www.sudzibas.lv K Senukai Prece nav piegādāta

AtrisinātaK Senukai - Prece nav piegādāta

Prece bija pasūtīta decembrī sakuma 2023 gada, piegādēs diena, nebija sazvanīts pa tālruni, pēc tam prece bija nolikta atpakaļ uz noliktavu. Vairākas reizes zvanījām, bija pateikta ka prece atsutis uz adrešu, tā viņi neatsūtīja, bija tikai atsūtīts emails ka tas preces vairāk nav noliktavā / ispardoda.

08.01.2024

Papildināts Roberta D 08.01.2024

Prece bija pasutita Decemberi sakuma 2023 gada , piegades diena, nebija sazvanits pa talruni, pec tam prece bija nolikta atpakal uz noliktavu. Vairakas reizes zvanijam, bija pateikta ka prece atsutis uz adresu , ta vini neatsutija, bija tikai atsutits emails ka tas preces vairak nav noliktada/ ispardoda.

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 09.01.2024

Labdien,
Diemžēl nevaram Jūs identificēt kā klientu, lai precizētu radušos situāciju un lai pārliecinātos vai pasūtījums tika veikts ksenukai.lv.
Lūdzam sazināties ar mums epastā: [email protected] , atsaucoties uz šo komentāru.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Roberta D 09.01.2024

Piegādes datums
18. decembrī
Sagatavošanas procesā
V27097E0100911
Ta prece nebija piegadita!

R

R Roberta D 08.01.2024

Nav piegadata prece

R rkr 23.01.2024

Ir bijis līdzīgi, pat tika samaksāts par preci, ne atvainojas neliedza nekādus paskaidrojumus pateica kad prece nav pieejama. Pēc dienas tieši tā pati prece bija pieejama bet jau par citu summu. Ļoti slikta komunikācija ar klientiem.