www.sudzibas.lv Favorit plus Dzīvnieki mirst

Favorit plus - Dzīvnieki mirst

Ļoti žēl, ka kluba Favorit plus vadībai maz interesē kā strādā viņu audzētāji, kuri pārdod kucēnus pievedot klāt un neslēdzot pirkšanas-pārdošanas līgumu Un vel piedevām kucēns jau tajā pašā naktī saslimst, kaut ārstējām pēc 3dienām mira.Mūsu mazajam mīlulim bija vīruss.neiet jau runa par naudu, bet kādas ir cilvēku morālās mokas, ka tu dari visu iespējamo, bet tavā acu priekšā mirst nevainīga dvēsele.Kurai tu nespēj palīdzēt, jo audzētāja dikti steidzās pārdot, nebija laika, nebija kam atstāt kucēnu pieskat, kamēr pati aizbrauca izklaidēties uz ārzemēm.Suņukam vajadzēja tik vien kā 2nedēļas vel padzīvot pie mammītes, pēc pirmās potes.Šai klubā notiekti vairs nevēlētos iegādāties nevienu mazuli un draugiem neieteiktu.

P pie'cakar'etais 14.02.2010

Cik mm apmierinata, doma ka favortam celsies reitings, kamer jus tadas emmas rukajat, cilvekus mulkojat aizmirstat, it sevi's'ki 'seit min'et'as

I Ieva 23.02.2010

Zinat, ka Dace sleepjas te aiz visneiedomakajiem vardiem. Tas ir vinas stilaa draudet un teikt visu, kas seit jau minets. Ir lietas ko vina loti parkapj un tas viss noteikti naks augsa.

E estere 23.04.2010

tas ir vnk apbrinojami, cik zemisk var iztureties cilveki...ari es nopirku kucenu of Fortis...melnu mopsa puiku...audzinajam ta ka ieteica auzdetaji...izgajam sunu skolu..regularas arsta vizites, profesionala bariba...viss kaa pienaakas...peec gada kuceens nomira...un pirms tam, kaa jau minets cita saita...kucens slimoja ar adas slimibu...
parak daudz sakritibu, lai kads uzdrosinatos teikt, ka ta ir citu cilveku apmeloshana..

pats interesantakais tas, ka kucena pardevejs nelikas ipasi izbrinits, ka kucens ir nomiris...

K kriksis 23.04.2010

Man ir divi suņi. Viens no viena kluba otrs no otra kluba.
Suņi ir nodrošināti ar visām ekstrām, sakiet ja man būs kucēni viņi tiks nomelnoti tikkai tāpēc, ka kuce ir no šī kluba?
Tas ir atkarīgs no cilvēka nevis no kluba. Vairāk ir jāinteresējās par suņu audzināšanu, barošanu un labsajūtu. Bet nevis jātaisa suņu bizness.

I Ilse 16.11.2010

Nu ziniet cik Jums ir maz info par to, kas ir Šizofrēnija... Cilvēks ar šo dg. to nopirkto sunīti būtu apglabājis un licies mierā, nevis mēģinājis kaut ko šeit pierādīt. Šizofrēniķiem ir domāšanas defekti un daudzas citas lietas, tādus tekstus rakstīt šie slimie cilvēki nevar. Un daktere Līvija Bērziņa - sabotāža, lai vel no viena aspekta uzbruktu cilvēkam!!! Tipa it kā pat ārsts saka, ka viņa ir slima. Muļķības neviens no komentāriem diagnozes stādīt nevar, it sevišķi jau, ja izliekaties par ārstu, tad uzziniet elementāras lietas, jo šeit apgrozās cilvēki, kas arī kaut ko saprot no psihiatrijas!

G Guna 20.11.2010

Mēs pāris gadus atpakaļ iegādājāmies pie Margitas Dunskas kucēnu Čihua-hua meitenīti.Kucēns, tagad jau pieaugusi kuce ir tīršķirnes un nav nekāds krustojums, ko te rakstītāji par šo audzētavu melš.Esam piedalījušies izstādēs, kur mūsu kucīte tika novērtēta teicami. Mēs paši braucām pakaļ kucēnam uz viņu mājām, kur apskatījām arī vecākus.Viņi mums mīļi izstāstīja par audzēšanu, kopšanu, barošanu.Ja jau būtu tādi krāpnieki, tad jau neatklātu, kur dzīvo.Jebkurš šķirnes suns var saslimt un ar laiku var parādīties kādas nopietnas slimības, kuras var pat ne no vecākiem, tas nenozīmē, kad audzētājs jums ir iesmērējis slimu kucēnu. Slimu, vārgu kucēnu uz reiz var atšķirt no vesela, jūs jau nepērkat "kaķi maisā".Un par iedzimtām slimībām, var jau veseliem vecākiem piedzimt kucēni ar nopietnām slimībām, kuras uzreiz nevar pamanīt, tikai ar laiku.Veseliem cilvēkiem aŗī dzimst slimi bērni.

J Julja 24.11.2010

Labdien!

cik esmu palasījusi Jūsu komentārus, figurē persona Dace, vai viņas mobilais telefona numurs beidzās ar 7393.
Jautāju, jo planoju iegādāties sunīti.

L Lolita 28.11.2010

Ceŗme, ta nav smuki .Lamajies sava maja .

J Jana 17.09.2011

Ja jau Jūs visi esat tādi suņu eksperti, tad jau Jums ir jāredz vai sunītis ir slims vai nē, audzētājs jau nevar zināt ar ko jūsu suņuks saslims pēc vairākiem mēnešiem, un kad pērk suni, tad ir jāinteresējas par visu, kas saistīts ar viņu. Domāju, ka pirms nomelnošanas ir jāpadomā, ko pats esi darījis nepareizi, un vairāk ir jāpalasa par savas šķirnes slimībām un to izraisītājiem. Varat palasīt par jebkuru klubu, par visiem ir kaut kādas sūdzības. Un pirms pirkšanas ir jāpainteresējas par visiem klubiem. Visi māk gudri dirst ;) Daudziem pazīstamajiem suņuki ir no šī kluba un nevienam nav nekādu sūdzību, visi piedalās izstādēs un iegūst teicamus vērtējumus. Pašai arī ir staffiņš no šī kluba un viņam arī viss ir kārtībā. Protams nevienam nenovēlu, lai suņuks saslimtu, bet pašiem arī ir jāpiedomā pie tā ko dari, tikai tad jānomelno kāds, to darīt ir viss vieglāk ;)

A anonimasekotaja 16.09.2012

Ja Jūs palasīsiet uzmanīgāk, tad pamanīsiet, ka visās sūdības par Daci ir viena un tā pati lieta!! VISU SLIKTO RAKSTA VIENADI VARDI .. CERME UTT.. DACE TU ESI NECILVEKS.

Ausainītis 16.09.2012

Nabaga sunīši!