www.sudzibas.lv VRK Travel BRAUCIENS UZ PRAGU 19.07.12

VRK Travel - BRAUCIENS UZ PRAGU 19.07.12

Saksu ar to ,ka si kompanija darbojas vienas dienas varianta,tas ir pelna sodien ,kas bus nakotne neintrese. Brauciens skaitijas konfortabla autobusa(bez kondicioniera .luku aizmugure atvert nevar ,tualeti nav ieteicams izmantot,siltais udens uz 75 cilvekiem max 4litri,ja velas kafiju ,tad 0.50ls var nopirkt)Braucam 22stundas no vietas lidz pasai Pragai apstasanas turp cela bija piecas reizes pa 20 min tualetes apmeklejumam ( autobusa 50 sievetes,ka var izstavet rindu tualete,nereali) Paest,ka siltu edienu nemaz netika apsverta sada doma.Soferis viens bij pipetajs tas gan apstajas ,kad grib uzpipe ,bet parejie tik noskatas caur logu,durvis vala never.Vaditaja Ilga ta izskatijas ,ka brauc pirmo reizi neko nezin elementars jautajums ,kad bus zala pietura suta pie sofera vaicat ,jo sajuta ,ka tas komande paradi.Iekase naudu par apskates objektiem( piemeram dzied.struklakas praga perkot bileti uz vietas maksa 5.6 ls mums bij jamaksa 10.50ls vakarinas uz kugisa8.50ls mums 18.50ls brauciens uz Kalvi vari 7.5 ls mums 14.00ls uz jautajumu kapec ta jakas pasu turisti rausta plecus)

B

Z zarinaannija 24.07.2012

Drausmas. Sasmējos par autobusu! Pirmo reizi dzirdu, ka par kafiju jāmaksā 0, 50 santīmi.
Bet vai tad Jūs paši nevarējāt uz vietas maksāt par apskates objektiem un ēdienreizēm? Kaut kāds stūlbums.

P puķe30 25.07.2012

Braucu ar šo pašu autobusu uz Prāgu un paliku ļoti apmierināta.Cena bija vienkārši fantastiska tikai 69 ls.Nesaprotu, kāpēc ir šādas pretenzijas.Lielākā daļa tūristu, ar kuriem es kontaktējos arī bija apmierināti.Protams gribējās, lai kafija un tēja būtu bezmaksas, bet toties nevienam neatteica karstu ūdeni ieliet krūzītē..Varēja nopirkt siltu ēdienu autobusā.Ekskursijas cenā bija iekļauti transporta, gida pakalpojumi.Autobuss bieži apstājās, lai varētu aiziet uz tualeti un lai varetu nopirkt kaut ko, vai kaut vai izstaipīt kājas.Par šādu cenu mēs gulējām divas naktis četru zvaigžņu viesnīcā, mums bija ekskursija pa Prāgu 4 stundas.Paldies par iespēju iegādāties šādu ceļojumu par ļoti izdevīgu cenu.

P Parasts_cilveks 07.08.2012

Disvtāvīgais autobuss ar uzrakstu `Paul Kurten` tiešām ir pavecs (~20 gadi), tādēļ ceļojuma izdošanās ir atkarīga no veiksmes faktora. Mūsu gadījumā, 2. augustā nepaveicās :( Pa ceļam uz Prāgu noplīsa 2 riepas un gaisa kondicionieris. Tā rezultātā nokļuvām mērķī 6 stundas vēlāk. Par ekskursijas vadītājiem neko sliktu nevar teikt - centās uzmundrināt un stātstīt anekdotes :)

Tādēļ ceļojot ar autobusu iesaku ņemt brīvu arī nākošo dienu pēc ceļojumam, lai salūžšanas gadījumā nenokavētu darbu un kartīgi atpūstos !

D DDDDD 07.08.2012

2 avgusta es ar gimeni un bernu arii bijaam uz praagu. Marsruta laikaa tiesaam bija probleemas ar kondicionieri un riepaam. tas bija briesmiigi. Sajaa pasaa vakaraa mums bija kugiitis )))) smiekliigi, vai ne? jo bija tik tumsi ka neko nevareeja redzeet. Nakamaajaa dienaa mums bija 3 exkursija un ne reizi nebijam paedusi NORMALI. Slikta darba organizaacija. Kad processu vadiija Ilga, tad daudzi cilveeki tiesaam nezinaja kaa jaarikojas. Kad vadija Romaans, viss bija gludi bez stressiem. Vins koncentrejas uz turistiem, bet ne uz savu atpuutu, ka IlGA. Ar cienu TUURISTI.

E Erna 28.08.2012

Braucu ar šo pašu autobusu uz Prāgu 2.augustā. Tik nesagatavotu komandu un tās izpildījumu nevar ne aprakstīt ne izstāstīt. Ne Ilga ne Romans nebija gatavi šim braucienam un vēl jo vairāk ārkārtas situācijām, kas radās. Viesnīca nu nemaz nebija 4*, šīs zvaigznes varbūt bija 20 gadus atpakaļ. Lēti gribam dārgi maksājam. Labi, ka visiem laba humora izjūta. Pieviltā.