www.sudzibas.lv Julianus Inkasso Kas tas par kārtējo šaraškina kantori?

Julianus inkasso - Kas tas par kārtējo šaraškina kantori?

Vai kāds var pateikt, kas tas ir par kārtējo šaraškina kantori uzradies "Julianus Inkasso Latvija", SIA. Atsūta man te kaut kādu draudu vēstuli, ka mani sūdzēšot tiesā, jo no 1999.gada esmu parādā "Baltcom GSM SIA". Tad pasakiet man lūdzu kāpēc man būtu parāds jāatdood "Julianus Inkasso" nevis "Baltcom GSM"??? Pat prātā nenāk šitiem neko atdod- kam esmu parādā tam arī varbūt atdošu. Atsaucieties lūdzu kuram vēl viņi tik nekaunīgi draudējuši - ar tiesas darbiem.

E

L Laura 19.06.2008

Pareizi raksta. Likumiskos procentus aprēķina no saistību izpildes termiņa.

J jānis 24.07.2008

Nē nu labie komentāri. Redzams, ka Julianuss darbiniekiem nav īpaši ko darīt. Pilnīgi skaidrs, ka visus šos, it kā gudros, komentārus sarakstijis šī kaktu kantora darbinieks.

K Kristīne 19.08.2008

Cilvēku apsūdzot ir jāpierāda viņa vaina nevis nevainība, diemžēlll :) Daži te putru vāra. Un tā kā, es pati esmu dažu latu parada dēļ iesaistīta šajā firmā, bet strādāju par juristi, tad viņiem piezvanīju un atklāti visu pateicu, kas un kā, bet dažu latu dēļ neviens nekādu tiesu pat nesāks...

L Laura 20.08.2008

Juriste Kristīne
1) Tu jauc civilprocesu un kriminālprocesu.
2) Piedziņas lietās nekāda "apsūdzēšana" nenotiek.
3) Nevainīgumu nevis nevainību.
4) Ir bijuši gadījumi, kad process tiek uzsākts arī dažu latu dēļ.

5) Ko tad tu diez viņiem atklāti pateici (kas un kā)?

I INĀRS 12.09.2008

man tāpat atnāca vēstule par parādu, par 1999-2000g kas bija ar baltcom apmēram 150, 00ls . un to konfliktu es jau biju izsmēlis ar creditreformu un baltcom jo tas līgums bija taisīts ar manu nozaudēto pasi un man paraksts bija viltots, un lieta bija izbeigta un vainīgā persona bija baltcom dīleris kas taisījis tos viltotos līgumus, es gāju es creditreformu un baltcomu un pierādīju ka tas nav mans paraksts un līgumu neesu slēdzis un lietu izbeidza, bet tagad atnāca vēstule un es pazvanīju uz julianus un pateicu ka neko nemaksāšu, bet šie dziet savu ka nopirka manu parādu un man tik un tā būs jāmaksā, kaut gan es neesu vainīgs.Un julians tagad saka ka man jāpierāda ka neesu vainīgs, tad lai iet viņi trīs mājas tālāk un paši pierāda būtībā jau nav ko pierādīt, es neesu parādā neko.un neko netaisos pierādīt.lai sūdz tiesā un viņi paliks ar garu degunu.

A Andrejs 15.09.2008

Man atnāca paziņojums par prasījuma tiesību cesiju, kā it ka man ir nenokārtotas saistības ar tele2 no 30.11.2003 29 Ls ( par ko es stipri šaubos). Līdz šim uz manas deklarētas dzīves vietas nav atnāksi neviena brīdinājuma vēstule no TELE 2. Šobrīd Julianus man pieprasa apmaksāt 150 Ls. Viņi draud, ja es neapmaksāšu visu summu, piespiedis apmaksāt caur tiesu, un ja viņi vinnēs procesu tad man būs gan jāapmaisa apaļo summu plus tiesas izdevumi.

Palīdziet lūdzu!

L Laura 15.09.2008

Andrej, ja tiešām droši zināt, ka neesat neko nevienam parādā, neliecieties zinis, nekas slikts nenotiks.
Runa varētu būt tikai par dokumentu viltojumu, tad tiesā jāpieprasa dokumentu ekspertīze, lai noteiktu, ka uz tiem nav jūsu paraksta.
Sazinieties ar Julianus, kādi viņiem ir dokumenti par parāda esamību.

A Andrejs 16.09.2008

Kaut kads murgs! Kāpēc mani nevien nebrīdināja, kā esmu parādnieks? Tele2 sāka vienu parāda summu, creditinform citu (un kāpēc creditinform nebrīdināja?) un Julianus trešo, kam ticēt? Es pat nezinu vai parāds tiešam bija un ja bija kāpēc tikai tagad tas izpeldēja kopā ar procentiem? Vai tas ir likumīgi, kā nebrīdinot parādnieku par nenokārtotam saistībām, tie gaida kad procenti izaug un tad sūta drauda vēstules par tiesu un tiesas izdevumiem u.t.t.?

L Laura 16.09.2008

Tas, ka nav brīdinājuši, nav pārkāpums, JA jums TIKA piestādīts rēķins.
Varat man atrakstīt, ja vēlaties. Varu kaut ko varbūt palīdzēt. Bet tikai, ja vēlaties. [slēpt]@inbox.lv

A Andrejs 16.09.2008

Vajag mazliet pagaidīt, kad atnāks oficiāla ierakstīta vēstule ar atbildi no tele2, uz manu pretenziju. Pēc tām domāšu kā rīkoties tālāk, bet maksāt visu summu kategoriski atsākos.

L Laura 16.09.2008

Procenti nedrīkst būt lielāki par pamatparādu (ja kas).

R rītajoks 18.12.2008

Par csng ja jau esmu parādā kaut kādai apdrošināšanas firmai tad kāpēc viņi pirmie man nesūtija vēstuli, bet gan uzreiz kaut kāds jūlijs kas vispār kā izrādās ir karstasinīgo un fikso puiku Tomasa un Urmasa kantoris?

G GUN 22.12.2008

Pilnīgas muļķības, ka firma vienkārši sūta papīrus par neesošām lietām.(varam celt pretprasību un rezultāts, kā saka būs uz sejas)
Sorry, bet pašam tāds atnāca.
Sākumā biju sašutis utt, bet pēc tam padomājot ar vēsu prātu, -bija...
Ko lai dara, jāmaksā, pats vainīgs.
Pats esmu visadu banku klients, un iespējams neko man šāda vēstulīte
sabojāt nevar, bet ja nu?
Tā ka, savām darbībām ir jāseko līdz un savu pasi nevajadzētu apkārt mētāt.

G GUN 22.12.2008

Veči, laime ka līgumā nav minēts vārds "līgumsods", tad būtu auzas
pilnīgas, tad parāda summa būtu nevis, piemēram 120Ls
bet 1255, 77 un plus visam tam brāļi tiesu izpildītāji kuri tad arī savāc
visu šajā summā, tāpēc labāk samaksāt un aizmirst.
Un nav ko komentēt un izlocīties, par veciem grēkiem.
Kāda atšķirība kas to naudu piedzen, Braļi Ilmāri, vai Misters Barozi.
Parāds ir cedēts, tas nozīmē pārdots, par cik tā ir viņu iekšējā lieta.

Laimīgu jauno gadu, bez veciem parādiem!!!

P piepe 23.12.2008

Man labi, nevienam neko neesmu parādā, neviens neko man nesūta... :D

G Genadijs 21.01.2009

Man ari atnaca vestule ar kadu ljoti lielu summinju apmaksai un es izdariju secinajumus! jo 2 dienas laika neviena paradfirma neprasa samaksat 400 lati par tele2 es vispar nekad neesmu nemis tele 2 pakalpojumus!))) NU TADA SAJUTA KA TUR CITPLANIETIESI SEDE UN RAKSTA SOS PARADUS
SECINAJUMI - CILVEKI NEREAGEJIET UZ SADAM VESTULEM NOPIETNI UN GRIEZIETES PEC ADRESA KURA JUMS TUR RAKSTITS KA IR NESAMAKSATJ! JO ES IZDARIJU TA! SANEMOT VESTULI NO SA CITPLANIETIESU COMPANIJA UN ATBRAUCU UZ PASU TELE 2 BIROJU TUR PASAKA KA TADU LIETU NEPASTAV VISPAR UN MANS UZVARDS NEKAD NEBIJA AR TELE2 PAKALPOJUMIEM!
NU TA ES VIENKARSI TALAK PA ATRKAJA EJU UZ IENEMUMU POLICIJU NU TUR MAN VISU PASKAIDROJA KA VINJI PASI IZSKATIS SO LIETU UN VISS DARBS IR PADARITS! VEEL DOMAJU IET UZ POLICIJU! HA HA TOCNA CITPLANIETIESI!VAI NU VINJI KA SAEMA NO NEVAINIGIEM CILVEKIEM GRIB UZBLIEZT APALJU SUMMINJU!

й Йо 02.02.2009

Очередной лохотрон. Что с человека взять если его уволили с работы, а имущество ему не принадлежит. Максимум, что могут сделать, так это занести в черный список. К тому же ни одна уважающая себя фирма не будет связываться с такого рода канторой.

J Janis 02.02.2009

Не вздумайте им платить, есть судебные исполнители вот с ними и договаривайтесь, это всё-таки уже судебное решение.

J Janis 02.02.2009

По данным Реймо Томингаса из Creditreform Eesti, из их 15 штатных сотрудников только трое -юристы, фирма также постоянно сотрудничает с четырьмя юристами “на стороне”. Ивар Таммемяэ из Intrum Justitia, говорит, что высшее юридическое образование имеется у 8 работников из 33. В CKE Inkasso и в Julianus Inkasso эти цифры составляют соответственно 2 - из 4 и 8-9 - из 31.
=>http://rus.delfi.ee/archive/article.php?id=20063919&ndate=1223493924&categoryID=379261&com=1&s=1&no=100

D Dace 02.02.2009

“Тем не менее если кто-то предъявляет вам требование через инкассо-фирму или она сама делает это, то главное правило - не вступать с нею в диалог, - рекомендует Кустов. - Потому что это, как с той цыганкой, что предлагает погадать. В результате всё равно останетесь без денег. Лучше сразу обращаться за помощью к юристу”.