www.sudzibas.lv Julianus Inkasso Kas tas par kārtējo šaraškina kantori?

Julianus inkasso - Kas tas par kārtējo šaraškina kantori?

Vai kāds var pateikt, kas tas ir par kārtējo šaraškina kantori uzradies "Julianus Inkasso Latvija", SIA. Atsūta man te kaut kādu draudu vēstuli, ka mani sūdzēšot tiesā, jo no 1999.gada esmu parādā "Baltcom GSM SIA". Tad pasakiet man lūdzu kāpēc man būtu parāds jāatdood "Julianus Inkasso" nevis "Baltcom GSM"??? Pat prātā nenāk šitiem neko atdod- kam esmu parādā tam arī varbūt atdošu. Atsaucieties lūdzu kuram vēl viņi tik nekaunīgi draudējuši - ar tiesas darbiem.

E

J JULIANS 20.02.2009

Biju panemis kreditu, kada stulba banka, kas pat darba vietu neparbaudija un oficiali tas ari nemaz nav...bet nu tas ta.Ievilkas ikmenesa maksajumi, beigas lauza ligumu un uzlika mistiskus 2000ls soda procentus, kad protams tos nespeju nomaksat lietu nodeva tiesai, bet laikam ari tai apnika krameties un ta nu beidzama vestule no VIDZEMES INKASSO

I incis 26.02.2009

Esiet uzmanīgi ar šo kompāniju Viņi nopērk cesijas, taču muļķo cikvēkus, jo prasa lielākas summas, nekā cesijā nopirktais parāds! tas ir pret likumu. Civillikums skaidri nosaka, ka ar cesiju 1800.pants) nopērk tikai pašu prasījuma tiesību, bet ne līgumu. Tātad - cedents pārdod savu prasījumu jau tādu, kāds tas ir, ar visiem līgumsodiem, bet cesionārs (Julianus) var prasīt tikai šo un nekādu citu summu! Tur jau ir cesijas būtība! Civillikuma 1806.p. nosaka, ka cesionārs ar cesiju neiegūst lielākas tiesības, kā cedents, bet 1807.pants nosaka, ka parādnieka stāvoklis ar cesiju nedrīks pasliktināties.
Tātad - viss tas, ko viņi uzrāda savās vēstulēs: viņu rēķinātie procenti, viņu izdevumi - ir blefs. Saskāros ar šo lietu, lūdzu atsūtīt dokumentu uz kā pamata cedēts prasījums. Atsūtīja man dokumentu, kur balts uz melna rakstīta summa, kas ir parādā. Bet Julianus pie tās pieskaitījis vēl gandrīz 900 Ls.
Kauns! ja jau piedzen, tad ievēro likumus! Ja kas, ir arī tiesu prakse šajās lietās.

Z zane 19.05.2009

Interesanti! Kamēr pati nesaskāros ar šāda veida problēmu, nemaz neinteresējos par to. Man Lattelekom neliels parāds, kuru tagad piedzen Lindorff Oy, pat nezinu, vai uz cesijas līguma pamata, jo par to viņi nekādas ziņas nav snieguši. Mani interesē tie viņu izdevumi. Pētīju civillikumu u.c. meklēju, bet nekur neatradu par viņu tiem zaudējumiem un izdevumiem. VIņi man pie pamatparāda 150, - ir aprēķinājuši 85, - savus izdevumus, kas sastāda vairāk kā 50% no paša parāda. ļoti dīvaini. biju aizgājusi pie viņiem uz kantori, lai risinātu šo lietu un painteresētos, tad meitene pati nodrukāja 1 rinkopu, kurā nebija ne rekvizītu, ne parakstu, vienkārši uz baltas lapas, ka šie izdevumi saistīti ar viņu intelektuālā īpašuma izmantošanu u.c. Vai tad tā var darīt?!!! pat tās 2 viņu vēstules nebija ierakstītas, tā ka mamma tās varēja mierīgi izmest ārā, kopā ar citiem reklāmas paīriem un es par tādu piedziņu nemaz nebūtu uzzinājusi. Man tāds jautājums, vai nomaksājot pamatparādu viņi liksies mierā? esmu gatava samaksāt uzreiz, bet viņi man sastādījuši kaut kādu grafiku, kur vēl pa virsu rēķina apm. 2 LS mēnesī... Kā labāk rīkoties?Paldies, ja kāds sniegs atbildi.

