www.sudzibas.lv K Senukai Slikts serviss, neskaidrība par preces tehniskiem raksturojumiem

K Senukai - Slikts serviss, neskaidrība par preces tehniskiem raksturojumiem

Vēlējos nopirkt interneta veikalā ūdens sildītāju, jo veikalā uz vietas nebija pieejams. Diemžēl, skaidrību par tehniskā raksturojuma niansēm iegūt nebija iespējams. Foto attēliem interneta veikalā nevarot uzticēties, kā arī aprakstā varot būt kļūdas, speciālists, kurš paskaidrotu vai attiecīgam modelim ir noteiktās funkcijas, - nav tāda pakalpojuma. Tad kā pircējs lai rīkojas? Atliek tikai vienkārši nepirkt. Uzņēmums nav ieinteresēts preču pārdošanai, cita skaidrojuma nav par tādu attieksmi. Nosaukumā ir wifi, aprakstā nav, foto pie Ariston velis 80 l wifi ir Eco, aprakstā nav.

06.09.2022

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 06.09.2022

Labdien!
Paldies, ka darījāt zināmu mums informāciju par nepilnīgu preces aprakstu mājas lapā. Informāciju rūpīgi pārbaudīsim un nepieciešamības gadījumā datus labosim.
Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram uz turpmāku pozitīvu sadarbību.

O