www.sudzibas.lv Favorit plus Dzīvnieki mirst

Favorit plus - Dzīvnieki mirst

Ļoti žēl, ka kluba Favorit plus vadībai maz interesē kā strādā viņu audzētāji, kuri pārdod kucēnus pievedot klāt un neslēdzot pirkšanas-pārdošanas līgumu Un vel piedevām kucēns jau tajā pašā naktī saslimst, kaut ārstējām pēc 3dienām mira.Mūsu mazajam mīlulim bija vīruss.neiet jau runa par naudu, bet kādas ir cilvēku morālās mokas, ka tu dari visu iespējamo, bet tavā acu priekšā mirst nevainīga dvēsele.Kurai tu nespēj palīdzēt, jo audzētāja dikti steidzās pārdot, nebija laika, nebija kam atstāt kucēnu pieskat, kamēr pati aizbrauca izklaidēties uz ārzemēm.Suņukam vajadzēja tik vien kā 2nedēļas vel padzīvot pie mammītes, pēc pirmās potes.Šai klubā notiekti vairs nevēlētos iegādāties nevienu mazuli un draugiem neieteiktu.

I Ina 17.03.2009

Nu Vita dzīvniekmīle, kā var nevakcinēt savus mājdzīvniekus, pie tam laukos, pat Rīgā nāk iekšā trakas lapsas, kur nu vēl Limbažos, slimības paielām nemētājās... mētājās un vēl kā..., tās izplata pa atkritumu tvertnēm klimstošie bezsaimnieku kaķi un žurkas un pavasaris ir tas laiks kad aktivizējās visas zarazas! Ja Jums nomira špiciņš, tad lūdzu sekcijas slēdzienu un pēc tam vainojam audzētāju!!!

V VitaKaktiņa 17.03.2009

Kluba biedrs varbūt nav, bet strādā zem jūsu kluba kādu no tā biedriem.

I Ina 17.03.2009

Bla Bla Bla... un viena tante teica...

V VitaKaktiņa 17.03.2009

Ja, jums vajag ir arī vetārsta slēdziens par sekciju...

Mamma 17.03.2009

Un sekcijas sledziena minets konkrets dzivnieks ar identifikaciju, vai kads tikai bvinjam lidzigs?

V VitaKaktiņa 17.03.2009

Jums gan kauna nav, protams tā ir jūsu maize es taču griežu jums pogas, likumus esat izpīpējuši, lai tik nebūtu jāatbild, ja nu kas noiet šķērsām...

Mamma 17.03.2009

Ir pilnmenes ... . Visi shizo aktivizejas.

Mamma 17.03.2009

Jus neatbildat uz konkretu jautajumu Vita, tatad jums nav konkretu pieradijumu. Talakais jau klasificejas ka publiska apmelosana, kas var tikt saukta pie atbildibas . Protams ja vien jus neesat garigi slima.

Z Zigis 17.03.2009

Pogu griezēja, likumus izpīpēt ir jeb kura pilsoņa pienākums, tikai tāda lauku skuķe, var iedomāties ka izķengājot internetā nebūs atspara! Pat man neprašam jau gribās zināt kas tad tai slēdzienā ir rakstīts, ar ko gan slimo nepotēti bezšķirnes suņi, ja potēts šķirnes kucēns iet bojā pāris dienu laikā?

V VitaKaktiņa 17.03.2009

Jā, man ir pierādījumi, nedraudat par publisku apmelošanu, jūs esat nosaukuši mani par šizofrēniķi un publiski apsaukājuši un tad tādā gadījumā kurš nesīs atbildību par šiem skaistajiem vārdiem...Labāk palasat rakstuus 6lpp. tad jau visus šos cilvēkus sauksim pie etbildības.Bet varbūt tā ir taisnība.Kāpēc tik daudz cilvēku sūdzas par šādu tēmu.Ir jau tāds teiciens-nav dūmu bez uguns.Arī audzētājai ir mans tel.nr., var jau pazvanīt, salīdzinājumā ar viņu es atbildu uz e-pastu un telefona zvaniem.

C Co 17.03.2009

Es kā Favorit Plus kluba biedrs esmu gatava tev Vita acis izskrāpēt. Kāpēc tu tēmu ieliki "Favorit Plus"???Tu klubā to suni pirki, klubā naudu noskaitīji? Nokārtojiet savu konfliktu savā starpā, nepiniet iekšā klubu. Identiski būtu sūdzēties par paviršajiem Limbažu vetārstiem, kas nevakcinē suņus, kaut gan vainīgs ir tikai pats bezatbildīgais suņa saimnieks (šai gadījumā konkrēti Vita).

S sāra 17.03.2009

...mjā...lasu un brīnos...nezinu, kā jūs justos visi citi, ja iegādātos dārgu, mīļu sunīti un ticot audzētājam, ka viss kārtībā, pēc 24 stundām saprotat, ka tā viss nav...īpašnieks ir izmisumā, bet jūs te viņu apsaukājat par šizofrēniķi..vai maz zinat, kas tā ir par diagnozi? šaubos, jo tad tā nerakstītu..
..konkrēti varu par šo gadījumu teikt- kucēns bija it kā vakcinēts, bet kāpēc nebija iedoti uz rokas dokumenti, kas to apliecinātu? kārtējais ""krūmu daktera ""variants..un to atļaujas tik cienījams klubs!!! par identifikāciju nerunājot- mikročipēšana jau arī par dārgu..kaut cena par kucēnu iet divos līdz pat septiņos simtos!!! paši audzētāji jūs krāpjaties, jo paši esat gan vetārsti, gan kopēji vienā personā un tas pat nav jāmācās augstās skolās..ka tik beigta pamatskola...varu teikt, ka saimniece kucēnu ārstēja momentāli un arī sekcija tika veikta konkrētajam sunītim, ne krancim...

V VitaKaktiņa 17.03.2009

Nedomājiet ka Limbažos dzīvo dumji un neizglītoti lauku cilvēki ne jau Rīgā visi cilvēki dzīvo, man publiski nav jāsniedz jums informācija par sekcijas rezultātie, ja ir vajadzība varat atbraukt par visu pāliecināties.Nedomājat, ka esmu neizglītota persona no laukiem.

Auu... pilnmeness..

C Co 17.03.2009

Kad pirki kucēnu, vai viņš jau izskatījās slims, vai bija aktīvs, skraidija, spēlējās? Kādos apstākļos dzīvoja, vai dzīvoklis bija tīrs? vai mammīti arī parādīja?

V VitaKaktiņa 17.03.2009

Mammīte bija sludinājumā uz foto, nekur citur neredzēju, tika pievests klāt.

V VitaKaktiņa 17.03.2009

Tad, jau jums visiem cilvēkiem kuri par klubu rakštījuši jāskrāpē acis, tik daudz laika nepietiks,

Auu.. Pilnmeness...

C Co 17.03.2009

Piedod, Vita, bet tad tu tiešām neesi gudra. Kurš normāls cilvēks pērk suni no ielas. Vai tiešām bija tik svarīgi ietaupīt stundu laika( nu kaut vai 2-3 stundas) un neaizbraukt līdz audzētājam uz mājām.

Mamma 17.03.2009

Un kur te butu kluba vaina, ka jus perkat uz ielas no nepazistamas personas kucenu, kurs iespejams nav ta kluba kucens?