A anna 18.10.2009

Nav nekādu likumisku tiesību Julianusam prasīt parādu samaksu par gandrīz 10 gadus veciem rēķiniem. 1) J. ir jāpierāda parāda esamība - uzrādot Baltcom grāmatvedības bilances no 1999.gada, ka konkrētā persona ir ierakstīta katru gadu debitoru sarakstā. 2) atbilstoši likumam "Par grāmatvedību" grāmatvedības dokumenti jāglabā 5 gadus; tādējādi - personai nav pienākums uzglabāt par 5.gadiem vecākus dokumentus; 3) Baltcom ir saistoši par telekomunikācijām Satiksmes ministrijas pieņemtie nolikumi, spec.likums, patērētāju ties.aizs. likums u.c. (SM mājas lapā var atrast šos nolikumus) - telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējam pret parādniekupar neapmaksāto rēķinu pretenzija jāizvirza 2 MĒNEŠU laikā no pakalpojuma sniegšanas dienas - ja tas nav izdarīts, tad pakalpojumu sniedzējs vēlāk nevar izvirzīt šādu prasību, jo arī patērātājam ir tiesības celt iebildumus pret izsniegto rēķinu.
Tā kā šis termiņš ir noteikts 2 mēneši, tad par kādu parādu var runāt pēc 10 gadiem?!!!
Ieteikums - pirms firmas slavināšanas - palasiet arī likumus un citus saistošos noteikumus; ja nav pietiekamu zināšanu, lai izprastu likumdošanas normas - ir speciālisti, kuri var sniegt atbildes uz šiem jautājumiem.
Tad vēl - LR likumos nav formulējuma - parādu piedziņas firmas!!! - ir SIA, kas nodibināta atbilstoši Komerclikuma un UR prasībām, kas nodarbojas ar uzņēmējdarbību. To, ka šīs firmas darbojas kādas citas personas uzdevumā (CL saistību tiesību sadaļa par pilnvarojuma līgumiem), tad viņai savas pārstāvības tiesības ir jāpierāda ar pilnvaru; šīs firmas ir un paliek tikai un vienīgi kreditoru pilnvarotās personas, kurām nav tiesību prasīt vairāk (kā parasti tiek formulēti prasījumi samaksāt par viņu darbu), nekā esiet parādā pašam kreditoram!!!

L Liene 01.04.2011

Man ari draudēja ar tiesu darbiem atsutija pirmstiesas vestuli pat, bet kad lidz noraditajam datumam nesamaksaju neviens tiesa mani neiesudzeja tagad jau esmu 5 tadas vestules sanemusi

P Patriots 01.04.2011

Tie visi ir leišu bandītisko grupējumu kantorīši, kuri baltos nēģerus piš visos caurumos, ka šļakst vien.

A aijiņa 09.01.2013

Man arī atnāca vēstule par rarādu, bet kāpēc man viņiem kas jāmaksā maksāšu kuram esmu parādā.

ф ФРИГОЛД 09.01.2013

Прикольно..если ты должен за какую то услугу и вовремя не отдал..то ПО ЗАКОНУ...фирма может передать долг фирмам-вышибалам...а вот ЗАКОН..сумма процентов выплаты НЕ ДОЛЖНА превышать суммы основного долга..например должен 100 лат..отдай 200 лат..а с тебя вымогают 1300 лат...не хочешь-не можешь платить такую сумму?Ну заблокируем конт и будем снимать ВСЁ!!что на конт перечисляется...кушайте листики и травку на улице...Это законно???

ф ФРИГОЛД 09.01.2013

Maddalena Вы вообще читаете коменты внимательно?При чём тут ситуация которая произошла с другим человеком и мой пост в другой теме???

ф ФРИГОЛД 09.01.2013

smīkņa расслабтесь..долг за пылесос у моего мужа и он за него платит..постом выше писалось про одного знакомого у кого был долг за Теле2 и я просто привела пример..хотя меня это не касаеться и он сам решает свою проблему.Ясно изложенно?А причём тут соцы в этой теме??

K kkrists 27.09.2013

Nekas nav mainījies: http://julianus-inkasso-latvija-c-47772.kontakti.lv/lv/atsauksmes/

S stirninja 08.10.2013

Sveiki!

Tā arī neko nesaprotu, gads kā apkārt, kā maksāju viņiem ik mēnesi noteiktu summu, kura uzrādīta noslēgtajā vienošanā, zvanīju savai kreditorei un slēgt jaunu vienošanos, bet nav sasniedzama, telefons izslēgts. Nejauši uzgāju šīs sūdzības par Julianus Inkasso un sāku domāt, varbūt esmu piemuļķota?

