www.sudzibas.lv BALTA Krāpšana

Balta - Krāpšana

Labdien!

Arī es esmu saskāries ar Strauts Raivis sertifikāta nr. Aa287, 14.12.2001-21.08.2023, nekompento, slikti pamatoto un uzskatu reālu krāpšanu.
Man bija mašīna audi a3 2002 1.8i, kas bija saudzēta un lolota, tā tad uzturēta max. Tehniskā kārtībā, bet kura tika krustojumā csng sasista dēļ otra vadītāja vainas, nedodot man galvenā ceļa priekšrocības.
Viņaprāt izvertējot auto tirgu Latvijas robežās, tas ir ss.com, zip.lv, auto plači un citi auto tirgi, šis auto tika novērtēts tikai vien 1070 eur, kaut gan reālā tirgus vertība uz 2022. Gadu ir vismaz 1800-2100eur.
Viss atrisinājās ar sūdzību un pieprasījumu pēc cita auto eksperta, balta pārstāvei Initai kažociņai, kas arī bija iesūtījusi pirmo neadekvāto apdrošināšanas atlīdzību, pēc kā ārī tika iesaistīts šinī atkārtotā izvērtēšanā Zanders vilnis sertifikāts nr. Aa033, 20.03.2017-19.03.2023 un tomēr problēma 2. Mēnešu garumā tika atrisināta pie korektas auto sākotnējās vērtības.

Esat uzmanīgi un modri veicot savas saistības ar šo apdrošināšanas kompāniju aas balta.

06.05.2022

Atbilde no AASBALTA Pārstāvja atbilde 10.05.2022

Mēs novērtējam Jūsu atstāto ziņu!
Mums ir patiesi žēl, ka esat saskāries ar negatīvu pieredzi, kas radīja papildu neērtības. No komentāra secinām, ka situācija tika veiksmīgi atrisināta un mēs, BALTA, ceram uz turpmāku veiksmīgu sadarbību!

Ar cieņu un laba vēlējumiem,
BALTA

I