LV RU
www.sudzibas.lv VRK Travel Nekvalitatīvs pakalpojums

VRK Travel - Nekvalitatīvs pakalpojums

23.07.-31.07.2017. ar VRK travel bijām ekskursijā uz Gruziju. Pēc ekskursijas dokumentu paketes nebija nodrošināta pakalpojuma kvalitāte:
1. komfortabls, tūristu autobuss-3.4. dienā bija ļoti neērts, grupai par mazu autobuss, jo bija neērta sēdēšana, jo vieta 1 pieaugušajam bija par mazu, ka nevarēja ērti novietot kājas un sēdekļi neērti, kā rezultātā sāpēja muguras un kājas,
2. neprofesionāls grupas vadītājs Natālija:
2.1. bija jānodrošina vadītājs, kurš pārvalda krievu un latviešu valodu, bet reāli pārvaldīja tikai krievu valodu,
2.2. nekorekta rīcība pret grupu ar izteicieniem, kas bija cieņu aizskaroši, ieskaitot teicienu sadarbības partnerim Gruzijā : "Skolko s nix sdzerats?"
2.3. nevēlēšanās risināt problēmas, kas radušās ekskursijas laikā-tūrisma kompānijas kompetencē,
2.4. nebija sagatavota vadīt grupu pa Gruziju, jo stāstījums bija saraustīts, bez konkrētas informācijas,
2.5. grupa apskates objektos tika raustīta no vienas vietas uz otru, kas radīja apjukumu un šaubas,
3. ekskursija uz Boržomi maksāja 20 EUR+2 lari ieeja parkā, tad mūsu grupa pa šo naudu redzēja tualeti, pagaršoja ūdeni, aizgāja līdz karuseļiem un atpakaļ, jo tik daudz laiks bija veltīts šim objektam, kur palika taka 3km..., vai bija vērts maksāt šādu summu par redzēto?
4. grupas vadītājas "bonuss" grupai Tbilisi vakarā 23-iem pirms lidostas, kas bija bezjēdzīgs un bez konkrēta mērķa, lai grupas vadītāja tikai pati varētu tikties privātā tikšanās.
Vai šis pakalpojums ir kvalitatīvs? Kompānija neuzņemas atbildību!

Papildināts Sandra 03.08.2017

Papildinājums: grupas vadītāja grupu nesavāca Rīgas lidostā, bet katrs līdz Tbilisi lidoja individuāli, kas daudziem radīja samulsumu un neziņu. Grupa ar grūtībām savācās Tbilisi lidostā.

S

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes