www.sudzibas.lv Julianus Inkasso Kas tas par kārtējo šaraškina kantori?

Julianus inkasso - Kas tas par kārtējo šaraškina kantori?

Vai kāds var pateikt, kas tas ir par kārtējo šaraškina kantori uzradies "Julianus Inkasso Latvija", SIA. Atsūta man te kaut kādu draudu vēstuli, ka mani sūdzēšot tiesā, jo no 1999.gada esmu parādā "Baltcom GSM SIA". Tad pasakiet man lūdzu kāpēc man būtu parāds jāatdood "Julianus Inkasso" nevis "Baltcom GSM"??? Pat prātā nenāk šitiem neko atdod- kam esmu parādā tam arī varbūt atdošu. Atsaucieties lūdzu kuram vēl viņi tik nekaunīgi draudējuši - ar tiesas darbiem.

E

D dace 02.04.2008

JULIANUS INKASO, TĀ KĀ AR SAVIEM GLUPAJIEM KOMENTĀRIEM ESI MANI NOKAITINĀJIS, SNIEGŠU DAŽUS PADOMUS CILVĒKIEM, KO TE MĒĢINAT MUĻĶOT.

J jānis 02.04.2008

Ja kāds ir saņēmis vēstuli no Julianuss Inkaso par it kā esošu parādu, NEKĀDĀ GADIJUMĀ NEMAKSĀJIET VIŅIEM!!!
1. PIEPRASIET LAI VIŅI UZRĀDA RAKSTISKUS DOKUMENTUS, KAS APLIECINA PARĀDA ESAMĪBU.
To viņi nevarēs. Kaut kādi līgumi, ko ko viņi slēguši sazin ar ko, neapliecina, parāda esamības faktu. Lai uzrāda Baltkom GSM rēķinu, ko neesat apmaksājis. To viņi nevarēs.
2.Ja Julianuss Inkaso neliekas mierā. DODATIES UZ DATU VALSTS INSPEKCIJU (Rīgā, Kr.Barona 5-4, LV-1050, Latvijā | Tel 7223131, fax 7223556, [slēpt]@dvi.gov.lv). LAI TĀ NOSKAIDRO, KĀDĀ SAKARĀ, BEZ JŪSU PIEKRIŠANAS KĀDS IR NODEVIS JŪSU DATUS (KAM NEESAT DEVIS SAVU PIEKRIŠANU) TREŠAJAI PERSONAI.
3.Ja Julianus Inkasso draud ar ievietošanu melnajā sarakstā, neuztraucieties, VIŅU DATUBĀZI TĀPAT NEVIENA NOPIETNA INSTITŪCIJA NEIZMANTO. Par draudiem atkal ziņojiet Datu valsts inspekcijai.

L Laura 02.04.2008

A man mācīja, ka gadījumos, ja ir normu kolīzija, tad augstākas ir speciālās NORMAS par vispārējām NORMĀM. ;)

J jānis 02.04.2008

Laura, tas jauir tas ko es saku :). Gan jau Datu inspekcijā jums paskaidros, kurš likums augstāks;)...

L Laura 02.04.2008

Man šobrīd pilnīgi pie kājas Valsts Datu inspekcija (negribu ielaisties garākās diskusijās, kaut gan arī par šo tēmu varētu pastrīdēties), es neesmu nekādi saistīta ne ar parādniekiem, ne ar Julianus. Uzskatu, ka ir jāmaksā, ja esi kādam parādā, bet ja neesi, tad nav. Elementāri.

J jānis 02.04.2008

Julianus Inkaso, nobijies:)? Kur tad tagad pazudušas visas tavas lanas, lauras, jāņi un saantas:)?

L Laura 03.04.2008

Es domāju, tu nabaga Juliānu būsi pamatīgi nobiedējusi. :D

V Vetal 03.04.2008

Bet nevar būt taču ka Julianus iet uz tiesu ar plikām rokām, bez jabkādiem dokumentiem? Cik redzēju, tagad tiesas ar viņu dalību notiek visai bieži, nevar būt ka arī tiesā ņem uz pontu? :)
Itkā jau negribas maksat to parādu + 40Ls procentus + 15Ls viņiem "par darbu", bet samaksāt to visu + tiesas izdevumus - arī negribas :) Ko darīt?

I Inga 03.04.2008

Nu gaidi tad tiesu. Ja neesi parāda, tad jau nav ko uztraukties. Bet, ja zini, ka parāds reāli ir, tad tiesā jau tev iedos visu dokumentu norakstus - gan līgumu, gan rēķinu, gan visu pārējo. Un protams, ka tukšam rokām uz tiesu neviens neiet.

