www.sudzibas.lv VRK Travel nemaksa naudu par darbu

VRK Travel - nemaksa naudu par darbu

Ja jus aizesiet uz darba interviju, tur jums skaisti pastastis ka jums bus loti labs darbs, ar loti labu algu.
Bet jums bus 2 nedelas, kas bus neatmaksatas, ka prakse.
Tu strada,viss izdevas tev, viss ir ok, un tu esi apzinigs,ka dabusi sho darbu,bet kad tas prakses laiks bus beidzies, tev no rita, kad busi darba, darba devejs pateiks , ka viss ir froshi,tu esi labs darbinieks, bet mums vajag paskatities uz citiem kandidatiem. Galilaijs sviests, tu tere savu laiku, naudu, un galu gala tev pateiks ka vini vel grib paskatities uz citiem.
Vshi agentura krapj cilvekus, runa sviestu, neatbild uz solijatiem piedavajumiem.
Dargie cilvekie, nevajag teret savu laiku un naudu un iet uz VRK travel, gan stradat, gan celot ar vinem.

B

R ReginaX 13.08.2014

Dīvaini lasīt tādu sūdzību. Uzņēmumā nostrādāju vairāk kā gadu un biju apmierināta. Vadība ir jauka un pretimnākoša ( par to varu teikt, jo no šī uzņēmuma aizgāju bērna kopšanas atvaļinājumā), kolektīvs arī draudzīgs un izpalīdzīgs. Un arī visus līgumus un dokumentus noformē no pirmās dienas, protams bija cilvēki, kuri negribēja palikt darbā vai arī neiederējās uzņēmuma darba ritmā. Bet cik zinu tiem arī nauda bija samaksāta. Pati tagad jau nestrādāju, jo aizgāju bērna kopšanas atvaļinājumā un tā arī neatgriezos darbā.

S stop1 13.08.2014

Diemžel vienmēr pastāv risks . Mums pašiem vienmēr liekas kā esiem vislabakie. Kāmēr nav darba līgums neviens nevar būt drošs ne par ko