www.sudzibas.lv K Senukai Klientu serviss līdzvērtīgs krāpšanai.

Ksenukai.lv - Klientu serviss līdzvērtīgs krāpšanai.

Pasūtīju preces, protams uzmācīgi liek apmaksāt pirkumu, ar visai plašu maksāšanas iespēju klāstu. Izvēlējos apmaksu ar maksājumu karti lai noslēgtu pasūtījumu (pasūtījuma nr. E00204580) . Apstiprinājums - ka pasūtījums būs pieejams paņemšanai no lucavsalas ielas veikala būs 28.12.20. (pie izvēlētajām precēm atzīme - ka pietiekamā skaitā konkrētajā veikalā, arī vēl šodien, 29.12.20.)
ir pagāJusi nedēļa, kopš pasūtījums ir apmaksāts, solītais 28.12. Netika izpildīts. Uz epastiem un zvaniem netiek reaģēts (neatbild, nav sazvanāmi) un visam pa virsu - 29.12. Eveikala klienta profilā pie pasūtījuma uzraksts - atcelts - bez paskaidrojumiem, brīdinājumiem vai savādākas klienta informēšanas. Vēl jo vairāk, par maksājuma atgriešanu ne vārda. Pieņemu, ka sāksies cīņa par savas samaksātās naudas atgūšanu.
Biju dzirdējis par šī ''kaktu kantora'' izdarībām, bet kā teiksi - nepamēģināsi - neuzināsi.
Iesaku - pirms pirkt ko šeit, apdomājiet, vai jums to vajag, neskatoties uz to, ka kompānija it kā liela! Klients ir principā tikai apgrozāmo līdzekļu nodrošināšanai, nekam vairāk!

29.12.2020

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 01.01.2021

Labdien,
Diemžēl, dažreiz gadās situācijas, kurās prece var beigties kāda veikala noliktavā. Par preces neesamību Jūs informējām Facebook sarakstē.
Naudas atmaksa par atceltu pasūtījumu tiek atmaksāta līdz 4 darba dienām.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

J