www.sudzibas.lv Favorit plus Dzīvnieki mirst

Favorit plus - Dzīvnieki mirst

Ļoti žēl, ka kluba Favorit plus vadībai maz interesē kā strādā viņu audzētāji, kuri pārdod kucēnus pievedot klāt un neslēdzot pirkšanas-pārdošanas līgumu Un vel piedevām kucēns jau tajā pašā naktī saslimst, kaut ārstējām pēc 3dienām mira.Mūsu mazajam mīlulim bija vīruss.neiet jau runa par naudu, bet kādas ir cilvēku morālās mokas, ka tu dari visu iespējamo, bet tavā acu priekšā mirst nevainīga dvēsele.Kurai tu nespēj palīdzēt, jo audzētāja dikti steidzās pārdot, nebija laika, nebija kam atstāt kucēnu pieskat, kamēr pati aizbrauca izklaidēties uz ārzemēm.Suņukam vajadzēja tik vien kā 2nedēļas vel padzīvot pie mammītes, pēc pirmās potes.Šai klubā notiekti vairs nevēlētos iegādāties nevienu mazuli un draugiem neieteiktu.

M mamma 06.02.2010

D jau var sūtīt, bet tas nemazina ātrumu ka negodīgi pildi savu darbu...[un liecina par zemu intelektu].

A Agnese 06.02.2010

Dzīvas šausmas, ka ir tādi suņu tirgotāji, viņus pat nevar saukt par audzētājiem!!!Liels kauns tādiem no godīgiem audzētājiem.

C Co 07.02.2010

Agnese- godīgā audzētāja, prettārpu tabletes iedošana kucēnam NEGARANTĒ ka tārpu vairs iekšā nav. Diemžēl dzīves pieredz rāda, ka var dot pat divas reizes, bet pie trešās tik un tā iznāk.

A Agnese 07.02.2010

Es, neesmu audzetaja, gudrais teti-varda dace...tad jau jagriez veders pusu ka citadi dabusi ara, ja pat ta tev nesanak...

W wwwww 08.02.2010

Traki vkn visur lien unlien paraziiti...

C Co 08.02.2010

Par ko bazars? Viena nopirka suni, nu bija tārpi, nu nopērc tabļetkas un izdzen. Kur problēma? Bet nē, šausmīgi abbiženaja, tagad pierakstīs pilnu internetu par savu nelaimi. Vecenīt, tu ar riktīgām problēmām laikam neesi saskārusies, ja dēļ šitādiem sūdiem satraucies.

W wwwww 08.02.2010

Vana lasi visu, bet vnk tu esi vana...

B bivi 08.02.2010

Laikam ar vaijg tableti!!!

M Mamma 08.02.2010

Cilveeki raksta nopietnas lietas, kaa jums nav kauna!

. ..... 10.02.2010

Arī es nopirku suni pie Daces Mecauces. Arī mans suns bija slims. Un pote nebija uztaisīta, kaut vai pateica, ka ir. Nedrīkst ticēt tam cilvēkam. Tik daudz sūdzības par Favorītu un Daci .

A Andra 10.02.2010

Pedeja laika tas dzirdams biezi.

D Dana 12.02.2010

Visi, kas ir ieintereseti, lai atbildetu negodigie sunu pardeveji, rakstiet ar kopejie spekiem var tikt gala, jo FAVORITA darbinieki ir visssssss lielakie meli, kuri izdoma tadus pekstinus, ka mati stavus celas.LUBANAS 49 veterinarais dienests, rakstiet uz turieni iesniegumas, zvaniet, prasiet padomus, pati esmu saskarusies ar slimu sunu pardosanu, mes suni nopirkam ar DISPLAZIJU, kluba darbiniekiem vienalga ka man pateica, kadus sunus razo vinu audzetaji.

I Izmisusii 13.02.2010

Tur neko Dana nevar dariit, tas ir biznes, mums nav likumu.

C Co 13.02.2010

Dana! Mums ir suns ar ļoti smagu displaziju pirkts no LKFa pa 500 ls, abiem vecākiem IR veiktas veselības pārbaudes un rezultāti ir PIEĻAUJAMIE. Pirkām ar pirkšanas-pārdošanas līgumu (savādāk nemaz šai klubā nevar, jo tas ir vienīgais dokuments uz kucēnu pie pirkšanas). Viss it kā augstākā līmenī, tikai rezultāts - suns ir pilnīgs invalīds. Un tāpat es neko nevaru panākt, vairs pat nebojāju nervus, esmu jau atmetusi ar roku.
Klubā pateica, ka noteikti pati esmu vainīga- nepareizi baroju, nepareizi turēju, slodzi nepareizi liku. Vispār 100 reizes vainīga esmu es, nevis klubs vai audzētājs.
Tā kā visi klubi ir vienādi, vieni tikai slēpjas zem skaistākas izkārtnes un ir spožāk to nopulējuši, bet apakšā tā pati miskaste vien ir.

R Rita 13.02.2010

Nez, bet favorit figure vairak sudzibas.lv.

C Co 13.02.2010

Bet man no tā vieglāk???? Es samaksāju SAVU naudu LKF audzētājam un arī gala iznākumā esmu pilnīgi bezpalīdzīga. Man ir slims mājas mīlulis-invalīds pa 500 ls. Par nekādām izstādēm un protams arī vaislas darbu runa nevar iet. Tad kāda jēga bija pirkt 2 reiz dārgāk kā varēja nopirkt ne ar tik elitāriem papīriem???

R Rita 13.02.2010

Jums paveicies, suns dzivs, bet sa raksta autorei ne.Nezinu, kas ir labak??????

M mm 13.02.2010

man viss bija Ok