AtrisinātaCitadele banka - Slikts serviss

Loti slikta rupja apkalpošana ir ari citadele banka spice, panemu paterina kreditu, , maksaju laicigi, bet vienu bridi nolemu atdot visu, mani loti izbrinija darbinieces rupjiba un nekauniba, kad centos atdot atrak kreditu dodiet dokumentu vina kliedza, (bet kadaa toni to pasniedza kaa cietumniekam, kurs nesaprot, suniski) , vina man sabojaja man garastavokli uz visu dienu, jo principaa vinai bija jaapkalpo pieklajigi. Vinas vards ir nellija kovtuna

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Artūrs Snorītis 19.10.2017

Labdien ,si problema ir atrisinata .Esmu loti priecigs ,ka N..K. piezvanija un situaciju visu atrisinajam kopejiem spekiem. paldies CITADELES bankai ,par iedoto kreditu , esmu CITADELES BANKAS KLIIENTS

Ma man 12.10.2017

Cien, Artūrs!

Paldies par Jūsu atsauksmi. Ja Jūs vēlaties iesniegt sūdzību, lūdzu zvaniet 6701 0000 vai rakstot e-pastu uz info@citadele.lv norādot visas detaļas, lai vieglāk būtu izmeklēt šo sūdzību.

Ar cieņu,

Ar Artūrs Snorītis 19.10.2017

Ir parprasta situacija , Varbut parpratu vinas toni ,apkalposana Citadeles bankaa ir loti laba .Es vienkarsi nesapratu vai parpratu vinas toni .Visu vina izdarija mana vieta ,varbut biju parak parguris un ka velreiz atgadinu ,ka nesapratu toni ,paldies Citadeles bankai par atsaucibu ,bankas darbiniece N.K. PIEZVANIJA UN VISS ATRISINAJAS .PALDIES PAR DARBU CITADELEI

Не верьте. Я уже 120 писем написала мне ничего не ответили по существу, одни отписки. Они в течении месяца всякую ерунду высылают, чтобы в срок уложиться. Я пришла в spicu написать заявление на меня такая лавина ругательств посыпалась. Работница отказывалась принять заявление, вызвала полицию. Пока полиция не приехала заявление так и не приняли. Ответ на заявление я до сей поры ещё не получила. Обворовали народ теперь от каждого шелеста шарахаются.

по интересующим вопросам на какую сумму можно влететь связав свою жизнь с citedele bank пишите на почту bank_citadele_gavno@inbox.lv

Cr critical thinker 13.10.2017

tu, pristafka, varbūt 122, nevis 120?

точное количество хранится под стражайшем секретом

"atrisinajam kopejiem spekiem" - видимо в одиночку банку citadele работать не с руки. безмозглые одним словом. банк citadele полное Г...

Vi Vi 11.04.2018

Tas pats bija arī man.