www.sudzibas.lv K Senukai Neatgriež naudu

K Senukai - Neatgriež naudu

13.12.20 vakarā tika veikts pasūtījums ar numuru e00187506, 14.12.20. , pēc ilgiem centieniem interneta veikalu sazvanīt, tas tika atcelts. Piegāde bija sadalīta 3 daļās. Viena no precēs 17.12 tika izsūtīta, kuejeram atteicu sūtījumu, jo prece vairs nebija nepieciešama. Par precēm 2 lētākajām precēm, pēc daudziem zvaniem klientu centram un sūdzības uzrakstīšanas saņēmu 31.12. Tajā brīdī teica, ka izsūtīto preci gaida atpakaļ no kurjer dienesta un, kad to saņems, atgriezīs naudu.

Piegādes izsekošanā skatījos, ka sūtījums 13.01.21 piegādāts atpakaļ nosūtītājam, taču naudu joprojām neesmu saņēmis atpakaļ.

Ja nav vēlme lieki tērēt laiku, tad ieteiktu pasūtīt tikai ar opciju maksāt pie preces saņemšanas.

25.01.2021

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 29.01.2021

Labdien,
Atvainojamies par tik ilgu naudas atmaksas atgriešanu.
Naudas atmaksa ir iesniegta bankai un nauda tiks atmaksāta līdz 4 darba dienām.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, ceram uz pozitīvu sadarbību.

J