www.sudzibas.lv VRK Travel SLIKTS SERVISS

VRK Travel - SLIKTS SERVISS

Pastāsīšu par ceļojumu, kas notika 28/07- 06/08/17 uz Rimini
Autobuss bija pilns, viena vieta bija brīva, tā, kas aizmugurē uz sola pa vidu. Dabūjām aizmugurējās vietas, kurās sēdēt bija neiespējāmi, priekšējie soli spieda kājas, krēslus atlaist nebija iespējams, nakts pārbrauciens bija murgs, jo pagulēt nebija iespējams. Karstais ūdens autobusā nav pieejams,
Tranzītviesnīca Polijas Katovicā, saucas FOCUS, ļoti laba, bet brokastīs ne pārāk garšīgas, omlete bija pavisam jēla.
Viesnīca Rimini saucas COSTA DORO, numuriņi maziņi, dušas mazas, par kondicinieri ir jāmaksā 5 EUR dienā, par WI FI 1 EUR dienā, katrai ierīcei. Katru dienu tika iznesti atkritumi, saklātas gultas, ik pēc 3 dienām nomainīja palagus un dvieļus. Brokastis ļoti labas, silti kruasāni un citi ziemeļnieku iemīļoti labumi. Viesnīcas personāls neatsaucīgs.
Gide Irina, kopumā bija ļoti jauka, daudz pastāstīja no teikām, leģendām, bet ļoti skopojās ar praktisko informāciju. Piemēram, netālu no Rimini viesnīcas attiet bezmaksas autobuss uz tirdzniecības centru, uz Rimini centru var aizbraukt ar tūristu vilcieniņu pa 6 EUR, Irina nezināja, kuras pludmales ir bezmaksas, tikai pēc tam, kad mēs paši jau paspējām izzondēt, kuras ir bezmaksas, viņa paziņoja, ka recepcioniste viņai pastāstīja, kuras ir bezmaksas.
Rēķinieties, ka braucot uz Romu, nāksiet 25 min braukt ar metro, jo tā esot ātrāk, piekrītu, bet izdevumi jāsedz pašiem, kas nav daudz 3 EUR turp atpakaļ vienam.
Kopumā, iespaidu ir ļoti daudz (arī pozitīvu), bet vairs nebrauksim ar šo kompāniju.
Lai arī zinājām, ka izvēlamies budžeta klases ceļojumu, negaidījām, ka būs tik daudz visādu zemūdens akmeļu.

T