F fāters 05.11.2013

Kas tas par debilismu???!!! Man uz draugiem atnāk vēstule, kad mani meklē SIA "Julianuss Inkasso Latvija" Tādu kā ''noziedznieku''... Cik man saprotams, ja kāds pārņem kredītsaistības tad jābūt nosūtītai uz manu deklerēto dzīves vietu (kura bija norādīta līgumā kad ņēmu kredītu) ierakstītai vēstulei un juridiski apstiprinātai; kad no tādas un tāds kompānijas tiek pārņemtas kredītsaistības. BET!!!??? Kāds tur vairs juridiski apstirināts, ka JURISTS ADVOKĀTS UN VĒL PIEDEVĀM PARĀDPIEDZINĒJS...
Esmu informēts kad ir tāda ''kafija'' trīs vienā.

Agnese91 18.12.2015

Es ari tikko saņēmu tadu vestuli. Un telefons ir mobilais, neviens neatbild. Un ka mums ir parasti: pieraksta sarunu mūsu drošībai, vai visi operatori ir aizņemti, tāda nav.

B Brenda 18.12.2015

Nekādi operatori tur nav.Pašai bija ar viņiem darīšana.Strādā tur forši un laipni cilvēki.Pirmo reizi tāda attieksme, ļoti laipni, un pretīmnākoši, sastāda tev kādu grafiku tev vajag, kā arī kādu summu pats vēlies mēnesī maksāt:)

ž Žanis000 06.02.2017

Boti uzdarbojas. Tas jau nekas, ka administrēšanas maksa ir lielākā nekā mēneša maksājums Tiesu izpildītājs un basta.

V Vēsā 27.07.2016

Es ar nesaprotu kur tādi rodas.Man te piesējās par mistisku parādu Bitei,kur man šķita,ka nav nekāda parāda.!!!Tad kur gan Bite bija agrāk?Pat neatceros ,cik gadus atpakaļ biju ar Biti sasējusies!Vai Bite mani nevarēja atrast agrāk pēc deklarētās dzīvesvietas?Sviests kautkāds!!Rodas iespaids,ka kāds speciāli stiepj gumiju un tīšuprāt audzē procentus!Labi ,ka esmu nabags un man pat kaķis nepieder!

man ari atgaja draudu vestule no julians inkaso bet ne jau uz majam bet gan uz odnaklasniki .ru,es esot parada bites kompanijai es saprotu ka esmu bites kompanijai parada bet man vini tagad liek viniem samaksat to paradu jo vini esot bitei pasi samaksajusi mana vieta,es vienkarsi esmu soka.

ž Žanis000 06.02.2017

Šī firma, ja to var par firmu nosaukt, sūta vēstules sociālajos tīklos, no fake profiliem, lai atzvana, uzraksta u.t.t , nemaz nepārliecinoties vai tas cilvēks vispār ir kam parādā. Zvana darba devējam un viņuprāt radiniekiem, kuri nav pat radinieki. Tas laikam izsaka visu par tādu iestādi. Civillikums arī vēl nav atcelts. Tas laikam iespējams tikai Latvijā. Saprotiet, ja lieta no nonāk kādam pie tiesu izpildītāja, tad tiem reketieriem neatlec nekāds labums. Bet ieteiktu visu risināt caur tiesu izpildītāju, nav ko barot šos reketieru kantorus.

J Jānis Bulavs 07.07.2017

Firma atkal uzdarbojas, atkal prasa neesošu parādu par 2008.gada Baltcom (tagad Tele2) it kā sniegtajiem pakalpojumiem. Baltcom tajos gados rīkojās nekrietni un Līgums ar viņiem tika lauzts, visas saistības tika nokārtotas u.t.t. - nekādas informācijas par vel papildus summām, kas tiem būtu jāmaksā nav. Tagad 26.06.2017 - atnākusi skaista vēstule, kur kopā ar piedziņu un procentiem jāmaksā 49.28 EUR.

M MNkonsultants 02.08.2017

BEZMAKSAS juridiskās konsultācijas finanšu grūtībās nonākušajiem!

Vai parādsaistības Jums kļuvušas par smagu krustu, vai parādu piedzinēji jau zvana un neļauj Jums uzelpot?
Saņemiet visizdevīgāko risinājumu rakstot mums uz [slēpt]@inbox.lv !

Ja pārmērīgo maksājumu dēļ vairs nespējat maksāt, likumā Jums paredzētas tiesības atbrīvoties no esošajām parādsaistībām un visi Jūsu parādi tiks dzēsti pilnībā! Raksiet mums un mēs visu izstāstīstīsim bezmaksas!