Citadele banka - Krāpšana

Sveiki man ir atverts 3 pensijas kapitāls. Man ir ligums ka 1reiz mēnesi man ņems nost 10 eur un tagad 31.03.2020 man atkal noņem naudu kāpēc tas ir bankas nolaidība. Es aizgāju uz banku mani pat neielaidija iekša un teica ka ir jāpierakstas. Bet tas ir jūsu vaina izlabojiet nenokavējoties šo kļūdu

31.03.2020

D

T Turkey901 31.03.2020

Atkal būs noņēmuši, jo mēnesis pagāja, tā tas strādā!

D Diana130291 31.03.2020

Kur ir pagais menesis?vakar bija 30datums ka vini var noniem 2 reizes menesi ?6datuma un 30?

T Turkey901 31.03.2020

Kā lai mēs izzīlējam, kad bija pēdējā reize?!
Šā vai tā mēs visi mirsim agrāk kā iestāsiet pensionēšanās vecums, jo to - vai nu atliks līdz 70+ g.v., vai nu izdomās kādu jaunu pensionāriem nedraudzīgu vīrusu!

E Elisa Elisija 31.03.2020

Uz banku iespējams arī piezvanīt ar savām problēmām un nav jāvelkas klātienē šajā situācijā, kas tagad notiek valstī.

D Diana130291 01.04.2020

Vini uzdeva jautajumu vaj man ir internetbank bet ja es nezinu ka tur rikoties kapec Es nevaru iet uz banku?!Un vispar vini teica ka jums ir japierakstas tatad drosi var tikt banka!Un velreiz atkartosos tas ir bankas vaina kapec man kautkas ir jaraksta un vel nezin cik jagaida

E elposana 02.04.2020

Paraudāt sudzibas.lv gan spēka bija.

Džozefīne 31.03.2020

Kādēļ nezvani uz banku un nenoskaidro šo jautājumu? Mēs taču šeit nevaram zināt, kādēļ ir no konta noņemta papildus nauda. To varēs pateikt tikai bankā.

S Signijapaula 31.03.2020

Mīļo cilvēk, lūdzu izņemiet to pdf failu. Tur ir Jūsu vārds, uzvārds, personas kods, adrese, konta numurs, i darba vieta. Vai tiešām bija tik grūti pazvanīt uz banku un noskaidrot šo jautājumu ?

T Turkey901 31.03.2020

Šajā portālā viss ir uz palikšanu un nekas nav izņemams!

E elposana 01.04.2020

violation

D Diana130291 01.04.2020

Nu vispar Es esmu zvanijusi.Teica ja jums 2reizes nonema .Un lai rakstu iesniegumu .Tapec domaju aiziesu uz banku tur teica ka pec pieraksta. Velna pec man kautkas ir jagaida kamer man atdos man manu naudu?

T Turkey901 01.04.2020

Viņi noteikti teica, ka tas ir jāizdara internetbankā - doties uz filiāli šobrīd nevienam neiesaka!