www.sudzibas.lv K Senukai Slikts serviss, jeb attieksme pret klientu. !!!

K Senukai - Slikts serviss, jeb attieksme pret klientu. !!!

Nopirkām zāles pļāvēju, nākamajā dienā sākām pļaut ,bet pat bāciņu neizpļāvām. Noķīlāja velkonis ritenis, aizvedām pa garantiju, solījās 14 dienu laikā dot ziņu, sākām paši zvanīt. Teica viss procesā, nu jau būs gandrīz mēnesis un šodien iegriezāmies veikalā lai paši noskaidrotu lietu. Teica viss vēl procesā, teicu tad dodiet kādu citu zāles pļāvēju, lai ir ar ko pļaut, uz ko atbildēja mēs ta nevaram, teicu tad atdodiet naudu uz ko atbildēja, mēs ta nedarām! Ja nemaldos viņu sauca LAURA . Madonas filiāle. Šajā gadījumā pārdod brāķi, nedod jaunu preci ,lai varam veikt sezonas darbus, nedz arī naudu. Šeit paliec par muļķi, jo tai darbiniecei akmens seja un vienalga ko tu viņai saki .Manā skatījumā varēja pasaukt vadītāju un risināt problēmu, jo šobrīd zāles pļāvēju vajag kā ēst. Pietrūkst tās labās attieksmes pret klientu.

03.06.2026

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 04.06.2026

Labdien!

Paldies, ka dalījāties ar savu viedokli.
Diemžēl pēc publicētajā komentārā norādītās informācijas mums nav iespējams identificēt konkrēto gadījumu un izvērtēt aprakstīto situāciju.
Lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz e-pastu [email protected], un norādīt garantijas pieteikuma numuru precei, kuru nodevāt garantijas apkalpošanai. Pēc informācijas saņemšanas varēsim pārbaudīt situāciju un sniegt precīzāku atbildi.

Ar cieņu,
K Senukai

Komentāri (2)

Good Intentions 04.06.2026

Uzreiz japieprasa cits vietā vai nauda. Kāda labošana jaunai precei?

A Arvīds Vecsalms 04.06.2026

Nevēlējās jaunu preci dot ,vai naudu. Tikai serviss. Tādēļ tagad cepiens ka viss tik ilgi ie ievilcies un liekas ka viņi pat nav ieinteresēti kaut kā izlīdzināt situāciju. Velk visu garumā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus