www.sudzibas.lv Favorit plus Dzīvnieki mirst

Favorit plus - Dzīvnieki mirst

Ļoti žēl, ka kluba Favorit plus vadībai maz interesē kā strādā viņu audzētāji, kuri pārdod kucēnus pievedot klāt un neslēdzot pirkšanas-pārdošanas līgumu Un vel piedevām kucēns jau tajā pašā naktī saslimst, kaut ārstējām pēc 3dienām mira.Mūsu mazajam mīlulim bija vīruss.neiet jau runa par naudu, bet kādas ir cilvēku morālās mokas, ka tu dari visu iespējamo, bet tavā acu priekšā mirst nevainīga dvēsele.Kurai tu nespēj palīdzēt, jo audzētāja dikti steidzās pārdot, nebija laika, nebija kam atstāt kucēnu pieskat, kamēr pati aizbrauca izklaidēties uz ārzemēm.Suņukam vajadzēja tik vien kā 2nedēļas vel padzīvot pie mammītes, pēc pirmās potes.Šai klubā notiekti vairs nevēlētos iegādāties nevienu mazuli un draugiem neieteiktu.

V VitaKaktiņa 17.03.2009

Gadās, dzīvē pielaist kļūdas no kurām mācamies.Kamēr neēsi apdedzinājies, tādas kļūdas ne es pirmā ne pēdējā pielaidusi.Sāk par to visu interesēties tikai kad kaut kas atgadījies.

C Co 17.03.2009

A tas kucēns bija vakcinēts, vakcinācijas apliecība bija? Kucēnus ir aizliegts pārdot NEVAKCINĒTUS.

V VitaKaktiņa 17.03.2009

Nekādus jau papīrus neiedeva tikai kucēna reģistrācijas sertifikātu.

Mamma 17.03.2009

Un jus ta uz ielas stura dodat naudu cilvekam ko pirmo reizi redzat? Vai tas ir normali?

C Co 17.03.2009

Atvaino, cik tev gadi, Vita? Ja tu esi 12 gadīgs skuķēns, tad vēl tas ir piedodams, jo pieaudzis cilvēks tā nerīkotos- pērk suni kaut kur vārtu rūmē, neprasot vakcinācijas apliecību.

V VitaKaktiņa 17.03.2009

Tam nav nozīmes cik gadu, vienkārši nebiju saskārusies ar tādām lietām, gadās dzīvē arī tā.

Mamma 17.03.2009

Labaa tema, pricom te kaut kads klubs ja viena vecene noperk kaut ko kaut kur un sazin kads krancis vel nosprakst.

Mamma 17.03.2009

Vai to likiti, protams konkreta identificeta dzivnieka likiti, kads ir redzejis? Vai ari mes varam runat par shantazas un izspieshanas meginajumu?

B Baiba 17.03.2009

Labi ka sugas suņi ir tikai suņi pārējie kranči.Rīdzinieki tikai cilvēki, pārējie lauķi.

V Vita 17.03.2009

Par kādu jūs šantāžu runājat nevienu nešantažēju, es nepirku suņuku viena, bet līdz bija cilvēks kopā ar mani.

Mamma 17.03.2009

Tatad darbibas bija grupveida un ieprieks izplanotas.

V Vita 17.03.2009

Kādas grupveida, kādas izplānotas, vai jūs vispār saprotat ko rakstāt?Ja, nu jūs nekādi nevarat mani apliet ar meliem, tad rakstat tādas muļķības.Es, vienkārši vēlējos vīram uz dāvināt suņuku, skumjš fakts ar sliktām beigām.Varat taču ar mani sazināties kaut caur e-pastu, kāpēc slēpjaties zem svešiem vārdiem rakstot?Laikam jau jāslēpjas.

Mamma 17.03.2009

Par slepsanos runajot draugos. lv slepjaties tiesi jus. Kapec?

Labdien cienījamās dāmas un godājamie kungi!
Sakarā ar krīzi valstī un lielo bezdarbu arī manā lauciņā( vēlos paziņot, ka esmu psihoterapeite ar 30g. lielu pieredzi), velētos piedāvāt savu palīdzību. Šajā sakarā acīs man iekrita mūsu praksē tik labi pazīstama diagnoze" šizofreinja" un par cik man ir liela pieredze tieši ar šīs slimības arstēšanu, gribētu vērst Jūsu uzmanību manzm piedāvajumam. Cenas uz šo brīdi varētu but tādas: 10 - 15 ls par seansu - atkarībā no saslimšanas stadijas un ilguma. Uzmanīgi pārlasot visu šeit rakstīto gribetu noteikti stāsta galveno varoni mudināt nekautrēties un noteikti sakt kaut ko darīt lietas labā.
Ja pallīdzēt nespēsu naudu nekad neņemšu, tā kā saņemieties un rakstiet. Arī mediķi bieži neatzīst savu īsto veselības stāvokli, tāpēc jau ieprieks paziņoju - viss tiks turēts viīstakajā slepenībā.
Daktre Līvija bērza- Bērziņa.

V Vita 17.03.2009

Paldies, dārgā kundze jūs laikam, šo visu rakstīto labi pārzinat, ja jau pēc komentāriem tā varat spriest par otra veselības stāvokli.Neviens ārsts nemēģinās cilvēkam uzstādīt diagnozi personīgi ar viņu neaprunājies, caur internetu diagnozes pazīmes neviens nevar neko noteikt.

S sha 17.03.2009

Mjā Vita, Jūs te pamatīgi noliek.
Uzradušies pseidopsihiatri un ņergas.
Neņemos spriest kuram taisnība, bet nu argumentācijas: šizofrēniķe, šantāža, grupveida, iepriekš izplānotas darbības.. šādi argumenti jau par kko liecina.

C Co 17.03.2009

Par ko viss šis bazars. Viena dura pa lēto nopirkusi uz ielas suni pat nepaprasot papīrus. Nu no kļūdām mācās, nākamreiz pieies šim jautājumam nopietnāk.

A admin 17.03.2009

Piekrītu Vilim par ko bazars??????????? a Nu ko var malt tkšus salmus???????? Es atvainojos, bet tas vairs nav galīgi interesanti. Jāmeklē kautkas jauns kur pieslēgties. Paldies par uzmanību, tēmu slēdzu.
Administrators.

D dullaa 17.03.2009

Kas te vispaar notiek...?

S Sindija 18.03.2009

Milie cilveki juus vispirms visu noskaidrojiet kas iisti ir noticis pirms juus nosodat citu cilveeku. Taada nomelnosana nejies krastaa. Pasi vispaar saprotat ko runaajat? Seit iet runa par dzivnieku nevis par cilveeka nosodiisanu ko nau dariijis.