā tu, nevienā klubā neesošu un pietiekami informācijas nezinošu.

Neaizmirstiet, ka kuces saimnieks izvēlas ar kuru suni pārot. Neatkarīgi no tā kurā klubā suns ir reģistrēts. Tādēļ iesaku pastaigāt pa izstādēm, apskatīt un novērtēt suņus. Ja iepatīkas uzzināt tel.Nr.

Runājot par kucēnu mirstību. Nomirst pāris nedēļās pēc iegādes. Tad jau laikam audzētājs viņus uzturēja pie dzīvības ar sistēmas un mākslīgās elpināšanas palīdzību.Bet varbūt tomēr bija vainīgs jaunais saimnieks? Neieklausijās audzētāja un vetārsta padomā, ka kucēnus nedrīkst vest ārā ne ātrāk kā divas nedēļas pēc pēdējās vakcīnas, kura jāveic 3 mēnešu vecumā? Ka kucēns ir sevišķi jūtīgs uz slimībām šajā laikā, jo ir vājāka imūnsistēma. Ka vajadzētu izvairīties no kontakta ar citiem dzīvniekiem un saimnieks, lai noliek savus ielas apavus vietā, kur kucēns nevar tos aizsniegt. Un neaizmirst ka jebkurā metienā neatkarīgi no kluba, vai vecāku titukiem var piedzimt slims kucēns, kura slimība var būt paslēpusies un izpaužās pēc kāda laika. Tā ir ģenētika. Ja vēlies veselu suni, tad ņem kranci, jo daba pati ir izveidojusi savu selekciju, kurā izdzīvo spēcīgākie, bet vājie mirst.

Tas kurš vēlas iegādāties patiešām show klases kucēnu, lai dodas uz ārzemju vadošajām suņu audzētavām. Latvijā ir cits līmenis..., bet protams ik pa brīnumi gadās.Nenoliedzu, ka LKF varētu būt procentuāli šķirnīgāki suņi, jo ir vairāk ievesti no ārzemēm. Tomēr arī citos klubos var atrast lieliskus eksemplārus, tai skaitā Favorīts. Pirms pērkat kucēnu, painteresējaties par konkrēto šķirni, standartiem par tai raksturīgajām slimībām. Un atcerieties, ka bieži vien pircējs dzird tikai to ko vēlas dzirdēt. ( P: mini, supermini toiterjers. Nu nav tādas šķirnes. Ir Krievijas tojtrjers ar saviem standartiem. Un ne jau jo mazāks svars nosaka suņa titulu, bet gan tā lielāka atbilstība standartiem. Vai piemēram NEstandarta krāsa, pats vārds izsaka visu. Tad nav ko pēc tam sēdēt mājās un žēloties, ka esat apkrāpti. Brīžiem gribas pateikt, lai nenogriež cenas birciņu, tieši mazo suņu šķirņu īpašnieki. Jo aiz pirmā teikuma par svaru seko teikums par cenu. Un tas, ka notiek naudas pelnīšana- jebkurā klubā, tā pat kā politikā, kāds ar to nodarbojas un lai vairāk dabūtu aplej otru ar sū***m.

Patiešām žēl, ka tā jau mazajā Latvijā, kur suņu ir tik maz un notiek savstarpējas "suņu cīņas". No tā visvairāk cieš tādi vienkārši suņu mīļotāji-amatieri kā es. Būtu daudz ineresantāk satikties ringā, kur arī tiktu novērtēts kuram klubam cik perspektīvi suņi nu ir. Bet dažām lietām jau laikam ir lemts palikt tikai sapņu līmenī...

A Agnese 28.11.2010

Uazkatu ka nepamatoti tiek uzbrukts Favorītam. Man ir Aļaskas malamuts, divus gadus jauns no šī kluba. Esmu iepazinusies gan ar sunes mammu, gan tēti, kā arī satikusi māsu. Visi suņi ir veselīgi un dzīvespriecīgi.
Manai sunei nekad nav bijušas veselības problēmas, viņa ir ļoti paklausīga un draudzīga, varbūt nedaudz izlaista, bet tā ir tikai mana vaina. Sune ir aktīva un dzīvespriecīga.
Par cik nezināju par Latvijas suņu klubu nesaskaņām, vienu reizi mēģināju pieteikties LKF organizētajai izstādei - man atbildēja nenormāli iedomīga un rupja persona, kur maigi izsakoties aizsūtīja mani divas mājas tālāk pat neko nepaskaidrojot.
Favorītā es vienmēr esmu saņēmusi gan padomu, gan ieteikumus. Visu informāciju saņemu savlaicīgi un korekti. Darbinieki vienmēr ir bijuši laipni un atsaucīgi, atbildējuši pat uz jautājumiem kuri nav saistīti ar manu suni, bet ar vecāku jauktenīti.
Mans viedoklis ir tāds - no organizācijas (LKF), kurā strādā rupekļi neko labu nevar gaidīt un iespējams visa propoganda pret Favorītu nāk tieši no turienes:)

A amatieris 02.12.2010

Iesaku arī palasīt sūdzības par LKF kluba suņeim. Arī Trusis tur izsaka savas zināšanas par displāzijas rašanos :). Izrādās, ka katrā klubā tie var būt dažādi????

Nejau klubs ir vainīgs par slimiem šuneļiem, bet gan cilvēki vai audzētavas ar netīru sirdsapziņu, kas aiz tā vārda mēģina slēpties pašlabuma gūšanai. Neviens godīgs cilvēks nevarēs jums solīt ideālu suni, kurš neslimo. Ja tāds uzrodās, tad ejiet prom. Nav ko savu laiku lieki tērēt, jo jūsu priekšā stāv melis.

