www.sudzibas.lv Ge Money Bank attieksme pret klientiem!

Ge Money Bank - attieksme pret klientiem!

Mīlīši - es esmu šokā man tikko noēda visu Zelta zivtiņu!!! Pirmo reizi saskaros, ka lai sazvanītu banku uz norādīto viņu numuru 1878, tas izrādās ir paaugstinātas maksas zvans!!! Man šoks - un mājas lapā nav pat minēts, ka tas ir maksas zvans!
GE M0ney ir laupītāji un meļi! Nezvaniet uz šo numuru!

I

P Psrs 04.11.2010

Ko tad Tu gribēji? Visi četrciparu numuri ir maksas! Bankas tak tagad plēš no cilvēkiem 9 ādas! GE Money banka vispār ir vistizlākā! No viņiem visi lielie klienti iet projām! Tiko padirsa vēl vienu lielu uzņēmumu!

M MazaiS 04.11.2010

Ejiet uz trako namu ļautiņi.! Tas ir vienīgais ko varu jums novēlēt.!

N nika 15.11.2010

tas nav maksas numurs. tarifs tāds pats kā uz parasto Lattelekom numuru. skaidrs, ka no zivtiņas zvanot tas sanāk dārgi. padomāt vajag, pirms sūdzēties.

C como 25.11.2010

Ko tu tur pļūtī, Nika, ka 1878 nav paaugstinātas maksas numurs???
Protams, ka ir, man ari baigais rēķins par zvanu uz to nr. pienāca! Zvaniju no Lattelekom fiksētā pieslēguma (zvani LV par brīvu uz visiem fiksētā tīkla numuriem).
Vairāk tādas muļķības nedarīšu, lai zvana man paši, ja ko vajag!

N nika 03.01.2011

1878 maksā tik pat, cik zvans uz parastu Lattelecom numuru. Tas nav paaugstinātas maksas.