www.sudzibas.lv VRK Travel Aviature uz Spaniju

VRK Travel - Aviature uz Spaniju

Piedalijamies vrk travek organizeta celojuma uz calella 50 km no barselonas:

H - top olympic viesnīcas brokasti bija drausmigi: katru dienu viens un tas pats, piena aizvietotajs, siera izstradajums nav edams. Paldies dievam neparakstijamies uz pusdienām un vakariņām.
Ekskursijas ļoti īsas un virspusējās:
- monserat klosterim bija atveletas 2, 5 stundas, ņēmot vērā rindas šo laiku pat nepietiek lai apmeklēt monserat dievmātes statuju;
- brauciens uz valensiju vispar bezcerīgs 10 stundas jābrauc autobusā lai pastaigaties uz vietas 3 stundas;
- brauciens uz barselonu ļoti visparīgs un īss: 3, 5 stundas, grupas vadītāja pat neļauja noskatīt līdz galām dziedošas struklakās;
Un īpaši grību izdalīt grupas vadītāju annu: attieksme pret gruppu ka pret lopu baru; viņa ignoreja visas grupas lugumus un darīja tikaj ta lai viņai būtu atrāk un ērtāk.
Lēts brauciens un zēms serviss! Noteikti vairāk ar šo firmu nekur nebraukšu!

V

V VRK_Travel 09.07.2014

Labdien, cien. Vladix!

Mums ir patiešam žēl ka neesat apmierināts ar mūsu organizētu ceļojumu uz Spāniju, tā kā tas ir viens no pārdotākajiem produktiem šovasar, un spriežot pēc mūsu tūristu aizpildītām anketām 95% procenti ceļotāju ir pilnīgi apmierināti ar sniegtajiem pakalpojumiem.
Visus Jūsu aizrādījumus mēs noteikti ņemsim vērā un darīsim visu no mums iespējamu, lai uzlabotu ceļojumu kvalitāti.
Mēs esam pārsteigti ar Jūsu sūdzību uz gidi Annu - vairāku gadu garumā strādājot ar viņu, vēl neesam saņēmuši nevienu sūdzību par viņu.
Paldies, ka izvēlējāties mūsu pakalpojumus un piedodiet, ka likuši Jūs vilties!

Ar cieņu,
VRK Travel.

I Ineseww 09.11.2015

Vladix, ieteiktu Jums sēdēt mājās, iespējams vairāk pozitīvu emociju gūtu.

Bijām aviotūrē uz Spāniju no 11.jūnija līdz 18.jūnijam, tajā pašās ekskursijās un viesnīcā H-TOP Gran Casino Royal (3*). Ēdināšana izcila, nebija vienveidīga, ēdām ne tikai brokastis, bet arī vakariņas viesnīcā.
Ekskursijas pārdomātas un interesantas, gidi un šoferi atsaucīgi. Tik daudz uzmanības sen nebijām saņēmuši.
Pietika laika arī atpūtai pie jūras un pašiem aizbraukt uz Tossa de Mar, izbraukt ar kuģīti un izstaigāt cietoksni.
Barselonas ekskursija varētu būt garāka, puse dienas tiešām likās maz. Bet pārējais - izcili!
Laikam jau vienmēr atradīsies kāds neapmierinātais grupā...
Paldies VRK Travel!
Mēs brauksim vēl.