Un liela daļa cilvēku, kuri patiešām mīl un aprīno savus mīluļus ir visos klubos :)
Tādēļ negriezīsim viens otram muguru, bet gan paspiedīsim roku. Kā nekā mūs visus vieno suņi, kuri mīl mūs tādi kādi esam.

Z zube 21.12.2010

Man ir bijuši/ir divi suņi no Favorīta. Viens bija boksers (šoruden nomira nodzīvojis bokserim cienīgu vecumu) otrs ir Aļaskas malamuts. Viņš savā 9 gadu vecumā ir vesels, aktīvs un dzīvespriecīgs suns. Nevaru nevienu sliktu vārdu teikt. Vienmēr ir bijusi laba attieksme, pieejama info utt.
Citās domās gan esmu par LKF, jo 10 gadus atpakaļ iegādājos šajā klubā jorkšīras terjera kucīti. Kad pirku, tad Natālija Priladiš kopa ar savu padevīgo draudzeni Aelitu man apgalvoja, ka tā ir ekselenta kucīte, atvesta no vadošas Polijas audzētāvas, senči esot no Francijas audzētavas De penibur, kas esot vadošā jorku audzēšanā utt. utp. Nopirku to kucīti, bet pēc četrām nedēļām sākās pirmās problēmas. Katru nedēļu braucu uz klubu atrādīties, sākumā mani uzņēma ļoti laipni, bet kad sākās problēmas ar veselību tā sāka atšūt. Sākotnēji sunim parādījās kaut kas līdzīgs blaugznām, sunim bija trausli kauli, sāpēja vēderiņš (to varēja redzēt pēc saliektās muguriņas) Priladiš man ieteica suni mazgāt ar bretblaugznu šampūnu, bet lai sunīte nestaigātu līku muguru celt un nest viņu ai zoda un pakaļkājām tādejādi liecot atpakaļ - murgs! Sāku meklēt specialistu - vetārstu un par laimi Latvijā tādi ir. Manā gadījumā tas bija dakteris Briņķis, viņš ļoti ieinteresēti izmeklēja kucīti, atklāja slimību kādas parasti suņiem nemēdz būt, bet jorkam tieši īpašā apmatojuma pēc ir iepējama, sunīte lietoja izrakstītos medikamentus un blaugznām līdzīgie veidojumi pazuda un vairs arī neparādījās. Bet pie visa dakteris konstatēja sunītei arī aknu problēmas, no kurām tad arī sāpēja vēderiņš, protams lietojām medikamentus un sunīti izārstējām. Kad par visu to ieminējos LKF jorku sekcijā Natālijai Priladiš (viņa vadīja šo sekciju), tad man tikai aizrādīts lai nerunājot muļķibas. Lieki būtu teikt un stāstīt par turpmākajiem notikumiem - protams es kļuvu nevēlama, jo centos iebilst un norādīju uz trūkumiem. Jāsaka, ka ciltsraksti jau ar to savu spēku nezaudē. Aparstēju savu sunīti un sāku meklēt iespējas piedalīties izstādēs, tādas arī atradu. Sunīte piedalījās izstādēs gan Sanktpēterburgā, gan Maskavā, gan Austrijā (Vīnē), nebija neviena izstāde, kur viņa netiktu novērtēta, nebija izstāde, kad viņa nesaņemtu CACIB, ir saņēmusi arī divus BOO un vienu BOB. Man pēc visa šī gadījuma arī izveidojās īpasš priekštats par LKF - viņiem nav vajadzīgas problēmas, tāpēc pie pirmajiem jautājumiem vai iebildumiem par suņa veselību viņi vienkārši mēģina Tevi vairs nepazīt un par suni pēkšņi neko vairs nezin, viņiem nav vajadzīgi konkurenti, kas konkurētu ar pašu suņiem, viņi neprot priecāties par otra veiksmi. Tagad mana jorkšīras kucīte jau ir citos medību laukos, bet ar šo klubu vairs iesaistīties negribu. Pārāk liela bija vilšanas.

D Dana 23.01.2011

Milie cilveki, nakamie sunisu saimnieki, neperkat nekad un nevienu skirni sunu kluba FAVORITS, tas ir zurku midzenis, kuri izmanto dzivas butnes pelnot netiro naudu.Es saskaros iegadajoties labradora kuciti 5 men.vecuma sunim bija displazija, liela kucenu vairotaja strada musu cienigaja PASVALDIBAS POLICIJA, viniem viss ir nopirkts un nevien, nekad nesauks sos cilvekus pie atbildibas.Paveicas, ka suniti vareja glabt, kura opercija izmaksaja loti lielu naudas summu.

V Vera 03.03.2011

Netaisos, iedziļināties visā šajā sviestā, tikai, varu pateikt, kā Favorīta kluba biedrs, visi suņi kuri no turienes nāk kurus pazīstu ir viss labākie... Man pašai 2 Favorīta suņi, jau no kucēn dienām stipri un veseli...

н Нова 06.03.2011

У меня в семье тоже погибли 2 азиатские авчарки из этого клуба, обе дожили лишь до 3 лет. Страшно вспомнить этот ужас, больше собак от туда не брали, сейчас у нас 2 азиатки не из клуба. У меня лично сейчас золотистый ретривер, славу богу со здоровьем всё в порядке, но родословную нам дали вообще без собаки, они даже не видели щенка!