V Vetal 03.04.2008

ka jau rakstīju, parāds ir, un procentiem arī varu piekrīst (40Ls), bet 15Ls pašam Julianus galīgi negribas dot

J jānis 03.04.2008

Ko tad Julianus te atkal sarakstijis:)? Cenšaties radīt iespaidu, ka vismaz Jūsu izdomāto pamatsummu vajadzētu samaksāt? Neko Jums nevajag maksāt!
1. Ja Jūs varētu uzrādit Baltkom GSM rēķinus, kuri it kā nav apmaksāti, tad izdarītu to jau uz pirmo pieprasijumu pirms tiesas, nevis te muldētu, ka to uzrādīsiet tiesā.
2.Vai tad Jūs nezinat, ka šos parādus nemaz NEVAR SŪTĪT UZ ŠĶĪRĒJTIESU. Tāpēc, ka laika periodā par kuru te runājam, Latvijā vēl neviena šķīrējtiesa nebij nodibināta un līdz ar to abonentu līgumos nevar būt iekļauta klauzula par iespēju sūdzēt konkrētā šķīrējtiesā.
BEIDZAT MUĻĶOT CILVĒKUS! VARBŪT APSVERIET IESPĒJU PIEŅEMT DARBĀ JURISTU, KAS VARĒTU IZSKAIDROT JUMS Š''IS ELEMENTĀRĀS LIETAS.

V v 07.04.2008

Ieliku vēstuli ko viņi ir atsūtījuši, Dace, varētu lūdzu uzmest aci? :) neizskatas, ka "ķer uz muļķi" (vienīgi, nezinu par tiem "zaudējumiem" 14.30Ls)

V v 07.04.2008

bija vēl viena vestule no viņiem (ar itkā Tele2 parakstu), "paziņojums par prasījuma tiesību cesiju"

* *** 09.04.2008

Ko jūs te visi cepaties! Te gudrie LU juristi, advokāti utt.
Lūk ko teikšu. Pieņemot, ka parāds pastāv un pēc 9 gadiem Jūs saņemat brīdinājumu par pamatparāda un procentu samaksu. Pirmkārt, procentu pieaugums apstājas sasniedzot pamatparādu, tādēļ tie procenti arī nevar augt bezgalīgi atšķirībā no līgumsoda, kurš nav aprobežots. Otrkārt, ja lieta aiziet līdz tiesai, tad tiesai var lūgt samazināt parādu, jo kreditors rīkojies negodprātīgi 9 gadus nepiedzenot parādu, resp. kreditors netaisnīgi iedzīvojies uz parādnieka rēķina. Treškārt, pēc kaut kāda bridinājuma saņemšanas es arī nemaksātu, ja vien brīdinājumam nav ievienota pilnvara, kas apliecina tiesības saņemt un piedzīt parādu.
Lūk tā un nav vērts te stresot.

* *** 09.04.2008

Ja nepieciešama palīdzība dodiet ziņu. Es tā BIG pasūtīju trīs mājas tālāk, vienīgi, ko viņi piedzina tas ir pamatparādu un 6% gadā. A draudēja man te arī ar brīdinājuma vēstulēm, ka piedzīs Ls 5500, 00 utt.

D Duuda 09.04.2008

Ieteikums ! Ja atnaak saada briidinaajuma veestule, sazinieties ar kantori, kuram juus patiesiibaa esiet paraadaa, apmaksaajiet savu paraadinu, bet Julianus Inkasso lai paliek bez savie procentiem ! Man pieredze ! Viss ok :)

* *** 09.04.2008

Dacei. Ko Jūs te muldāt "tāpēc, ka laika periodā par kuru te runājam, Latvijā vēl neviena šķīrējtiesa nebij nodibināta un līdz ar to abonentu līgumos nevar būt iekļauta klauzula par iespēju sūdzēt konkrētā šķīrējtiesā".
Vairākums šķīrējtiesu darbojas no 90 gadus vidus, kad vēl bija spēkā vecai labais Civilprocesa kodekss un tā 3.pielikums "Nolikums par šķīrējtiesām".
A Jums iesaku, pirms kaut ko rakstīt, 7 reizes padomājiet, ko Jūs rakstiet.

V v 09.04.2008

Man tie "zaudejumi" ko jāmaksā (bez pamatsummas un 6%) ir tikai 15Ls, tā kā laikam nav ko cepties un jāsamaksā arī tos :)

* *** 10.04.2008

Es jau samaksātu tikai pamatparādu un tos 6%. A zaudējumus nemaksātu. Bet pirms kaut ko maksāt sazinaties ar tagadējo Tele2 un visu noskaidrojiet!

L Laura 10.04.2008

Piekrītu, es arī zaudējumus nemaksātu. Pastāv risks, ka šamējie iet līdz galam un mēģina piedzīt tos 15 Ls, bet lielāka iespēja, ka negribēs ķēpāties.