www.sudzibas.lv Favorit plus Dzīvnieki mirst

Favorit plus - Dzīvnieki mirst

Ļoti žēl, ka kluba Favorit plus vadībai maz interesē kā strādā viņu audzētāji, kuri pārdod kucēnus pievedot klāt un neslēdzot pirkšanas-pārdošanas līgumu Un vel piedevām kucēns jau tajā pašā naktī saslimst, kaut ārstējām pēc 3dienām mira.Mūsu mazajam mīlulim bija vīruss.neiet jau runa par naudu, bet kādas ir cilvēku morālās mokas, ka tu dari visu iespējamo, bet tavā acu priekšā mirst nevainīga dvēsele.Kurai tu nespēj palīdzēt, jo audzētāja dikti steidzās pārdot, nebija laika, nebija kam atstāt kucēnu pieskat, kamēr pati aizbrauca izklaidēties uz ārzemēm.Suņukam vajadzēja tik vien kā 2nedēļas vel padzīvot pie mammītes, pēc pirmās potes.Šai klubā notiekti vairs nevēlētos iegādāties nevienu mazuli un draugiem neieteiktu.

Z Zane 14.03.2009

Vai, tik tā nav slavenā Dacīte Mecauce...

I Irina 15.03.2009

Drīzak jau pec audzetavas Vanila Dog izklausas kur smaidiga Margita Dunska pat nelabajam varetu slimu suni notirgot.

C Co 16.03.2009

No SS.lv:
""Uzmanīgi apskatieties uz šīm fotogrāfijām - tejās redzamā sieviete ir šizofrēniķe( vai veiksmīgi par tādu izliekas). Šī persona zvana uz dažādu šķirņu sludinājumiem, sacer dažādus gadījumus, par itkā mirušiem kucēniem un lelajiem suņiem kuri viņai pēdējā laikā ir miruši neilgi pēc paņēmšanas. Stāsti patiešām ir atšķirigi. Un pats galvenais- viņa tiešam prot iežēlināt un iegādāties kucenu par pusi no cenas. Neuzķerieties uz šīs personas stāstiņiem.. .. cilveks patiešām ir nopietni slims. Un ja dzirdat Vita Kaktiņa no Limbažiem, tad nekad nepardodiet šai personai savu kucenu.""

Nu vienkārši nav ko teikt. Un šitāda maita vēl atļaujas ko teikt par "'nelaimīgām dvēselītēm". Vita, vispirms pati izārstējies un tikai pēc tam ņem dzīvu radību, jo patreiz tu vienkārši neesi vēl tam gatava.

C Co 16.03.2009

Vēl par to pašu Vitu Kaktiņu:
Apskatieties uzmangi uz šīm fotogrāfijām - bildēs redzamā sieviete Vita Kaktiņa no Limbažiem (visticamak ir šizofrēniķe), vai tādu tēlo apzinati. Š, ī persona zvanās uz dažādiem sludinajumiem, sacer dažādas pasakas par itkā nelaimīgi bojā gājušiem kucēniem un lieliem suņiem. Tikai šķirnes gan vienmēr ir dažādas.. . Katram nākamajam kucenu pardevējam par iepriekš mirušo kucēnu diagnozes ir minetas citādas (epilepsijas, vīrusi .. . ). Un pats galvenais ko šī Vita pieprot ļoti labi- iežēlinat un kucēnus izspiest pa pusi cenas. Tas viņai tiešām labi padodas labi. Apskatieties un uzmanieties, lai nesanāk arī tā, ka vesel, dzīvespriecīgi kucēniņi nokļūstot viņas rokās āris dienu laikā mirst.

(bildes var apskatīt WWW.SS.LV)

B Baiba 16.03.2009

šāda veida kucēnu pārdevēji ir diezgan bieži gadījumi, un kāpēc šos cilvēkus nomelnot, ja ar viņiem atgadījusies nelaime audzētāja dēļ, par to var runāt daudz un dikti, bet tā notiek, it sevšķi ja palasa visas cilvēku sūdzības par dzīvnieku iegādāšanos.

I Ina 16.03.2009

Šāda veida diedelnieki arī nav nekāds brīnums, par puscenu izmangot kucēniņu un pēc tam pārdot!
kurš gan teicis ka tā nav veselīga konkurences iznīcināšana, sacerot šīs pasakas, par ļaunprātīgiem suņu audzētājiem, kas nerūpējās par saviem mīluļiem un grib tikai uzvārīties uz ''nabaga dzīvajām radībiņām'' Tie kas audzē dzīvniekus, zin, ka pilna pasaule ir ar tādām bezkaunīgām Vitām Kaktiņām, gan kā diedelniecēm, gan konkurences nomelnotājām!

K kima 16.03.2009

Nu ziniet ko - Ina, Baiba, Hari ( jeb dacīte trīs vienā) !!! Protiet kaunu !!! Vai tagad Vitai vajadzētu publicēt mirušā kucēna attēlu ???

V VitaKaktiņa 17.03.2009

Žēl, jūs tā saucamai Hari tā rakstat, es vismaz salīdzinājumā ar jums neslēpju savu īsto vārdu.Un, pērkot kucēnu pie jums es jums vienigajam pateicu par epilepsiju-mūsu franču buldogam, to nezin neviens svešs cilvēks izņemot draugus un mūsu jaukos labos Limbažu vetārstus kuriem esmu pateicīga.Tā, kā man ir skaidrs kas ir zem šī vārda Haris.Es, publiski šajā sūdzībā neēsmu minējusi jūsu vārdu un neēsmu nosaukusi par šizofrēniķi, ja nu jums tik ļoti vajadzīga informācija par jūsu pārdoto kucēnu kurš nomira.Lūdzu, esiet tik labi un atbrauciet uz Limbažiem aizvedīšu jūs pie sava vetārsta.Ja, izlasa visu cilvēku sūdzības visās 6lpp. par dzīvniekiem, mati ceļas stāvus.Tikai nezin kādēļ tik daudz sūdzību?

I Ina 17.03.2009

Tad pastāstiet cienījamā Vita Kaktiņa, kura nu pat jau pārtapa par Vitu Nikolajevu, kas tad Jums īsti nomira, franču buldogs, čihuahua, špics, vai vienkārši krancītis, sludinājumā bij nobildēts vienkāršs bezsugas sunītis, kāpēc zvanīt pa sludinājumiem un stāstīt ka Jums nomiris sunītis ārstu nolaidības dēļ un pēc tam publicēt ka pie visa vainīgs audzētājs, kāpēc vienam cilvēkam stāstiet ka nomiris čihuahua un citam ka bezšķirnes, bet izrādās ka tas bijis franču buldogs? Kādas sugas sunītis tad Jums nomira un cik saprotu tad tas nemaz nau viens sunītis kas nomira, bet gan vairāki un no kā tad Jums viņi tā mirst?
PS un es neesmu Dacīte... Un Vēl jautajums Vet. no Limbažiem- vai Jūs maz paši zinat kas šai kundzītei ir nomiris, tā bilde gan jau nemz nav īstā!

Mamma 17.03.2009

Meitenes nekascejaties, satiekaties un visu izrunajat. Interneta publiski viena otru nozakajot pie taisnibas nenonaksiet.

V VitaKaktiņa 17.03.2009

Man, paldies dievam mātes franču buldogs ir dzīvs dzer savas zāles un priecājas par dzīvi, bet mazais špiciņš nomira pec dažām dienām kad mazais kucēns nomira, saslima mana mazā sterlizēta meitenīte, kurai tik tiešām nebija vakcīnas, bija istabas klēpja sunītis.Slikti, ka nebija vakcinēta, tad no špiciņa nebūtu ieguvusi vīrusu, vai nu cik tas bēdīgi nebūtu esmu vainīga pie tā ka nebiju vakcinējusi.Nekad mūžā nevarēju iedomātie ka nopirkšu slimu kucēnu.Nevienu, es netiku iežēlinājusi, pādevēja no sākuma nepiekri rādot par lētāku cenu un man atteica, bet pēc 2dienām man pati pirzvanīja un piedāvāja pirkt, jo tieca ka neēsot kur mazo atstāt un piekrita pādot.Es, nevienam neko neuzspiedu.

Mamma 17.03.2009

Vita jus patiesam izklausaties maziet neadekvati, varbut tomer pashas vaina vien bija. Jums vajadzetu apmeklet psihoterapeitu.

V VitaKaktiņa 17.03.2009

Tā nu nav gan jūs`tā varat teikt, bet kucēns jau sāka vemt un piemetās caureja jau tās paša dienas naktī.Es, dzīvniekus mīlu un par viņiem rūpējos vedu pie ārsta un nepērku maximas lēto barību ar ko barot.Vienīgā kļūda bija par manu mazo bezšķirnes sunīti, ka nebiju vakcinējusi, bet tādas briesmīgas slimības mūsu mazajā pilsētā, pa ielu nemētājās.

Mamma 17.03.2009

Kapec dusmojaties uz citu ja pati savu vainu atzistat?

V VitaKaktiņa 17.03.2009

Kādu savu vainu špics nomira, bet mana sunīte to zarazu no špica dabūja no viņa un saslima pēc tam, tikai pēc dažām dienām, saslima 24 februārī, organisms visas šīs dienas bija cīnījies, špics saslima 14.02 nomira 18.02, tik ilgi nodzīvoja ja vedām pie ārsta likām sistēmas, potēja vitamīnus u.t.t.

Mamma 17.03.2009

Nu ka ta var teikt- es dzivniekus milu un tapec nevakcineju, jo musu mazaja pilseta tadas briesmigas slimibas pa ielu nemetajas. Vita jums tiesam ar galvu kaut kas nav kartiba. Un vel nekaunaties klubu apmelot, kuram vispar ar to nav nekadas saistibas.

Mamma 17.03.2009

Domaju slimibas izplatitajs bija nevakcinetais majdzivnieks, tikai ka krancitis izturigaks. Visi majdzivnieki ir javakcine!

V VitaKaktiņa 17.03.2009

Es klubu neapmeloju, neēsmu vainīga ka nopirku slimu suni no audzētājas kura sastāv šai klubā.Šajā klubā ir ļoti daudz audzētāju un pēc manām domām ļoti godīgi, tas neattiecās uz godprātīgiem cilvēkiem.

Mamma 17.03.2009

Temas virsraksta jus minat tikai vienu vainigo, minets ir kluba nosaukums. Tas ari viss.

Mamma 17.03.2009

Ta ir publiska kluba apmelosana, iespejams tads audzetas nemaz nav ta kluba biedrs.