www.sudzibas.lv K Senukai Nesūta preci

AtrisinātaK Senukai - Nesūta preci

Septembra sākumā tika pasūtīts urbis un "galviņas", pasūtijuma nr e00808657, galviņas atnāca trīs dienu laikā, taču urbis ne, lai gan bija rakstīts, ka piegāde notiks 2-3 dienu laiikā. Sazinoties ar k senukai, viņi apgalvo, ka urbis ir nodots kurjeram. Ir pagājis nepilns mēnesis un prece nav saņemta kā arī nekāda informācija nav sniegta par pasūtijumu. "brīnišķīgs" serviss par pasūtijumu tiek samaksāts, bet no preces ne miņas. Un katru reizi zvanot iegūta tiek tiesi nekāda informācija par pasūtijumu.

03.10.2022

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 04.10.2022

Labdien!
Atvainojamies par ieilgušo situācijas risināšanu. Dažkārt, no mums neatkarīgu iemeslu dēļ, prece atrodas pie piegādes dienesta, šoreiz sūtijums bija par lielu izvēlētajam saņemšanas veidam.
Mēs darām visu iespējamo, lai situāciju iespējami ātrāk atrisinātu - šobrīd situācija ir atrisināta.
Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram uz turpmāku pozitīvu sadarbību.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta kautrigaispalags 04.10.2022

Dienas laikā pēc sūdzības ievietošanas, problēma tika atrisnāta un prece tiks saņemta drīzumā.