www.sudzibas.lv K Senukai Pasts no Ķīnas ātrāk nekā noliktava esoša prece - beigas vel atsuta nepareizo!!!

K Senukai - Pasts no Ķīnas ātrāk nekā noliktava esoša prece - beigas vel atsuta nepareizo!!!

Kas par bardaku. Vai tiesham tur cilveki vienkarshi atsezh savas algas? Pasutiju preci 1 menesi atpakalj vienlaicigi pasutiju sho to no aliexpress uz nakotni - prece no kinas jau majas bet ksenukai nav, neskatoties uz to ka speciali izvelejos preci kas ir noliktava! Vai tas normali? Atsutija ka siega del - nez ka jums bet man jau vis sniegs izkusa!
Vel tas kas atnaca izradijas pilnigi nepareiza prece - kas notiks tagad? Kamer savaks nepareizo un no jauna atsutis to ko vajag muzhiba paies. Vel ta atieksme kad zvani vai raksi epastu vienkarshi **** tik futbole tevi no epasta uz epastu itka vinjiem tik gruti parsutit uzreiz uz pareizo?

Diezvai vel kaut kad tur iepirkšos - sha vai ta artrak un letak no amazon. De vai aliexpress!

16.12.2021

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 16.12.2021

Labdien,
Diemžēl nevaram Jūs identificēt kā klientu, lai precizētu radušos situāciju. Lūdzam sazināties ar mums epastā: [email protected] , atsaucoties uz šo komentāru. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Papildināts Archa22222 21.12.2021

Ja protams, aizsutiju epastu 16.Dec , tieshi pec jusu komentara - Tagad 21. Decembris - no pacinjas ne zinjas ne minjas! Kur tieshi Jums atrodas noliktavas Ziemelpola? ka jagaida vairak ka menesis pec preces kas bija jums noliktava?

A Archa22222 31.12.2021

Paturpinašu šo stastu:
Da **** nevis kompanija. vispar nesaprotu ka cilvekam nav kauns pat tur to laiku atsedēt. , nočakareja man menesi - atsūtīja nepareizo preci - tad nočakareja vel vairakas nedeļas un tagad saka ka vispar NEBUS! u

- "LABS" pirkums = 2 meneši nočakareti un naudiņa vel zem jautajuma zīmēs, VNK ...